Laatste 10 weken afteltopic! Deel 5

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by Jolicoeur, May 27, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dalysa

    Dalysa Fanatiek lid

    Nov 29, 2014
    1,365
    571
    113
    Heel veel succes @kellox hoop dat het allemaal vlot mag verlopen en dat het toch nog natuurlijk op gang is gekomen vannacht! Zou toch fantastisch zijn!
     
    kellox likes this.
  2. Ezeltjestrikje

    Ezeltjestrikje Actief lid

    Jun 14, 2018
    301
    254
    63
    Female
    @kellox Ik ben zeer benieuwd. Hopelijk heb je wel wat kunnen slapen.
     
    kellox likes this.
  3. kellox

    kellox Fanatiek lid

    Apr 25, 2007
    4,533
    544
    113
    Female
    Helaas maar 2 uurtjes geslapen net. o_OEerst tot 4:00 aan ctg gelegen omdat ze niet helemaal gerust op hartslag waren. (Te snel) Hadden ze liever dat ik hier ff ging douchen etc om te kijken of het dan misschien toch op gang kwam etc. Maar gebeurde niet helaas. Inmiddels is het helemaal vol hier:eek:. Nu weer aan ctg, als deze goed is mogen we nog even naar huis tot vanmiddag/ avond.
    Omdat ik dan 24 uur met gebroken vliezen loop móet er dan continu gemonitord worden ivm infectiegevaar en sowieso worden ingeleid.....en zal baby ook iig 12 uur moeten blijven.
    Potver....

    Hoop nu dat we zo naar huis mogen, daar even wat slaap kunnen pakken en dat dan alsnog weeën netjes starten:rolleyes:

    Thnx voor jullie medeleven ladies❤
    @Zonnebloem92 zet m op straks meid!
     
  4. Girly1985

    Girly1985 Fanatiek lid

    May 15, 2013
    2,779
    743
    113
    Jemig ze heeft echt geen haast hè die draak. O ik hoop zo aan de ene kant dat de ctg goed dat je naar huis mag. Aan de andere kant hoop ik ook weer dag je die kleine snel in je armen mag hebben.
     
    kellox likes this.
  5. exciting

    exciting Fanatiek lid

    Dec 10, 2013
    3,172
    983
    113
    Female
    Friesland
    Jeetje @kellox wat maak je het spannend! Het is wel een eigenwijsje hoor! Veel succes vandaag. Het gaat iig niet lang meer duren!

    Voor de dames die vandaag worden ingeleid, ook heel veel succes! Jullie kunnen het!

    Hier morgen en donderdag nog werken en dan verlof! Hopelijk wat beter weer, want hier wordt ik echt niet vrolijk van. Mag om mij wel lekker warm worden. Lekker buiten zijn, kindjes in het zwembad, bbq aan..

    Voor de rest is alles zo goed als klaar.. Nog een paar kleine dingen, moet nog wat opgehangen worden, even een touw spannen voor de kaartjes, ik wil de kelder nog opruimen, de wieg voor naast het bed moet nog even van de zolder en nog wat van die kleine dingen.

    Ben benieuwd wanneer ze komt, en kan nu af en toe al niet meer wachten..
     
    kellox and Girly1985 like this.
  6. Lelie89

    Lelie89 Fanatiek lid

    Sep 4, 2014
    3,362
    2,083
    113
    Female
    Gelderland
    @kellox Heel veel succes vandaag, hopelijk laat je kleine meisje je nu niet meer zo lang wachten!

    @Zonnebloem92 Jij ook veel succes vanmiddag! Hopelijk verloopt het vlotjes!

    Hier al een aantal dagen aan het rommelen met flinke krampen, maar niks wat echt doorzet. Ik hoop iig wel dat het voorwerk is en dat het niet voor niks is.
     
    kellox likes this.
  7. Zonnebloem92

    Zonnebloem92 VIP lid

    Dec 4, 2012
    10,846
    4,213
    113
    Female
    Zuid Holland
    Grrr wat jammer, nog geen baby nieuws.
    Nou wat een eigenwijsje heb jij zeg en wat zul je wel moe zijn.
    Ik hoop dat je nog even bij kunt tanken.
    Heb je helemaal geen weeën?

    Dankjewel! Jij ook @Lelie89
     
    kellox likes this.
  8. kly073

    kly073 Fanatiek lid

    Jan 11, 2012
    1,139
    682
    113
    Female
    Afdelingsmedewerker jumbo
    Winssen
    Alle dames die vandaag ingeleid worden succes! Ik mocht vanochtend nog heel lief heel vroeg na de bekkenfysio, zodat we vandaag een dagje weg kunnen met zoonlief. Slagharen it is. Ondertussen houd ik jullie wel in de gaten hoor :D
     
    Zonnebloem92 and kellox like this.
  9. Zonnebloem92

    Zonnebloem92 VIP lid

    Dec 4, 2012
    10,846
    4,213
    113
    Female
    Zuid Holland
    Veel plezier! Ik ben met Hemelvaart nog naar slagharen geweest.
     
