NOD-lijst 21 t/m 27 februari 2019 door tot iedereen op roze! Deel 2

Discussie in 'NOD forum' gestart door Jeansflower, 3 jun 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    15 jan 2014
    5.777
    2.874
    113
    Friesland
    Ah oké! Ik weet nog wel dat ik de combinatietest deed bij 13 weken met die nekplooimeting.

    Maar ik kan er zelf gewoon niet tegen om de hele zwangerschap af te wachten of er ook iets aan de hand is.. weet ik liever van te voren :)
     
    LilyB vindt dit leuk.
  2. Zuster9203

    Zuster9203 Fanatiek lid

    10 jan 2019
    1.266
    797
    113
    Vrouw
    Snap ik ook. Al kunnen ze dus met die screenings echo ook veel zien. Ik heb dat gevoel niet zo haha. Het maakt me ook eigenlijk niet zo heel veel uit. Tuurlijk, een ernstige afwijking gun je niemand, maar stel mijn kindje zou down hebben ofzo zou dat voor mij geen reden zijn om de zwangerschap af te breken ofzo. Gelukkig zijn er zo veel opties en kan iedereen kiezen waar hij/zij zich goed bij voelt :)
     
    Lalaatje90, Jeansflower en LilyB vinden dit leuk.
  3. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Nou dames, ik ben weer zo dom geweest om lekker vroeg te testen.... (leer het ook nooit!)
    Weer zo’n lekkere vage test, ik lijk soms iets te zien en soms lijk ik niks te zien, dus ga er vanuit dat het niks is.
    Bekijk bijlage 621097
    Het is sowieso moeilijk op de foto te krijgen en wrs helemaal bagger na uploaden o_O
     
  4. Jeansflower

    Jeansflower Fanatiek lid

    6 jan 2013
    4.668
    2.106
    113
    Vrouw
    Ja ik zie wel wat maar deze Kruidvat dingen vertrouw ik niet met zulke strepen.
    Dit kan goed zijn & zwanger. Of vals.
    Geen ochtendurine he?
     
  5. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Nee idd, heb net kwartier terug getest, foto gemaakt zo’n 3-5min na testen.
    Aan de ene kant lijkt het licht roze maar ligt eraan hoe ik de test bekijk... natuurlijk ook weer erg vroeg he 10dpo
     
  6. Jeansflower

    Jeansflower Fanatiek lid

    6 jan 2013
    4.668
    2.106
    113
    Vrouw
    Ja en zeker einde van de dag is dan wel erg tricky. Beter morgenochtend dan
     
  7. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Ja of gewoon even 1 dag ertussen laten
     
  8. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    15 jan 2014
    5.777
    2.874
    113
    Friesland
    Ik zou deze pas echt doen met je eerste urine. Tegenwoordig kunnen ze heel vals zijn. Gelukkig gaf ie bij mij wel een duidelijke streep, maar wat wil je ook, 1 dag voor NOD, dan moet er wel wat te zien zijn ;)
    Morgen zou ik weer 1 doen, of vrijdagochtend!
    Nog even over je temp: die is wel regelmatig na hetzelfde aantal uren? Want ik werd er gek van en ben gestopt. Kon er uiteindelijk niet zoveel mee.
    Ik duim heel hard voor je!
     
  9. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    15 jan 2014
    5.777
    2.874
    113
    Friesland
    Ik denk dat we toch geen NIPT doen. Als het zo is dan is het zo, ik zou het toch niet weg laten halen. Wat als ik er wel wat is, dan maak ik me ook zorgen in mijn zwangerschap en dat wil ik ook niet.
    Bovendien is het ook weer een smak geld vind ik. Dus we laten het gewoon zo. We gaan gewoon naar de 20 weken echo kijken.
     
  10. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Dankje, heb het echt nodig!!! Vind het reuze spannend omdat ik dus niet echt duidelijk kan zien of dit nou zo’n vals steepje is, of gewoon een vaag streepje omdat het te vroeg is. Weet niet of ik morgen opnieuw test of vrijdag pas, maar dat laat ik wel even weten.
    Ja ik temp na evenveel slaap, hij blijft sinds de letrozol wel wat lager na ei dan ik gewend ben, maar dus wel een dipje gehad op 8dpo. Ik heb geen moeite met tempen en vind het ideaal om bevestiging te krijgen dat mijn ei geweest is.
     
    Jeansflower vindt dit leuk.
  11. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Wel een dapper besluit hoor, aangezien je eerst toch wel de NIPT wou laten doen.
    Maar idd, als er echt iets mis lijkt te zijn dan zien ze dat sowieso wel op een echo. Of dat nou vroeg is of iets later. We hopen uiteraard op een gezond beebje!
     
  12. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    15 jan 2014
    5.777
    2.874
    113
    Friesland
    Om eerlijk te zijn ben ik nu wel opgelucht. Ik begon al wat te stressen bij het idee van een NIPT. Weer die uitslagen etc. En ik zou het toch niet laten weghalen. Dus hier heb ik nu vrede mee. En m’n vriend zei: wat heb je er aan? Je wilt het toch niet weg laten halen.
    Dus ja. Waarom zoveel geld uitgeven? Straks krijg je negatief nieuws en dan hoeft t nog niet eens te betekenen dat je kindje er zo uitkomt.
     
  13. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    15 jan 2014
    5.777
    2.874
    113
    Friesland
    Wanneer ga je dan weer testen? Morgen of vrijdag?
     
  14. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Ja daar heb je helemaal gelijk in! Vind het toch wel heel dapper hoor. Maar wel fijn dat het je wel meer rust brengt.
     
  15. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Ik denk vrijdag, dan zou er in elk geval oploop te zien moeten zijn als er idd iets zit... durf me nog nergens aan vast te pinnen....
     
  16. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Goedemorgen dames hoe is het hier?
    Vanmorgen temp 37
    Licht verkouden en bij neus snuiten kreeg ik een bloedneus!
    Vannacht ben ik behoorlijk misselijk geweest!
    Net eerste plasje braaf doorgespoeld ;)
    Ik denk bij de volgende plas opnieuw testen.....
     
  17. Jeansflower

    Jeansflower Fanatiek lid

    6 jan 2013
    4.668
    2.106
    113
    Vrouw
    Oew spannend!
    Heb je er zelf een goed gevoel bij?
     
  18. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    15 jan 2014
    5.777
    2.874
    113
    Friesland
    Ik hoop het voor je. Maar waarom niet met je eerste urine?
     
  19. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    15 jan 2014
    5.777
    2.874
    113
    Friesland
    Ik moet zo weer hard aan de bak. En dan om 13 uur mag ik weer naar huis. Dan is het bijna weekend! :D morgen lekker vrij!
     
    LilyB vindt dit leuk.
  20. Dafino

    Dafino Fanatiek lid

    2 feb 2019
    2.140
    1.854
    113
    Vrouw
    Oehhhh wat spannend. Ik duim zo hard voor je!!
     
    LilyB vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina