Zo dames, vanmorgen temp 36,5 en toen is het gelijk doorgebroken! Vandaag dus cd1 en vanmorgen was de laatste dag tempen!! Dit keer een nette cyclus van 32 dagen, ben blij dat ik al optijd met de tarwekiem was gestopt want nu is het wrs helemaal over als we weggaan vrijdag! Hoe is het met jullie???
Hoi Hoi In de ronde dag ik zwanger ben geworden had ik heel veel last van romige witte afscheiding. Hier had ik de rondes voor geen last van althans niet zoveel !
He jammer nieuwe ronde, maar goed om te lezen dat je er toch het positieve uit kan halen en dat is een nette cyclus van 32 dagen ! Sterke vrouw jij ! Hoeveel rondes zou je nog moeten met de nieuwe medicatie ?? Ik blijf natuurlijk duimen voor jullie !!!!
Dankjewel lieverd ❤️ Ik mag nu nog 5 rondes letrozol en daarna willen ze wrs een hsg. Maar zover zijn we gelukkig nog niet... Ik ben echt niet zo sterk hoor, dat komt misschien zo over, maar ben echt een zacht gekookt eitje, heb zoveel verdriet en mede daardoor heb ik besloten om alle mikmak aan de kant te gooien en wil proberen om met andere dingen bezig te zijn dan het zwanger worden. Het wordt er niet leuker op, en keer op keer teleurstelling wordt elke maand moeilijker om mee om te gaan. Het verdriet groeit met de dag, waardoor ik soms niet meer van de kleine dingetjes kan genieten. Dat vind ik ook oneerlijk naar de kleine man toe, dus ik wil streng voor mezelf zijn en gewoon niet bezig zijn met zwanger worden!! Ik wil nu gewoon fijn van mijn gezinnetje genieten en nergens anders aan hoeven denken... ben wel blij dat we vrijdag lekker weggaan, even lekker tot onszelf komen en genieten, en als we maandag weggaan daar rijden we gelijk naar slagharen. Gewoon even focus op leuke dingen en afleiding zoeken! Zal vast en zeker goedkomen, in de tussentijd blijf ik hier nog wel gewoon meekletsen, maar ik ga niet meer op temp of andere symptomen letten... Hoe istie met jou en je kleine prinses?
Oh lieverd ik vind echt dat je jezelf te kort doet door te zeggen da je geen sterke vrouw bent. En ja er komt veel verdriet en teleurstelling mee, maar met al sta je er nog steeds en ga je elke ronde er weer tegen aan !! En het is zeker goed om te PROBEREN wat meer te genieten in het nu wat je zelf aan geeft, maar straf jezelf ook niet als het ff niet lukt !!!! Ik geloof zeker dat het goed komt en blijven kletsen altijd gezellig ! Ik ben er ook nog steeds soms iets minder, maar ik ben er ik ga niet weg ! Ja met mij en de kleine prinses gaat het goed ! Ik voel haar nu elke dag ! En elke week steeds duidelijker. Maar ze laat nu elke dag een paar keer dag ff weten dat zij er ook nog is hahahah. Verder geen last meer van symptomen dan alleen de moeheid. 20 weken echo staat er al en verder geniet ik van alles om me heen ! Hoe is het met jou mannetje ???
Aaah geweldig he, als ze zich elke dag even melden heerlijk gevoel is dat! Wat fijn om te horen dat je nergens last van hebt, op de moeheid na, maar als dat het enige is mag je absoluut niet klagen. Wanneer heb je de 20 wk echo? Ooooooh wat gaat het toch snel bij jou joh! Ik kan me nog als de dag van gister herinneren dat je zei “we hebben 1x onveilig sex gehad” haha en dan je test erachteraan.... geweldig! Mijn mannetje vermaakt zich prima, die heeft sinds vrijdag al vakantie. Hij kijkt erg uit naar vrijdag, hij vind het geweldig dat we hetzelfde huisje als vorig jaar geboekt hebben. Maandag vertrekken we daar weer en dan stoppen we bij slagharen, eerst het park in en dan lekker zwemmen daar. Wordt dus pas laat dat we thuiskomen... We hebben er allemaal echt veel zin in! En ja, ik blijf hier lekker rondhangen, wil natuurlijk wel op de hoogte blijven hoe het met jullie allemaal is van vrijdag tot maandagavond zal ik niet (of weinig) aanwezig zijn, maar dan heb ik in elk geval genoeg terug te lezen
Dankjewel, gaat vast goedkomen! Oh dus jullie nog even volhouden.... 2 weken zijn om voordat he het weet en kan je niet wachten tot de school weer begint hahaha (grapje uiteraard)
Ja de kids zijn het echt beu... hier kon je het ook flink merken hoor dat het tijd voor vakantie was; vervelen in de avond en in de ochtend drammen dat ie niet naar school wou... jullie hebben dalijk in elk geval nog 2 weken vakantie als hier de school alweer begonnen is
M’n baarmoedermond zit trouwens heel hoog nog, en iets gekanteld. Normaal is hij nu al vrij laag, probeer me echt in te houden tot tenminste vrijdag!
Ooooh heerlijk! Dat wordt vast en zeker genieten! Spannend voor jou hoor, ben echt zo benieuwd of het iets betekent aangezien ze zeggen dat je aan positie van je bmm niet kan bepalen of je zwanger bent, maar als ie nu hoger zit dan normaal plus die afscheiding lijkt mij toch behoorlijk hoopvol! Mijn duimen blijven draaien!
Ja Amerikaanse sites zeggen weer van wel. Positie iets minder betrouwbaar omdat t kan wisselen, maar hoe hij aanvoelt hard of zacht weer wel, maar daar had ik ff niet op gelet. Ach, we wachten af!
Goedemorgen dames, Wij zijn gisteren nog een x voor een pretecho geweest, erg hé....die onzekerheid is verschrikkelijk. Alles is goed met onze kleine frummel. Was alweer goed gegroeid en hartje klopt goed en regelmatig. Hebben het ook zien bewegen, was zo mooi! Nu ECHT wachten tot de termijnecho haha. Nog 2.5 week..
Kreeg even geen meldingen meer.... Dus toch je ongi doorgebroken? @DCG ? Hopelijk is het dan weer snel over en kun je weer met frisse moed ertegenaan! Hier staat de 20 weken echo eind augustus gepland. En eind juli weer controle VK! Afgelopen weekend ouders en schoonouders verrast met het nieuws. En aankomend weekend de rest van de familie. Daarna mag verder iedereen het weten