  10. kimmaikel24

    kimmaikel24 Fanatiek lid

    Nov 22, 2012
    1,013
    638
    113
    @Zonnebloem92 Heel veel succes vandaag ! Hoop dat jullie snel kogen knuffelen.
     
    Zonnebloem92 likes this.
  11. kimmaikel24

    kimmaikel24 Fanatiek lid

    Nov 22, 2012
    1,013
    638
    113
    Jullie meisje maakt het wel spannend zeg :eek:
    Ik hoop dat de ctg goed was en je inmiddels lekker thuis bent zodat jullie nog wat kunnen slapen.
     
    kellox likes this.
  12. Moppiepoppie

    Moppiepoppie Fanatiek lid

    Jan 13, 2008
    2,072
    250
    83
    #2772 Moppiepoppie, Jul 8, 2019
    Last edited by a moderator: Jul 9, 2019
    Lieve allemaal,

    3 juli ouders geworden van onze prachtige zoon van 3500 gram middels sectio. Sectio ging voorspoedig hoewel ik er denk ik wel een emdr tegenaan ga gooien want ik vond het erg spannend en heftig. Daarna willen ze hier dat je als de wiedeweerga gaat lopen en op dag 2 naar huis gaat. Dit omdat het tegenwoordig teveel kost mensen te ‘hotelliseren’ na sectio en bewegen immers goed is voor de bloedstolling. Dag 1 moest ik dus zelf al naar de wc lopen terwijl ik aangaf dat dat nog veel te zwaar was.
    Bloeddruk drop op het toilet en ik viel flauw. Superenge ervaring. Je hoort en ziet niets meer en kon alleen maar staren en werd ondersteboven op een bed gelegd na een koude douche shock zodat her bloed weer naar mn hoofd zou stromen. Dag erna vonden ze dat ik al ontlasting moest hebben en omdat ik misselijk werd met veel boeren laten dachten ze meteen aan een verstopping en kreeg ik een klysma. Sindsdien komt er alleen maar water uit aan de achterkant ook al eet ik wel. Misselijkheid bleef totdat ik onze kerk van 400 man gevraagd heb voor me te bidden omdat het er inmiddels aan alle kanten uitkwam en ik aan de kalmeringsmiddelen zat omdat ik door de ellende letterlijk geen minuut meer geslapen heb. Ik ben opgedragen op zondag en sindsdien is de misselijkheid weg!! Wat een opluchting. De waterdunne ontlasting is er nog wel dus daarom moet ik vooralsnog blijven. Hebben een kweek gemaakt voor eventuele infectie die ik mss opgelopen kan hebben waar de uitslag nog niet voor binnen is. Ik mis mijn kids. Mijn ex heeft n week voor ze gezorgd. Nu gaat mijn man ook weg om voor mijn kids te zorgen. En het is afwachten nu of ik ook naar huis mag en daar mn bed onder moet gaan schijten of dat ik moet blijven in afwachting van de kweek totdat mn darmen gaan doen wat ze moeten doen. Heb dus nog geen één keer normale ontlasting gehad dus dat is ook nog even spannend.
    Heb thuis ook geen wc boven. Mijn man heeft mij al die tijd ook verzorgd omdat ik elke keer heel mijn bed onder heb zitten dus al met al was en is het een mens onterende ervaring. Vandaar de radiostilte. Nu begin ik ook langzaam buikpijn te krijg door al dat zuur in mn darmen dus ben heel benieuwd wat de dokter straks zegt..
     
  13. Suthern

    Suthern Actief lid

    Dec 21, 2018
    368
    221
    43
    Female
    @Moppiepoppie Oh gatver, dat is echt geen herstel om te onthouden nee. Lijkt me een heel vies en naar gebeuren zo samen, ondanks dat de sectio zelf dus wél goed is gegaan. Sterkte en hopelijk mag je toch snel naar huis.

    @kellox wat een gedoe om weer naar huis gestuurd te worden zeg. Blijf je heen en weer gaan. Niet toevallig in Z.wolle? Daar was ik voor mijn controle en ze zeiden dat het druk was en alle medische inleidingen eigenlijk vóór gingen.
     
  14. Girly1985

    Girly1985 Fanatiek lid

    May 15, 2013
    2,779
    743
    113
    Jezus meid wat een ellende. En wat schandalig hoe ze je behandelen daar. Echt heb er geen andere woorden voor. Hebben ze niets geraakt ofzo tijdens de klysma?

