Ik doe ook pumps aan naar een sollicitatie en draag ze ook wel op werk. Lijkt me juist een erg nette optie. Tatoeage bedekken als ze dat normaal ook willen.
Ik zou voor een sollicitatiegesprek niet snel een sandaal kiezen ook niet in pump versie, maar als ik naar de foto's kijk die ts plaatst, dan zou ik absoluut voor de open schoenen kiezen. De teen is namelijk dicht en het is een nette subtiele schoen passend bij het weer. Terwijl de dichte schoen te grof is voor de rest van de outfit en een enkellaars met dit weer lijkt me niet prettig.
Knappe derbyschoenen (dat moet wel echt een goede match zijn dan), ballerina's (sowieso knappe zwarte kan altijd) of moccasins (ook even goed zoeken, want de ene is de andere niet), iets in die trant. Edit: zie een paar berichten hieronder waar de verwarring over was ontstaan
Waarom kunnen ballerina’s wel en deze niet? Ik vind ze juist heel mooi en netjes en heel goed bij het warme weer passen.
Ik snap de verwarring: ik had de foto van de zgn. "open schoenen" niet gezien (nu dus wel), maar een 'open schoen' houdt in dat de tenen bloot zijn. Dát is dus echt een no go voor een sollicitatiegesprek. Vandaar mijn eerdere reactie. Ballerina's (en dan ook nog eens zwarte) kan prima (zie ook m'n post van zojuist hierboven)!
Sowieso de open schoenen. Zijn toch ook gewoon pumps of kijk ik dan niet goed? Zou zo geen geschiktere schoen weten voor een sollicitatiegesprek. En zeker woensdag niet die dichte aantrekken. Door die zwarte broek ziet het er al wat winters uit en dan ook nog van die zware enkellaarsjes erbij. Als werkgever zijnde zou ik zeer verbaasd zijn als iemand bij 35 graden zwarte enkellaarsjes draagt
Waar ook? Ik ben aangenomen met twee zichtbare tattoo’s en spijkerbroek. Panterprint is tegenwoordig al láng niet meer ordinair... Het ligt er toch echt aan waar je solliciteert. Ik ga er altijd voor als mezelf te gaan en ben om tattoo’s nooit afgewezen. Maar goed, ik ben dan ook geen manager
Nou dit dus wat een hysterie af en toe om een tatoeage.. Ik zie politieagenten en chirurgen met hele sleeves.. Ik snap werkelijk waar niet waarom een tattoo bedekt moet worden of waarom je überhaupt iemand niet aanneemt vanwege een tatoeage.. maar goed ik ben dan ook bevooroordeeld.. Ik heb een hele arm vol..plus de rest ..
Je kleding op je foto lijkt me prima. Ik zou altijd wat netter gekleed gaan en een tattoo bedekken. Gewoon bedenken hoe iemand in die functie gekleed gaat. (Ik heb overigens wel eens in spijkerbroek gesolliciteerd als fysiotherapeut in de gehandicaptenzorg. Maar regelmatig lig ik op de grond te sleutelen aan rolstoelen. In een nette rok en pumps was ik ongetwijfeld overdressed voor de functie. Terwijl die look perfect was voor restaurant waar ik ooit solliciteerde )
Ik snap die hysterie om een tattoo ook niet. Bij de politie wel omdat zij neutraal moeten overkomen,maar daar is verbergen prima toch? Ik heb ooit in de ok een anesthesist gezien die eruit zag als een festivalganger, maar het was mijn beste narcose ooit. Snel wakker en niet misselijk. Hier in de apotheek werkt een meisje vol sleeves en mijn huisarts heeft ook tattoo's. Als de mac echt dat strenge beleid heeft lopen ze imo hopeloos achter.
Ja dit dus. Hier ook redelijk vol inkt. Ben dan ook bewust met korte mouwen gaan solliciteren toen (ok geen managers functie maar in de zorg) zodat ze weten wat ze hebben. Maar miss is dit voor mij gewoon een principe kwestie...
Bedankt voor jullie reacties dames. Ik twijfel nog wel over de schoenen (iniedergeval voor vandaag). Mijn voeten zijn echt kapot door het lopen met de avond4daagse en vandaag ben ik ook aan het werk en de hele dag aan het staan/lopen. Ik draag die pumps al jaren niet meer, en ik vind dat iemand die niet goed op hakken loopt geen hakken aan moet doen Nu heeft een vriendin net ballerina's gebracht, dat kon ook volgens jullie toch? Want dan doe ik die aan. En bedankt voor het succes wensen, hopelijk helpt het!!
Ze gaven aan dat dat niet hoort bij het beeld dat ze willen laten zien. Verder weet ik het natuurlijk ook niet.