En als je gewoon even een half uurtje je ogen dicht doet? Even wekker zetten voor de zekerheid. Doe ik ook als ik smiddags slaap
Ja die app is soms erg verwarrend ja..nee hoop het niet want dat is even het beste wat nu werkt. Je ben goed bezig
Dat kan ik me voorstellen! Weet je wat bij mij helpt? Yoga Nidra voor het slapengaan.. tegenwoordig val ik zelfs in slaap tijdens de bandjes. Je vind dat gewoon op youtube..
Hehe is niet yoga zoals je het kent is gewoon lekker op bed gaan liggen en met je geest een persoon zijn/haar stem volgen met een rustig muziekje op de achtergrond Is een soort van meditatietechniek. Mijn concentratie is vandaag beneden pijl amai pfff Ik ben nog aan het wachten op een telefoontje en dan kan ik naar huis
Ja las het net, wat geinig...ik snuffel er straks nog even doorheen maar vind het wel wat. Dank je wel! Soms heb je idd van die dagen die bijna niet voorbij gaan, en met een verminderde concentratie is het ook niet zo fijn om te blijven. Hopelijk krijg je dat tekefoontje snel en dan lekker naar huis
Sorry dat ik weinig reageer, maar ik lees altijd mee Donderdag heb ik mijn 1e echo. Deze zou inwendig zijn. Al een paar weken zit ik er toch een beetje mee dat ik bij iemand die ik nog nooit heb gezien/gesproken gelijk halfnaakt moet liggen. Zelf vond ik dat ik niet zo moest aanstellen, want een verloskundige ziet immers dagelijks mensen op deze manier. Totdat ik las dat een echo rond de 8 weken ook regelmatig uitwendig kan worden gemaakt. Heb vanochtend dit met de verloskundige besproken en ze begreep me heel goed. We hebben afgesproken om de echo eerst uitwendig te proberen en als dat niet goed lukt, dat het dan toch inwendig moet. Het gaf me wel gelijk een goed gevoel dat ik een verloskundige heb die zo goed rekening met mijn wensen houdt.
Oh zo leuk proficiat! Bij mij hebben ze de echo's tot 4 maanden bij mn eerste zwangerschap inwendig gedaan hehe Echt fijn dat ze er rekening mee houd!
Fijn dat t vanaf 8 weken ook al uitwendig kan want ik zou zelf niet weten hoe zo'n ding in mij past (vaginisme). Ik snap je dus sowieso helemaal.