Tot iedereen op roze is (Nod 13 t/m 19 juni)

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door zuurtje, 18 jun 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. zuurtje

    zuurtje VIP lid

    11 mei 2007
    19.073
    305
    83
    Vrouw
    Limburg (B)
    Sorry dat ik niet op iedereen reageer
     
  2. Kangerootje

    Kangerootje Fanatiek lid

    24 dec 2013
    3.291
    1.491
    113
    Vrouw
    Geeft helemaal niks, je hebt denk ik even genoeg aan jezelf... dikke knuffel!!!
     
    zuurtje vindt dit leuk.
  3. Amy1989

    Amy1989 Fanatiek lid

    5 mrt 2019
    2.175
    2.045
    113
    Vrouw
    Hahaha dat lukt natuurlijk nooit :roflmao: Ik kan het niet laten om symptomen bij te houden. Leuk om terug te lezen als het raak is :p Nee, nog niet getest. Ik wacht gewoon af of ik ongesteld word of niet. Heb ook nog geen testdrang eigenlijk. Misschien omdat ik geen testen in huis heb haha! Ga jij voor nod al testen?
     
    Kangerootje vindt dit leuk.
  4. Kangerootje

    Kangerootje Fanatiek lid

    24 dec 2013
    3.291
    1.491
    113
    Vrouw
    Heel spannend, hou me op de hoogte!! :)
    Ben benieuwd.... idd dan leuk om later de symptomen terug te lezen inderdaad!!

    Neeee ik ga niet meer vroeg testen... wordt r zó depri en zenuwachtig van!!
     
  5. Zoetekoek

    Zoetekoek Bekend lid

    17 jan 2016
    645
    255
    63
    Vrouw
    Hey meiden, hier nu 8 dpo en al 2 dagen behoorlijk duizelig met vlagen... verder helemaal niks. Ik vind het spannend, omdat ik dit symptoom bij de eerste ook had.. kon wel eens raak zijn dus. Ga maandag testje wagen! Ik vind het zo spannend!
     
    Cindy83, Wisha87, Nora92 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  6. Kangerootje

    Kangerootje Fanatiek lid

    24 dec 2013
    3.291
    1.491
    113
    Vrouw
    Ohhhh wat is dit spannend, zeker omdat je het herkend!! Mijn duimen staan in de startblokken meid :)
     
    Zoetekoek vindt dit leuk.
  7. Zoetekoek

    Zoetekoek Bekend lid

    17 jan 2016
    645
    255
    63
    Vrouw
    Jaaa dank je! Vorige maand dacht ik van alles te voelen: krampjes, misselijk etc.. en toen was het niks en nu bewust nergens op gelet en voelde ook eigenlijk niks, behalve die duizeligheid sinds gisteren! Ik duim ook erg voor jullie dames, ook al heb ik niet veel gepost de laatste dagen. Wanneer gaan jullie testen?
     
    Wisha87, Loeki82 en Nora92 vinden dit leuk.
  8. Nora92

    Nora92 Fanatiek lid

    17 dec 2018
    3.890
    4.900
    113
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Spannend! Dus morgen een testje. Ben benieuwd! Ik ga 15 juli testen. Dus deze week nog even geduld hebben. :) Heb aankomende zaterdag een festival... Zit te twijfelen of ik dan een testje zal wagen ivm alcohol. Maar ben bang dat er dan nog niks te zien is. :)
     
    Zoetekoek vindt dit leuk.
  9. Wisha87

    Wisha87 Actief lid

    3 mei 2019
    267
    222
    43
    Vrouw
    @Nora92 ben echt een hork op dat gebied, lf is toch de periode van je eisprong tot aan NOD ? :oops: 14 dagen gemiddeld dan als dat het is:roflmao:

    @zuurtje wat klote meid, sterkte!

    Ik heb sinds gister enorme pijn aan mn binnenste schaamlip, kan amper zitten... Wat ik kan zien zitten er witte kleine eilandjes en een wondje... Ben goed aan het smeren en hoop echt dat het snel over is aangezien we vannacht weer naar Zuid-Frankrijk gaan...

    @Zoetekoek wat spannend meid! Ik ga ook eerder testen maar mijn NOD is nog ver weg dus ik kijk tegen de tijd wel:D ik hoop dat je een mooie positieve test in handen hebt morgen!
     
