Ik was gisteren volgens eigen berekening 6+4 teste postief op 17 juni. De gyn zei gisteren ook 6 weken. Waarop ik aangaf dat het toch echt minimaal 6+4 moest zijn. Haar antwoord : Als ik nu ga meten en ik meet 1 mm verkeerd dan zit er al een dag verschil in. Het past bij een zwangerschap van 6 weken. Bij 7 weken is het alweer iets anders. Dus ze telde de dagen niet. Dat krijg ik pas bij de vk. Nu ligt deze gyn me ook echt niet. De 2 die ik altijd had stoppen er mee. Maar net met man besproken dat ik om een andere ga vragen. Ik heb er geen vertrouwen in dat zij me in combinatie met mijn acnes goed kan begeleiden. Ik wil iemand die gewoon een stukje langer meeloopt.
Als ik de gyn moet geloven testen ik op 3 wkn al positief, het blijft altijd maar afwachten helaas. Ik ben vandaag 7 wkn, maar op wat misselijkheid na ook geen klachten.
@MiniPoepiebeertje misschien maak je gewoon snel hcg aan en een vroege innesteling. Die metingen zijn ook niet altijd goed hoor het is wel zo iedere millimeter is zowat een dag verschil. Als het wormpje net iets minder uitgerekt ligt scheelt dat zo een paar dagen. Ik zou me er in ieder geval niet druk om maken
@Volbeatmom vervelend dat je je niet op je gemak voelt bij deze gynaecoloog! Afgelopen maandag kwam ik bin de gynaecoloog en had ik volgens mijn eigen berekening 6+5 moeten zijn. En zij schatte me in op nog net geen 6 weken. Dus de hele week klopte niet. Ik begrijp het echt niet meer. Anderhalve week daarvoor werd ik namelijk op 5+1 geschat en dat klopte ook precies volgens mijn eigen berekening. Ik snap het gewoon echt niet zo goed meer, ik hou voorlopig lekker mijn eigen berekening aan.
Als ik van mijn miskraam uitga zou ik nu al 9 week moeten zijn maar ben vandaag 8 week en 2 dagen.. dat klopt wel want mijn ei sprong was vier dagen later... soms springt je ei later zoals bij mij, en dat scheelt dan gelijk weer... en de berekening klopt dus ook met wat ik heb gevoeld...
Ik had een positieve test met 3 weken en 2 dagen. En ik voel mijn ei altijd. Dus dat moet goed zitten. Ik ben gaan testen met 3 weken. Elke dag een test. Ik had er 10 van ali express. 2€ en die zijn early. Ze lijken op die van kruitvat.
Kan zijn dat je snel hcg aan hebt gemaakt. Ik heb mijn innesteling gevoeld dag daarna positieve test.. Pff ben echt alleen maar misselijk.. niet kotsen gelukkig maar lamlendig en misselijk
Ik mocht van mijn arts niet uitgaan van de dag van de miskraam, ik werd geadviseerd minstens mijn eerste menstruatie afwachten omdat je hormonen flink in de war zijn. Heb uiteindelijk veel langer gewacht, maar dat was emotioneel meer. Ik heb niet met early getest, met een gewone predictor en een clearblue. Het lijkt mij gewoon erg sterk dat ik met precies drie weken midden op de dag positief test, met een gewone test. Dat is alles wat ik er mee wilde zeggen.. Én vind ik het erg vreemd dat ik 2 weken geleden op 5+1 gezet werd, met de echo. Dit klopt dan ook precies met mijn cyclus. Overigens heb ik een innestelingsbloeding gehad dus ik weet ook dat ik in ieder geval geen late innesteling heb gehad, die was precies op tijd.
Het nadeel van de vroege echo's is dat het je soms best wat onzekerheid kan geven omdat je bijvoorbeeld toch iets minder ver lijkt te zijn dan je dacht. Dit kan bij een volgende echo best weer allemaal bijgesteld worden. Hoor je heel vaak.
Bij mij moesten ze wel uitgaan van de dag van de miskraam want ik ben niet meer ongesteld geweest.. Volgens mij kunnen ze met tien week goed meten hoe ver je bent.. zou dat dan even afwachten...
