haha allebei! ligt er net aan in wat voor een bui ik ben op dit moment vind ik het interessant maar ja het is ook irritant.. je kan er ook gewoon niet omheen.. met of zonder ovulatietesten (als je regelmatig bent dan) je weet wanneer je eisprong ongeveer is en dan gaan die 14 dagen in.. de een kan er beter mee omgaan dan de ander, maar ik denk zodra je je cyclus bijhoud dan ja die 14 dagen zijn gewoon niet van je af te zetten.. Mijn moeder zei ook van ik stopte met de pil en opgeven moment was ik misselijk en toen dacht ik he volgensmij niet ongesteld geworden. Was ze al iets van 6-8 weken toen ze erachter kwam. Bij mij en mijn broer was ze na 1 of 2 rondes zwanger. maar die was er helemaal niet mee bezig.. kende haar cyclus niet, geen ovulatietesten etc.. lijkt me ergens heerlijk
Ja klopt is ook zo, het kan idd beide maar vind het vooral irritant eigenlijk. Wel snel hoor, het is gewoon echt mazzel hebben. Maar dat is ook zo he, hoe meer je er mee bezig ben op te plannen des te slechter lukt het eigenlijk. Lijkt mij ook fijn hoor om het zo te doen maar als je op een gegeven moment ouder bent en de kansen minder worden gelukkig zijn jullie (de meeste) nog in de veilige zone dus het lukt wel hoor. Bij de een meer geduld als bij de ander. Maar het komt echt wel goed
ja het is ook mazzel hebben, ja en zelfs dan weet ik niet hoor of stress er echt zoveel mee te maken heeft.. denk ergens wel hoor.. maar er zijn ook heel veel in dit topic die meteen eerste ronde of tweede ronde raak waren.. weet niet of die nou echt minder gespannen waren dan ons.. maar zoals mijn moeder wist ik van tevoren al dat dat mij niet ging lukken het volledig op zijn beloop laten.. en het gaat jou ook lukken hoor! Er zijn zoveel vrouwen die nog wel zwanger worden op jouw leeftijd, kansen worden misschien iets minder maar ook dat is waarschijnlijk per vrouw verschillend. Gaat echt wel goed komen!
Ja klopt dat is ook zo, tis de hele situatie eigenlijk. Zit je lekker in je vel dan denk ik dat je meer kansen heb. Haha hoop het heb nog 11 maanden, ach we zien het vanzelf...ga me niet gek maken want dat werkt toch niet.
Ik gebruik al geen testen meer.. En t ging best goed. Maar Ik merk nu spanning in me buik en ik ga er veel op letten dan. Ik zal eens kijken naar oefeningen voor me bekken enzo. Dankje. Gelukkig is werken een goede afleiding. T stomme is dat ik nu eigenlijk wel weet dat t niet raak is, maar toch vind ik het spannend.
toch nog veels te vroeg om te weten of het raak is ja of nee? Dat maakt het ook spannend, je weet het nooit 100% zeker tenzij je menstruatie komt of juist niet.. Ja buik is helaas het allereerste wat reageert op spanning/stress en dan ga je er inderdaad veel op letten.. ja bekkenbodem app kan wel fijn zijn!
We hebben 4x geinsimineerd haha.. mijn man vind t altijd erg leuk haha. Ik had geen zin steeds maar hij stond erop. Ik zit op 6 dpo? Wordt volgende week donderdag ongesteld.
Ja mijn buik is erg gevoelig. Vandaag voel ik me gelukkig wel iets beter. Werk geeft goeie energie. Beter dan thuis zitten. Denk dat ik ook echt serieus vrijwilligerswerk moet gaan doen nu 1 dag in de week ofzo. Want 4 dagen vrij zijn is fijn maar ook wel veel tijd om na te denken en te piekeren enzo. Niet goed voor mij hehe.