Hoe denken jullie over met 32 weken op vakantie gaan naar Spanje met de auto? Zouden jullie dat risico nog nemen of vanaf een bepaalde termijn niet meer op vakantie gaan?
Volgens mij niet bij een zwangerschap hoor, wel bij bijvoorbeeld een onstabiele medische conditie of na een recente operatie. Vliegen als zwangere is absoluut niet risicovol namelijk. Heeft Ryanair dat tegen wel jou gezegd? Nee, ze vroegen ook niet om de verklaring.
Bedankt voor alle jullie reacties. Gewoon op vakantie gaan dus! Klopt! Maar ik voel me er niet fijn bij. Ik heb ooit een miskraam gehad bij 10 weken en ik wil graag thuis zijn als nogeens zoiets gebeurd. En daarbij voel ik me kots misselijk en dood moe, dat vind ik zonde van mijn vakantie. Ik hoop dat het na een week of 13 allemaal een beetje afneemt.
Ik zou het niet doen. Terugkijkend op hoe ik me voelde bij 30+ weken, had ik zo’n reis echt niet zien zitten. En maar goed ook, want ik werd met 33 weken opgenomen ivm PE. Maar het is natuurlijk je eigen keuze al zou ik het zeker eerst overleggen met je vk voordat je boekt.
Ik ben met 6 weken naar Thailand gevlogen voor een rondreis. Enige wat ik daar minder aan vond even was dat ik m'n foliumzuurpillen dacht te zijn vergeten. Een Thai heeft toen een zakje voor me gehaald ergens. Gewoon een plastic zakje zonder beschrijving gelukkig vond ik de pillen toch nog ergens verdwaald in m'n tas. Dit soort dingen zul je in bv Spanje niet zo snel hebben. Volgens mij is de zorg daar heel goed geregeld. Vriend en ik overwogen verder om bij 36+ weken nog een paar dagen naar Parijs te gaan maar dat hebben we vanwege omstandigheden gecanceled.
Het staat in de algemene voorwaarden en tijdens een chat met ze hebben ze ook aangegeven dat het noodzakelijk is. Had de indruk dat de communicatie niet lekker verliep
Zou ik niet doen. Elke zwangerschap is anders, maar bij mij zat ze toen al vrij hoog tegen mijn ribben en ik vond een lange autorit toen echt niet meer fijn. Dus niet om de afstand, maar puur om het zitcomfort.
Bedankt voor jullie reacties. Ik twijfel enorm. Ik wil heel graag gaan en voel me goed maar ben natuurlijk ook bang voor de risico’s.
Ik ben nu op vakantie in Zuid-Frankrijk, ben morgen 35 weken zwanger, we zijn er nu een week en gaan volgende week weer naar huis. De reis is me alles meegevallen, heb zelfs gewoon de helft gereden. Ik heb het wel vooraf besproken met mijn arts, maar die gaf aan gewoon gaan als je je goed voelt.
Ik ben gisteren terug gekomen van een rondreis naar Amerika. 2,5 weken hebben we 5600 km afgelegd van Texas (Houston) naar Arizona (Grand canyon) en weer terug langs de Mexicaanse grens naar Houston. En ik ben a.s. maandag 17 weken zwanger. Het was daar iedere dag minimaal 35 graden. Zelfs een keer de 42 graden aangetikt. Soms was het erg intensief, zowel de hitte als de lange afstanden en lichamelijke beweging, maar zolang je goed eet en drinkt en luistert naar je lichaam komt het gewoon goed. Lekker op vakantie gaan dus. Je kan het tenslotte nu nog lekker samen