Ja doe ook morgen hoor . Het ging rot half 11 niet zo best.. Maar t gaat langzaam wat beter. Moet wel om t uur iets eten.
@Orchid24 hoop is fijn maar ook heel onzeker. Het kan 2 kanten op! Ik blijf ook zenuwachtig.. ook al voelt t zo duidelijk nu. Ben bang voor bloed hehe.
Ja lastig he. Al is het wel gek dat die test gisteren negatief was als je nu al echt zoveel klachten hebt. Als die van hcg komen zou je test gisteren toch ook wat hebben moeten laten zien? Maar goed, misschien zat je net op het randje. Evt straks nog een test doen? Niet teveel drinken. Hoeft niet per se met ochtendurine. Tweede urine is vaak beter. En als je vroeg test kun je beter einde van de dag testen, dan nog extra uurtjes om hcg te maken. Zie lijstje van link hieronder https://www.countdowntopregnancy.com/pregnancy-test/pregnancy-tests-urine-sample.php
Ah thanks!! Vandaag heb ik meer klachten dan gister. Merk echt dat het opbouwt. Vanochtend was ook echt niet best. Pas rond half 11 werd ik weer beetje mens. Plus ik had cb test die je pas mag gebruiken op je nod. En de mijne is pas morgen. Dus denk dat dat allemaal wel klopt. Vriendin van mij testte pas 2 weken na nod positief. Dus om die test van gister maak ik me totaal niet druk. Denk dat een ieder zou zeggen te vroeg en niet in de ochtend. Ik vind vooral irritant dat ik me nu aan iedereen moet bewijzen dat ik niet gek ben wat ik voel haha. Zelfs mijn man wil eerst die test zien. Rot test lol.
Goed teken dat het opbouwt! Nee precies. Al denk ik dat de mensen die twee weken na nod pas positief testen niet zeker zijn van hun ei. Dat je pas bij 6 weken een positieve test hebt is heel onwaarschijnlijk. Zeker bij klachten, want die klachten komen van hcg. Ik duim voor je!
Had gisteravond 'n positieve ovutest. En net weer zelf geinsemineerd. Me dochtertje zat bij me in de kamer. En ja hoor de canuledop heeft ze kwijt geraakt. Ben zo boos en vedrietig tegelijk omdat het eigenlijk de laatste zi ronde was voor dit maand. Ik heb de spuit tot de helft erin gekregen en uitgespoten. Denken jullie dat dit wel nut heeft? Ben onzeker geworden. Heb eergister ook geinsemineerd dat geeft me nog 'n rustige gevoel. Maar was zo boos kon wel huilen.
Ja dat klopt. Maar voelde me meer klote omdat me dochtertje de canuledop kwijt heeft geraakt. Ik heb dus alleen de spuit gebruikt.
Gewoon extra lang blijven liggen. De zaadjes zwemmen wel de goede kant op. Dus niet helemaal verloren denk ik. Vorige keer ben je zwanger geraakt van sperma op je vagina toch? Niks aan het handje denk ik!
Ja ik heb 25 min gelegen. Ja dat klopt inderdaad. Maar het i Ja op dat moment was ik echt woedend. Paniek brak uit haha. Omdat ik het normaal met de canule erop deed insemineren. Heb de spuit wel tot helft ongeveer binnen gekregen. En 25 min gelegen
spuitjes volgensmij liever niet hergebruiken, bij de apotheek kosten ze maar 10-20 cent. Maar anders volgensmij uitkoken en dan aan de lucht laten drogen, geen zeep of iets. Of eerst met heet water uitspoelen en dan met lauw water omspoelen en dan aan de lucht drogen. Dit ook voor het potje. Maarr spuitjes doe ik niet hergebruiken, canule en potje kan wel.