Wondfu vaak vals negatief?

Discussion in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' started by Rhombi, Jun 4, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Rhombi

    Rhombi Bekend lid

    Jul 26, 2018
    669
    1,055
    93
    Female
    Hoi meiden!

    Ik lees tegenwoordig wel vaker dat Wondfu/kruidvat 2v5 niet echt betrouwbaar meer zijn. Bij mijn vorige zwangerschappen was ik er groot fan van. Nu zijn wij niet bezig voor een kindje, maar vorige maand hebben we iets minder voorzichtig gedaan. Daarom heb ik via internet voor een prikkie een stapel Wondu testen besteld en daar heb ik er vorige periode al 5 van doorheen gejaagd. Allemaal hartstikke negatief natuurlijk, zelfs geen indroogstreepje na een paar uur.

    Nu hebben we deze maand echt alleen maar voorzichtig gedaan maar ik had vanochtend een bekend kwaaltje waardoor ik het niet kon laten om even te testen. In de hectiek helemaal die test vergeten en na een ochtend weg geweest te zijn kwam ik thuis en had hij 2 streepjes. Wel leek het een indroger. Dus nog eens getest voor de zekerheid en nu kreeg ik binnen de afleestijd een meeeega tuurstreepje. Ter info, ik moet volgens mijn app morgen ongesteld worden maar ik ben niet enorm regelmatig.

    Dit zal dus ook vals positief zijn want ik zie echt niet hoe ik de afgelopen maand zwanger zou moeten zijn geworden maar hoe naar is dat, als je wel echt zwanger wilt zijn? Dan lijkt het dus gewoon positief.

    Komt dit vaker voor bij deze testen?

    Ik voeg een foto toe maar ik denk niet dat de streep na uploaden nog te zien is.
     

    Attached Files:

  2. Leesteken

    Leesteken Fanatiek lid

    Oct 14, 2018
    3,698
    3,491
    113
    Wondfo heeft tegenwoordig duidelijk zichtbare voorgedrukte streepjes wat voor verwarring zorgt. Ik heb nog niet meegemaakt dat ze echt vals positief waren.
     
  3. Rosy90

    Rosy90 VIP lid

    Jul 29, 2014
    9,546
    6,410
    113
    Female
    Ik had vorige maand ook een tweede streepje op de wondfo maar toch ongesteld geworden.
     
  4. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Als je elke maand test ben je toch bezig met een kindje?

    Ik zou morgen of overmorgen een nieuwe test doen!
     
  5. Rhombi

    Rhombi Bekend lid

    Jul 26, 2018
    669
    1,055
    93
    Female
    Haha ja hoor in mijn hoofd ben ik zeker bezig met een kindje. Maar we zijn niet bezig voor een kindje. We hadden vorige maand de instelling van "we zien wel". Vandaar de testen. Maar na goed gesprek is het even niet handig om nu zwanger te worden dus willen we daar eind van het jaar weer over na gaan denken :)
     
  6. Tantelelle

    Jul 10, 2012
    87
    23
    8
    NULL
    NULL
    Ik zie een lichtroze streepje
     
  7. JosjeM

    JosjeM VIP lid

    Jun 4, 2017
    10,888
    9,664
    113
    Female
    Eerder vals positief ;)
     
    Aimra likes this.
  8. Rhombi

    Rhombi Bekend lid

    Jul 26, 2018
    669
    1,055
    93
    Female
    Jaa dat had er moeten staan inderdaad hahaha dom van mij... Maar ik kan het niet meer aanpassen :(
     
  9. JosjeM

    JosjeM VIP lid

    Jun 4, 2017
    10,888
    9,664
    113
    Female
    Haha, nee klopt. Dat kan alleen beheer, helaas.
     
  10. Aimra

    Aimra Actief lid

    Jun 2, 2019
    327
    434
    63
    Female
    #10 Aimra, Jun 4, 2019
    Last edited: Jun 4, 2019
    Doe mij maar over 2,5 week een vals negatieve test :roflmao::roflmao: ik ben er klaar voor :p

    Ik zie ook een streepje. Ik geloof niet dat ik deze zou beoordelen als een valse test. Test je morgen nog een keer @Rhombi?
     
    margarethd likes this.
  11. maaike3

    maaike3 Bekend lid

    Aug 31, 2009
    772
    255
    63
    ik zie ook een streepje. Zelf nooit een streepje hehad als ik niet zwanger ben. Ik zou er als je daar aan twijfelt gewoon nog 1 doen.
     
  12. Rhombi

    Rhombi Bekend lid

    Jul 26, 2018
    669
    1,055
    93
    Female
    Twijfelen doe ik eigenlijk niet hoor, ik vind het vooral vreemd. Ik zou niet weten hoe ik zwanger zou moeten zijn geworden deze maand dus het kan in mijn ogen alleen maar een vals streepje zijn. Ik verbaas me er vooral over. Stel dat je hoopt op een zwangerschap dan zou ik dit echt als positieve test zien en dan heb je toch een flinke teleurstelling... Vroeg me daarom af of het vaker voorkomt. Dan ga ik in de toekomst liever voor een ander merk testjes.

    Ik denk niet dat ik nog een test ga doen. Had net al wat roze bij afvegen dus ik zit mooi op schema haha. Hopelijk over een paar maanden wel een echte positieve test :)
     
  13. Spectre

    Spectre VIP lid

    Nov 5, 2015
    19,885
    18,679
    113
    Female
    Na afleestijd kunnen deze testen dus een 2e streepje krijgen. Heb ik al meerdere keren gehad. Nooit meer aflezen buiten de tijd (staat ook in bijsluiter)
     
  14. Rhombi

    Rhombi Bekend lid

    Jul 26, 2018
    669
    1,055
    93
    Female
    Ja dat wist ik inderdaad. Ik lees ook niet meer af buiten de tijd, tenminste, ik zie dat resultaat dan niet meer als betrouwbaar. Ik ken de bijsluiter, ben aardig bekend met zwangerschapstesten na 3 zwangerschappen.

    Maar ik vond het gewoon erg stom dat deze test dus een streepje gaf binnen 5 minuten. Dat geeft toch hoop mocht je de wens hebben om zwanger te zijn...
     

Share This Page