    Kangerootje vindt dit leuk.
  10. Nora92

    Nora92 Fanatiek lid

    17 dec 2018
    3.890
    4.900
    113
    Vrouw
    Verpleegkundige
    @Wisha87
    Ja klopt dat is de fase tussen je eisprong en eerste dag menstruatie. ;) ik had zelf de eerste maanden dat we probeerden gedacht dat ik ook 14 dagen had. Had toen een cyclus van 25 dagen. Dus we klusten telkens tussen de 7-11 dagen. En toen kwam ik er dus achter met ovulatie testen dat mijn ovulatie pas dagen later was! Dus toen geprobeerd later te klussen en toen schommelde mijn cyclus telkens. Toen zijn we vanaf januari begonnen met ovulatie testen en sindsdien 3x zwanger geraakt! Echt heel bijzonder.. Het lijkt wel een soort deeltijd studie die je naast je leven volgt. :roflmao::roflmao:
     
    Cindy83, Wisha87, Loeki82 en 2 anderen vinden dit leuk.
  11. Zoetekoek

    Zoetekoek Bekend lid

    17 jan 2016
    645
    255
    63
    Vrouw
    Ja snap ik! Ik had gisteren ook een feestje en heb toch wel wat drankjes genuttigd.. nou ja, het is wat het is. Nog even volhouden dus! Duimen voor een goeie innesteling!
     
    Nora92 vindt dit leuk.
  12. Nora92

    Nora92 Fanatiek lid

    17 dec 2018
    3.890
    4.900
    113
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Ja in principe kan alcohol zo vroeg nog weinig kwaad maar toch speelt het wat in je achterhoofd hè. Wij hadden gisteren BBQ voor zus die dertig werd. Heb het maar gehouden bij één wijntje. Aankomende week wat granaatappel naar binnen slepen, dat werkt voor innesteling zeggen ze. Ik vind het lekker dus is geen straf haha!
     
    Kangerootje vindt dit leuk.
  13. Loeki82

    Loeki82 Fanatiek lid

    9 apr 2012
    1.410
    839
    113
    Vrouw
    Hier ook met 8dpo last van duizeligheid, maar heb ook last van mijn oor. Zal waarschijnlijk daarmee te maken hebben denk ik.... Ik zit nu op 10dpo en wacht tot na mijn nod om te testen. Als ik niet ongesteld word ga ik vrijdag testen.
     
  14. Kangerootje

    Kangerootje Fanatiek lid

    24 dec 2013
    3.291
    1.491
    113
    Vrouw
    Meiden, wat spannend allemaal!!!! Wie weet zien we hier binnenkort de eerste testen verschijnen.

    Hier een dikke pukkel op mijn bovenlip, alles wijst er eigenlijk op dat ik ongesteld ga worden, mijn stemming is er ook naar........... We zullen zien...

    Weten de meiden die al eerder zwanger zijn geweest nog of dat de pms klachten anders waren bij zwangerschap? Of voelde je je emotioneel/lichamelijk precies hetzelfde?
     
  15. Zoetekoek

    Zoetekoek Bekend lid

    17 jan 2016
    645
    255
    63
    Vrouw
    Dat heb ik ook gedronken na de eisprong idd. En daarnaast ook wat extra visolie capsules en vitamine B complex genomen. Ik heb daar in het verleden weleens tekort aan gehad, dus ik dacht baat het niet...
     
    Nora92 vindt dit leuk.
  16. Leraje

    Leraje Fanatiek lid

    19 apr 2013
    4.965
    2.790
    113
    @zuurtje , wat ontzettend naar :( Veel sterkte. Al ben ik al jáááren het huis uit, het is nog steeds een van mijn nachtmerries als mijn ouders ooit zouden gaan scheiden.
     
