Hier een dochter met haar tot haar billen. Zij gebruikt een andere bar dan ik, ben de naam even kwijt maar hij is roze. Ik gebruik jumping juniper, een keer per week en zonder conditioner. Dochter heeft de Big conditioner en ja het was even wennen. Met name de structuur maar als ze die gebruikt, en haar haar na het wassen borstelt en vlecht is het heel zacht en soepel.
Dank voor de reacties dames! Lush & Dille en Kamille, daar ga ik even rondneuzen! Ik dacht van die onderzetters van kurk te halen en'm daar op neer te leggen. Las dat kurk namelijk wel heel geschikt is. Als het toch niet afgesloten hoeft....
Ik heb het blikje van Lush zelf, en als je hem op een bepaalde manier stapelt na het douchen en de bar is droog, kan hij erna mooi dicht. Van jumping juniper krijg ik overigens een goede schuim, zeker als hij net nieuw is, én volume!
Ik heb er 2 besteld.. Seanik en New. En een conditioner, Veganese. Geen vaste vorm, gewoon een flesje. Ben benieuwd!!
De ‘new’ heb ik ook. Heeft wel een typische geur. Mijn man vindt het naar tijgerbalsem ruiken. Ik vind het wel een fijne bar.
Als je voor natuurlijk gaat, moet je bij Lush erg opletten. In veel bars van Lush zitten namelijk veel agressieve stoffen (niet allemaal). Verbaas me er ook altijd over dat 'iedereen' meteen over Lush begint als er gevraagd wordt naar natuurlijke shampoos.
Ik gebruik deze ook, groot fan van! In tegenstelling tot die vn lush, zit er geen sls en ik geloof ook geen palmolie in. Mijn haar is ook veel minder snel vet sinds ik deze gebruik.
Eindelijk, mn shampoo bars zijn binnen.. Had bij Lush Seanik en New besteld en een flesje conditioner. Vanavond gewassen met Seanik en het valt niet tegen! Schuimt goed, beetje schuim is al voldoende. Superschoon ook, mn haar piepte en kraakte helemaal bij het uitspoelen. Heb wel echt conditioner nodig maar die van Lush is heel fijn ook. Voelt nu schoon en heel luchtig. De geur is ook lekker! Kruidig, daar moet je wel van houden. Even afwachten wat't op langer termijm doet met mn haar, maar voor nu ben ik erg tevreden!
Ik heb gisteren ook die van dille en kamille gehaald en vanmorgen voor het eerst gewassen ermee. Ging super makkelijk en ruikt lekker . Iemand nog tips voor conditioner bars? (Idd het liefst zonder palmolie en siliconen) Dille en kamille heeft trouwens ook gewone zeep zonder palmolie, die heb ik ook gelijk meegenomen.
Ik heb sinds eergisteren de shampoo en conditioner bars van NUNC8 in gebruik en ben heel tevreden! De shampoo bar schuimt goed en maakt mijn haar echt schoon. Daarna voelt het wel stug aan (volgens mij bij alle shampoo bars wel) en de conditioner bar werkt heel goed om mijn haar weer zacht te maken! Heel blij mee!
Ben je daar tevreden over? Ik zoek nog een alternatief voor douchegel, maar ik heb zo’n droge huid en zeep droogt vaak zo uit.
Olijfoliezepen helpen juist tegen een droge huid. Aleppozepen bijvoorbeeld werken uitstekend bij eczeem!
Ik gebruik shampoo bars van shampoo bar.nl. die zijn vegan en sommige zijn zonder palmolie. En lush heeft ook producten zonder palmolie. Je kunt chatten met medewerkers om te vragen naar wat goed is voor jou. 1 bar is 80x wassen of 3 flessen shampoo!