Ik heb gisteren mijn mega eisprong gehad na de overstimulatie. Ik zakte door de grond van de pijn, wat was dat hels zeg. Vandaag heb ik ook pijn in mn linker eierstok. Is iemand hier bekend mee? Ik voel me echt belabberd en baal ervan dat het zo moet lopen.
Dank u! Oei, das is minder & heel pijnlijk .. heb dit éénmaal gehad & idd je zakt door de grond van de pijn. Bij mij heeft het een dag of 4/5 geduurd ..
Zo lang ik voel me echt een aansteller en probeer er doorheen te bijten. Het enige wat ik nu kan doen is liggen. Twijfel eigenlijk om het ziekenhuis te bellen, want het voelt echt niet ok.
Niet met inzitten meid! Ik ben op die manier op spoed geland. Alleen had ik tijdens de eisprong een bloeding gekregen in mijn eierstok. Dan 4/5 dagen overleefd op pijnmedicatie. Je bent helemaal GEEN aansteller!
Heftig. Bedankt, ik ben iemand die snel doorgaat en niet zwak wil overkomen. Merk toch wel dat dit best wel een aanslag is op m’n lichaam. Ik kijk het vannachr nog aan en anders morgen naar de huisartenpost. Heb je blijvende schade oid eraan overgehouden?
Ja, heb gelukkig wel kunnen slapen. Merk dat ik moet rusten, met lopen en tillen doet t pijn. Gelukkig wel een stuk minder pijn. Ik wacht het af
Vanmorgen hadden wij een positieve ovulatietest dus ik heb meteen het ziekenhuis een berichtje gestuurd en vanavond werden we gebeld dat we morgen om 10.45u langs mogen komen voor de eerste KID behandeling! Ik vind het heeel spannend... Hopen dat het goed gaat!
spotting (vrijdag) en nu echt ongesteld. Ben benieuwd over 10 dagen echo en met beetje pech 4 dagen later behandeling Maar dat is op zaterdag. En onze polie werkt niet op zaterdag
Kunnen ze dan bv niet de IUI al op vrijdag doen en vroeger de pregnyl/ovitrelle laten spuiten mits je follikel(s) groot genoeg zijn? Of als je zelf nog geen eisprong aanmaakt met je grote follikel (controleren ze via bloed), dan kunnen ze jou bv. ook zaterdagavond of zondag de pregnyl/ovitrelle laten spuiten en maandag IUI. Het is niet zo omdat je follikel groot is, dat hij daarom zelf van plan is om te springen. Mijn 2de IUI had ik een follikel van 25 mm, maar blij bloedafname bleek dat die nog niet van plan was om zelf te springen. Hier vandaag 11 dpo, maar ik voel nog steeds niets, dus denk dat ik ook naar de volgende ronde ga. Ik neem utro, dus mijn menstruatie komt sowieso nog niet automatisch op gang. Ik heb ook zonder utro steeds een LF van ong 15 dagen...