  17. Leraje

    Leraje Fanatiek lid

    19 apr 2013
    4.965
    2.790
    113
    @kwaaltjes: hier nu ergens tussen de 6-8 dpo en ik ben echt HEEL hard kwaaltjes aan het staren, niet normaal. Ik had dus direct na de eisprong heel gevoelige/pijnlijke/grote borsten met duidelijk zichtbare aders. Nu heb ik dat (allemaal, ook de aders en grotere borsten ;)) altijd in de loop van de LF, dankjewel progesteron, maar bijna nooit direct na ovulatie al. Dus daar maak ik mezelf uiteraard helemaal gek mee in relatie tot dat onderzoek wat ik gelezen had ;) De spanning op m'n borsten is nu wel een beetje afgenomen, al zijn ze nog steeds gevoelig en groter. Was vorige week belachelijk moe, kon 's ochtends mijn ogen niet open krijgen, vielen ook echt dicht gedurende de dag. Dat heb ik normaal nooit. Maar wederom, dat was in de eerste week van LF dus kan niks met hcg te maken hebben. Sinds gistermorgen en vanmorgen ben ik opeens om 7 uur wakker en kan ik NIET meer slapen :rolleyes:Terwijl ik dat eindelijk wel mocht hahah, heel frustrerend.

    Verder gisteren buikpijn, maar terugkijkend in womanlog heb ik dat wel vaker halverwege de LF, dus dat zegt niks. En vandaag ook knallende hoofdpijn elke keer als ik opsta. Ik heb dus echt nooit hoofdpijn, maar gezien ik dus te weinig geslapen heb de afgelopen dagen/weken kan het ook gewoon daardoor komen.

    Al met al een hoop dingen waarvan ik denk 'zou het...?' en dat betekent hoogstwaarschijnlijk dat er niks aan de hand is, want ik denk elke máánd 'zou het...?' en het is nooit écht raak :roflmao::( En het is bovendien nog veel te vroeg voor echte hcg symptomen dus argh. Gelukkig komt mijn man vandaag weer thuis dus dan heb ik wat afleiding ;) Volgend weekend pas testen (bij geen spotting), eerder heeft toch geen zin. Gelukkig is NOD op een zondag.
     
    Wisha87 en Nora92 vinden dit leuk.
  18. Leraje

    Leraje Fanatiek lid

    19 apr 2013
    4.965
    2.790
    113
    Ik heb zelf één keer een positieve test in handen gehad dus, toen ik nog een koperspiraaltje had. In die periode had ik pas in de laatste paar dagen voor menstruatie pms-symptomen (niet zoals nu dat het al snel na ovulatie kan komen). Bij mij was toen de reden om te gaan testen dat ik op cd 32 zat en mijn man opeens zei 'had je niet al ongesteld moeten worden' en ik dacht 'hmja, wat raar, mijn borsten doen nog niet eens pijn'. Blijkbaar was er toch heel kort een innesteling gelukt. Volgende dag alweer negatief getest, paar dagen later gevoelige borsten en een week later ongesteld. Maarja, daardoor denk ik nu wel steeds, alleen geen symptomen is voor mij een goed teken.

    Dat gezegd hebbende heb ik dit ook aan zwangere vriendinnen gevraagd (met meerdere kinderen), en bijna allemaal hadden ze bij de ene zwangerschap andere symptomen dan bij de andere. Bijv. bij ene kind voor nod al heel moe, bij andere totaal niet. Bij ene kind wel veel afscheiding, bij andere niet. Bij ene kind voor nod gewoon alle standaard pms symptomen, bij andere kind iets anders-dan-anders. Dus daaruit concluderend kun je er helaas nooit een peil op trekken ;)
     
    Nora92 vindt dit leuk.
  19. Nora92

    Nora92 Fanatiek lid

    17 dec 2018
    3.890
    4.900
    113
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Bij mij voelde ik mij nu telkens totaal niet anders. Zelfs echt buikpijn alsof je elk moment ongesteld moet worden maar dat gebeurde niet. Heel bijzonder. Eigenlijk enige echte symptoom wat ik had naast alle pms klachten was dus dat ik geen bloed had. Ik herken nu na een paar keer wel dat hele typische onderbuik gevoel.
     
    Leraje vindt dit leuk.
  20. Leraje

    Leraje Fanatiek lid

    19 apr 2013
    4.965
    2.790
    113
    Hoe is het onderbuikgevoel anders dan anders?

    Ik heb volgens mij wel 10 verschillende soorten steken en krampen die normaal zijn :roflmao:
     
    Nora92 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina