Ja ik weet het. Vanaf morgen wordt ze als t goed is een handje geholpen, al vraag ik me af of ze zich daar wel iets van aan gaat trekken
Ik vond het wel mooi dat de verloskundige in het ziekenhuis laatst tegen mij zei dat ze altijd moeten uitgaan van het gevoel van de zwangere vrouw. We hadden het over wanneer ik moet bellen: 'Als jij vind dat het nodig is of je ongerust maakt' Beste wat zo'n iemand kan zeggen toch? ☺
Hier werd ik pas om kwart over 9 a half 10 wakker . Gelukkig mijn jongens zijn al wat ouder dus die kunne gelukkig een aantal uurtjes alleen zijn in huis met de tv en tablet . Blijkbaar had ik dat na een drukke dag en gebroken nacht ivm bekken nodig. Ik schrok me rot toen ik wakker werd van de tijd dus ik zo snel als ik kon naar beneden en toen was mijn vader al 2 uurtjes beneden dus die had een oogje in het zeil gehouden. En de hele boel al opgeruimd. Daar voel ik me dan weer lullig over. Ik bedoel verjaardag van mijn kind, ik verslaan me en mijn vader heeft de hele keuken opgeruimd. En dat was echt nog een behoorlijke bende. Maar ja hij vond dat niet erg.
@Girly1985 haha dat is toch heerlijk joh! Lekker van genieten en niet schuldig voelen. Je bent nou eenmaal hoogzwanger of je bent het niet
Zo aangezien het waarschijnlijk de laatste dag is dat ik niet bezig met bevallen ben ga ik lekker eigenwijs doen wat ik wil.... Rust nemen hielp toch niet dus dadelijk lekker met hub in de tuin beetje sporten etc. Zul je zien dat dat "de trick" bleek Jullie nog plannen?
Niet schuldig voelen joh, heeft niemand wat aan. Je vader helpt je met liefde, lekker toch? Doen we nog aan dansjes? Hier ook de 40 weken aangetikt (banner verspringt vanavond pas ofzo) en ik voel me gaar. Wil gewoon de hele dag slapen. Totdat ik beval. Lijkt me een prima plan al zeg ik het zelf.
Hier mag ik morgen een 36 weken dansje doen. Dus zeker doen we nog aan de dansjes. Hele dag slapen nee dat niet echt maar merk wel dat ik steeds meer binnen wil blijven en gewoon op mijn eigen tempo kleine frustsel dingen doen. Maar ik kan me wel helemaal voorstellen dat je dat de hele dag kan en wil. Lekker je eigen cocon.
En en en heeft het geholpen Wij hebben vandaag de laatste spulletjes gehaald voor de baby.. En ook nog even door de Ikea “ gewaggeld “
O heerlijk gevoel dan hè? Alles in huis hebben voor de kleine. Hier bedacht ik me gister alleen dat ik nog de vitamine d en vitamine k nodig heb voor de kleine. Al wil k misschien 2 a 3 dagen wachten met de vitamine k om te kijken hoe te zien hoe de bv het oppakt. Maar verder is hier alles ook aangeschaft
Hier een korte nacht, voelde me erg onrustig, benauwd en misselijk dus de vk nog even gebeld om kwart over 11. Voor de zekerheid even naar het ziekenhuis voor een ctg, uiteraard was de baby toen zeer actief. Rond 2 uur snachts weer thuis en vanmorgen om 7 uur de kinderen weer wakker. Vandaag de box opgezet en met de Kids naar 't circus geweest. Morgen even de flessen uitkoken, mijn paard doen en verder proberen te rusten. Jammer @kellox maar ik vind het wel gezellig om een medestander te hebben.
Het heeft in die zin geholpen dat ik nu uitgeteld op de bank lig Net ook nog ff gewinkeld etc... Nu is echt de pijp leeg voor vandaag haha. Doe helemaal niks meer... Rustmodus voor de eindsprint.. erg benieuwd hoe lang t allemaal gaat duren.
Hier opeens de opwelling gehad om down under te scheren. Ik wilde een korte broek aantrekken en had het gevoel alsof ik het hoofdje dubbel vouwde ofzo. Heel raar en beetje scary gevoel haha. En of dat ermee te maken had geen idee maar opeens had ik het gevoel dat ik daaronder moest scheren zo goed en kwaad op de tast als het ging. Zal er wel niet uitzien maar kan me niet schelen.
Ik zie daar beneden ook al weken niks. Ik probeer het zelf op de tast en de rest laat ik mijn man wel doen
Aaaah wat jammer nou ! Alvast heeeeeel veel succes morgen ! Hoop dat jullie snel met jullie meisje mogen knuffelen ❤️
Haha Hier ook een drama, doe het met een spiegel of op de tast.. maar ook nog steeds om de dag dat ik mezelf dubbelvouw