Ik heb zelfs in de avond getest 1 dag voor NOD, voelde me anders dan voorgaande cyclus en had een dikke streep. Ik snap dat je liever wacht tot morgenvroeg, ik duim voor je!!
Ja wacht tot morgen, dan weet ik het zeker of ben gewoon laat ongesteld. Dank je vorige maand ging het mis maar denk nog steeds dat in ongesteld ga worden.
Ja en anders een volgende ronde wel weer...probeer mezelf te beschermen en dat muurtje gaat er pas af na een mooie echo met hartje...is het deze of de volgende ronde het blijft.
ja snap ik, denk dat iedereen dat wel een beetje heeft.. pas bij die eerste echo word het iets echter.. en zelfs dan nog..
Ja precies is ook zo...moet ook wel anders gaat het fout ook met jezelf. En laat dat nou net niet de bedoeling zijn
ja snap ik.. hopelijk morgen wat meer duidelijkheid.. of het moet vandaag nog komen.. ben benieuwd nog even afwachten