Net echo gehad. Ziet er opnieuw goed uit, eitje aan de rechter (goede kant). Zondag opnieuw & normaal dinsdag inseminatie.
Ik vind het nu al lang duren hoor... zondag de inseminatie gehad Ik heb altijd zoveel geduld he, vreselijk Gelukkig ben ik vrij druk met werken en andere dingen dus dan gaat de tijd hopelijk wel een beetje snel.
Verschrikkelijk is dat Die eerste gaan nog, omwille van echo’s, bloed nemen & de inseminatie zelf. Daarna kan je enkel wachten, precies een zwart gat om in te vallen. Gelukkig heb je nog uw bezigheid op het werk! Wij hebben momenteel een ‘kalmere’ periode .. Mijn hersenen doen overuren aan piekeren Succes nog met het wachten.
Een vraagje...nu 10dpo. Iui vorige week maandag gehad met die ochtend pregnyl. Wanneer zouden jullie testen? Maandag pas?
Oké, geen idee he... en dit is onze eerste keer dus ik heb ook geen idee wat normaal is en wat evt iets zou kunnen betekenen ofzo. Maar vanavond had ik 2x een kort moment van kramp (in mn baarmoeder?), dit duurde beide keren hooguit 5 seconden en dat was het... Dit is dus 5 dagen na de inseminatie. Iemand dit ooit ook gehad?