Ik moet hier ook echt weer aan de gang.. Het hok is alweer rommelig, en ik wil op 1 andere manier de huiskamer omgooien ofzo.
Hier komt er stilaan wel wat verbetering in. Tv ging kapot vorige week dus voor er een nieuwe tv kwam hebben we die muur alvast aangepakt. Dit weekend plafond en volgend weekend de andere muren. We hebben een smal ladenkastje neergezet achter de deur en het glazen hangrek weggehaald. Ziet er een heel stuk rustiger uit nu de kabels achter het kastje zijn weggewerkt in plaats van zo maar langs de muur te hangen. Er is ook weer wat speelgoed weg. Nog een lange weg te gaan daar maar we krijgen er zicht op nu. Nadat we de woonkamer gedaan hebben gaan we de keuken opnieuw in een kleurtje zetten en dan komen de slaapkamers aan de beurt (wij gaan naar de kleine kamer en de kinderen naar de grote kamer). Tegen die tijd zou ook al het speelgoed moeten uitgezocht zijn en eventueel ook nog kleding/uniform.
Welke kast heb jij? Hier gebruiken we ook geen hangers dus ook alleen maar plank nodig. Maar nog geen handige kast gezien
Ik heb de garagekasten uitgezocht en weer geordend. Niet heel veel weggedaan want ik bewaar niet heel veel. Maar alles is weer netjes en overzichtelijk . Lamp in de garage vervangen en brandalarm weer opgehangen
Whaha, oh wat slecht van mij. Ik als groot ikeafan... En dan niet denken aan de pax.... Ik ben bij de jysk, Beenhakker etc geweest maar kon niks nuttigs vinden... Als de verbouwing af is komt er een pax kast op de kamer!!!!
Goed bezig allemaal ! Ik heb nu zelfs 4 Ikea bakken over (die plastic doorzichtige met deksel). Trots op mezelf! Maar ik moet wel nog 4 bakken ergens zien te verstoppen voor als ze foto's komen maken van het huis... en achter de Schotten op zolder is geen plaats meer
@Lelie137 ben je er niet bij met een foto’s maken? Neem aan dat ze dat sowieso wel even aan de kant kunnen zetten toch? Wij hebben toen al het overbodige spul ingepakt en bij mijn ouders neer gezet. Die nemen het straks mee naar ons nieuwe huis
In de auto leggen, ook bij bezichtigingen daar lekker veel instouwen wat ruimte inneemt (jassen te veel aan de kapstok, rondslingerende schoenen, wasje wat nog niet gevouwen is, etc) en hem dan om de hoek parkeren
Oja fijn is dat dan he..dan wil je je huis toch zo goed en leeg mogelijk laten zien. Anders dan gewoon even in de auto zetten voor dat uurtje Hebben wij ook gedaan met de buggy en de kinderwagen enzo!
Eensgezind haha! In de auto gaan de mat en drink/voerbak van de hond, prullenbak, hondenwasmand (ja echt... daar doen we de dekens en handdoeken in en dat wordt apart gewassen), potje, wc verkleiner, mijn werktas. Met de foto's wil ik wel de stuva kist aan de kant schuiven, die hoeft niet op de foto vind ik. Spullen bij ouders neerzetten zou fijn zijn, kan eens vragen of dat eventueel tijdelijk kan. Nog tips voor de foto's? Misschien wat schoonmaken of opruimen of styling betreft?
Horizontale oppervlakken zoveel mogelijk leeg laten (dus tafels leeg of 1 pronkstuk erop, geen dozen bovenop kasten, white space in buffet/boekenkasten creeren), kasten waarvan waarschijnlijk is dat ze opengetrokken worden (inbouwkasten, badkamermeubel) niet te vol (dan lijkt het of er heel veel opbergruimte is, zolder al grotendeels leeghalen en opslaan geeft hetzelfde effect), ruimte onder de bedden leeg, 1 functie per ruimte (dus bv geen werkplek op de master bedroom, want dan lijkt het alof er geen ruimte is voor een werkkamer). En alles wat je niet mee wilt verhuizen nu al wegdoen!
Toevallig hier een maand geleden foto's laten maken, dus zit er nog vers in. Mijn tip is inderdaad ook zo leeg mogelijk. Lijkt het ruimer, groter en lichter en eerlijk gezegd kijk ik zelf ook niet graag tegen de spullen van een ander aan (al is het decoratie, toch smaakgevoelig).
Ik wil nu ook actief mee doen. Bij mij zijn woonkamer, keuken, slaapkamers en badkamer altijd tip top georganiseerd die houd ik allemaal zelf bij. Maar zolder, kelder en schuur zijn een drama. Ligt zoveel wat weg kan. Net voor mijn zwangerschap ben ik begonnen aan de zolder en dat ging redelijk goed maar helaas niet afgemaakt. Ligt zoveel oude meuk en zit totaal geen organisatie in. Wil die eerst gaan afmaken en daarna door naar de kelder. Ook daar ligt veel wat eigenlijk nooit gebruikt wordt en gewoon weg kan.
Nee nog niks gehoord. Nu is veel leeg gemaakt en alleen de hoognodige decoratie om het niet te kil te laten zijn. De kinderkamer is nog een probleem, maar we mogen gelukkig wat bij schoonouders zetten dus ik denk dat daar veel naar toe gaat.