Smoothie gemaakt met een bevroren banaan, water, havermout en een flinke schep blauwe bessen en 2 scheppen proteïne poeder (smaakloos)
Ohhh dat ga ik proberen!! Vanochtend: eerst 1 boterham met chocopasta en wat later (zoon was wakker geworden) nog een boterham met kaas en kop koffie.
Na het sporten pas ontbeten dus was pas 11u. Maar eerder kan ik echt niet eten. Wat melk met special k pure chocolade erdoorheen.
Ik zou dat echt niet kunnen. Toen ik nog sportte móest ik ontbijten. Even een banaan en een kop koffie. na het sporten dan ook echt trek. Wat melk met flakes volstaan dan echt niet
Twee crackers met kaas, al liggend in bed. Ik kan tijdens deze zwangerschap niet opstaan zonder eerst wat gegeten te hebben, want anders nekt de misselijkheid me.
Na het sporten heb ik wel echt honger maar ervoor krijg ik geen hap door mijn keel. Ook drink ontbijt etc geprobeerd maar dat was zo vies!