    Weet ook niet zo goed wat ik moet zeggen verder. Behalve ik hoop dat je snel weer (een beetje) normale ontlasting hebt en lekker naar huis van je gezin mag genieten. En een hele dikke knuffel.

    Natuurlijk gefeliciteerd met de kleine man en wat een leuke naam. Gaat het goed met de kleine?
     
  15. Moppiepoppie

    Moppiepoppie Fanatiek lid

    Jan 13, 2008
    2,072
    250
    83
    KLeine doet het goed. Doe mn best met bv maar s nachts lig ik te slecht daarvoor en brengt mn man m bij de zusterpost zodat ik rust heb van zn hengeltjes. Voelt je dan echt machteloos als je kind niet bij je kan. Maar als hij op me ligt krijg ik meteen pijn aan mn baarmoeder en maag dus eigenlijk gaat alleen de rugbyhouding en daarvoor moet je goed rechtop zitten. Waardoor er weer druk op mn litteken komt en ik gewoon alle diarree/water doorloop in mn bed. Ik lijk wel n bejaarde. Maar verder -los van zn moeder die m s nachts verbant- doet hij het heel goed! Zo zonde dat ik er nu zo weinig ruimte voor heb vanwege alle ellende. Bizar hè hoe je tegenwoordig bijna op straat wordt gezet na een keizersnee. Ben erg benieuwd hoe het @Kimmetjuh90 vergaat nu in het ziekenhuis en of het overal zo is tegenwoordig...
     
  16. Moppiepoppie

    Moppiepoppie Fanatiek lid

    Jan 13, 2008
    2,072
    250
    83
    Weer de ks-dames hier trouwens of Movicolon (laxeerdrankje) iets standaards is wat je na een ks krijgt? Want daar begon de ellende dus mee. Ik zou geen morfine meer krijgen als ik dat drankje niet zou drinken want dan zouden mn darmen lui worden. Dus uiteindelijk kreeg ik daar inderdaad soort van diarree van maar moest ineens ook vreselijk spugen en misselijk, en omdat het niet genoeg was in hun ogen (kon ook overloopdiarree zijn vonden ze), kreeg ik daaeachteraan nog een hoogoplopend klysma. En sindsdien dus de hel. Maar in eeeste instantie wilde ik dus die movicolon nog niet en daardoor ging die zuster staan pushen en lelijk doen tegen me. Maar mij is nooit uitgelegd of dat standaard protocol is na twee dagen, dat drankje, of dat ze alleen bij mij vonden dat ik op dag 2 al ontlasting zou moeten hebben. Weet iemand dit?
     
  17. kimmaikel24

    kimmaikel24 Fanatiek lid

    Nov 22, 2012
    1,013
    638
    113
    Allereerst gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon !

    Ik heb geen ervaring met een ks, maar weet wel dat movicolon protocol is bij morfine.. door de morfine kun je verstopping krijgen.
    Vind het wel heel vreemd dat ze je nog eens een hoogopgaande klysma hebben gegeven !
    Had je voor de ks wel nog ontlasting gehad ?
     
  18. San195

    San195 Fanatiek lid

    May 28, 2018
    2,268
    1,159
    113
    Female
    Jeetje. Hoe er met jouw is omgegaan is echt niet standaard bij een ks.
    2 jaar geleden een ks gehad. Op eigen initiatief op dag 1 naar de wc. Maar het was heel normaal als ik nog geen ontlasting had oid.
    Hier 3 dagen in t ziekenhuis gelegen en gewoon goed verzorgd. Ivm hoge bloeddruk wouden ze mij ‘t liefst nog wat langer houden, maar kon gelukkig naar huis met medicijnen.
    Een klysma terwijl je net bent bevallen snap ik ook echt niet. Bij elke net barende vrouw blijft de ontlasting eventjes uit en dat is heel normaal..

    Schandalig ...
     
  19. Roodborstje2

    Roodborstje2 Fanatiek lid

    Mar 18, 2015
    1,211
    981
    113
    Female
    Z-Holland
    Jeetje @Moppiepoppie wat een nare toestand!! Moet ook zeggen dat ik er een beetje nerveus van wordt aangezien ik in hetzelfde ziekenhuis ga bevallen. :eek:

    Ik hoop op een vlot herstel voor je, dat het in ieder geval gauw beter gaat dan nu. Ik denk aan jullie!!
     
  20. Suthern

    Suthern Actief lid

    Dec 21, 2018
    368
    221
    43
    Female
    Ik weet wel dat ik na mijn kz ook een goedje moest innemen om de ontlasting wat zachter te maken, geen idee of dat ook echt laxerend was. Ik vind die klysma bij jou ook wel heel veel van het goeie hoor en met die diarree erbij mag je nu ook oppassen dat je niet uitdroogt.
     

Share This Page