ik heb sinds vorige week een best pijnlijke bult achter op mijn hoofd, rechtse kant ongeveer op het midden van het oor hoogte.. Woensdag werd ik wakker en toen was het er ineens en het lijkt wel of hij met de dag pijnlijker wordt.. soms trekt het naar de nek en soms door het hele hoofd. Ik kan me niet herinneren dat ik me op zo’n gekke plek heb gestoten.. Mijn man kan er ook niet echt naar kijken want er zit teveel haar Maar iig iemand hier ervaring mee misschien? Ik ben een beetje bang om naar de dokter te gaan
Misschien een soort cyste? Ik heb die ontzettend vaak op mijn hoofd en soms worden ze ineens groter, gevoelig, en dan ruimt m’n lichaam ze of zelf op, of de huisarts moet ‘t doen (dan doet het echt pijn en is het ontstoken). Heb er nu toevallig ook weer een die geïrriteerd is, hopelijk gaat ‘t weg zonder hulp van de huisarts. Die van mij zijn talgkliercystes, ook wel atheroomcystes. Als er een geïrriteerd is, heb ik vaak ook opgezette klieren.
Op het behaarde hoofd zitten vaak atheroomcystes (talgkliercystes) dat is iets onschuldigs, een verstopte talgklier die wel doorproduceert en daardoor op spanning komt te staan en soms gaan ze ontsteken, kunnen weggehaald worden door de huisarts. Achter het oor zitten ook lymfeklieren die opgezet kunnen zijn door een verkoudheid oid. Meestal is het iets onschuldigs. Ik zou even langs de huisarts gaan als je je zorgen maakt. Succes!
Ja, kan geen kant op, je schedel zit in de weg. Ze zitten ook vaak op ruggen en bij mannen op de balzak, maar daar is voldoende plek om alle kanten op te groeien. Succes!
Die gaan niet vanzelf weg, de dokter kan er een sneetje in zetten om hem weg te halen maar het moet natuurlijk wel worden beoordeeld, kunnen overigens heel pijnlijk zijn
Ik had het ook en dat bleek toch krentenbaard te zijn en dat zetten mijn klieren in mijn achterhoofd op aan de linkerkant, man, deed echt zeer en was keihard, maar het kan dus.
Echt waar? Mijn zoontje had 2 weken geleden krentenbaard.. had je verder nog ergens iets dan wat op krentenbaard lijkt of niks?
Maar misschien is het wel helemaal niet wat er hier wordt gezegd. Is het iets heel anders. Niemand hier heeft het gezien of het daadwerkelijk zo is. Ik zou er even een professional naar laten kijken hoor. Misschien is het wel iets ernstigs oid en dan ben je blind afgegaan op iets dat hier wordt gezegd maar het niet is. Nu ben je op tijd.
Ohjaa niet zoveel eigenlijk het was een abces of een talgklier.. ik moest naar even afwachten en als het niet vanzelf overging moest het chirurgisch worden verwijderd. Hopelijk gaat ie vanzelf weg en maar paracetamol gebruiken.