En sorry dames wil even reageren op hoe ver jullie gemeten zijn daarna zal ik me niet bemoeien hoor maar dit is misschien ook ter geruststelling! Bij mijn 6weken echo waarbij ik 6 weken en paar dagen zou zijn.. klopte er een hartje maar zei ze wel.. Je bent net 6 weken. Dit klopte voor mijn niet want zou toch echt verder moeten zijn maar goed Ze wilde eigenlijk stoppen want alles zag er goed uit en ze draaide dat ding in net een iets andere hoek toen ze riep dat ze veel duidelijker beeld kreeg. Op de valreep kreeg ik er toen geloof ik gelijk 3 dagen bij ofzo . Dus na haar conclusie, perongeluk een andere hoek en in dezelfde echo nog 3 dgn verder gezet. Wederom met 15 weken een geslacht echo.. Die zette me 2 dgn terug... (niet erg) maar toen het kindje draaide, meting en het kindje 3 dagen vooruit gezet omdat hij het toen helemaal kon meten. Soms kan het al veranderen in 1 echo dus met een groot verschil! Als ze niet toevallig had hergemeten had ik me ook zorgen gemaakt. Oké sorry mijn bemoeimodus gaat uit en ik wens jullie een hele fijne rustig verlopende zwangerschap xx
Dat verklaard de termijnecho ook toch? Die wordt toch meestal rond 11 weken gedaan. En schiet me net te binnen dat het kan zijn dat je kindje even wat langzamer kan groeien en het dan weer inhaalt. Ik ga zelf niet voor vroege echos. Bij mijn eerste zwangerschap dacht ik dat mijn lichaam mij voor de gek hield en teste ik pas met 2 maanden. Ik maar wachten op mijn menstruatie, ik was zelfs gefrustreert dat die niet kwam. Want dan kon ik die maand juist opnieuw proberen zwanger te worden. Er nooit bij stil gestaan dat ik misschien al zwanger was.
Hier doen ze termijnecho rond 9 weken. Vanaf volgend jaar komt daar weer de 13 weken echo bij. Net als eerder de 12 wk echo.
♡Uitgerekend 16 t/m 29 februari '20♡ 16 februari ♡ MissFluffy - 27 jaar - 2e kindje ♡ ♡ Besjes - 32 jaar - 3e kindje 17 februari ♡ Maantje - 29 jaar - 1e kindje ♡ Bibi35 - 35 jaar - 1e kindje ♡ Thephantom - 25 jaar - 1e kindje ♡ Leni 35 jaar - 3 kinderen 1 miskraam 5 de zwangerschap 18 februari ♡ VLindaV86 - 33 jaar - 1e kindje ♡ Annieke88 - 30 - 2e kindje 19 februari ♡ Brusje ?? jaar - 6e kindje ♡ 20 februari ♡ MSter - 29 jaar - 1e kindje ♡ Roanna - 30 jaar - 3e kindje ♡ Wepie - 25 jaar - 4e kindje 21 februari ♡ ♡ 22 februari ♡ ♡ 23 februari ♡ Vlinder35 - 35 jaar - 3e kindje ♡ 24 februari ♡ 2009lisanne - 32 jaar - 3de kindje ♡ 25 februari ♡ Pennetje - 35 jaar - 1e kindje ♡ 26 februari ♡ ♡ 27 februari ♡ Me28 - 34 jaar - 3e kindje ♡ Niets - 36 jaar - 1e kindje 28 februari ♡ Allerliefste1 - 35 jaar - 3e kindje ♡ Volbeatmom- 33 jaar - 3e kindje ♡ Liefkleinkindje - 31 jaar - 1e kindje 29 februari ♡ ♡ ---------------------------------------------- Afspraken: Juli: ♡ 9 juli echo zh - Volbeatmom ♡ 9 juli echo - leni4 ♡ 15 juli 1e echo zkh - Pennetje ♡ 15 juli 1e echo vk - allerliefste1 ♡ 16 juli intake en echo - Lisanne2009 ♡ 16 juli intake en echo - liefkleinkindje ♡ 18 juli 1e echo - Vlinder35 ♡ 18 juli termijn echo - thephantom ♡ 22 juli - intake + termijn echo - besjes ♡ 22 juli - intake + echo - Me28 ♡ 24 juli - termijn echo - missfluffy ♡ 30 juli - termijn echo - VLindaV86 Augustus ♡ 05 augustus controle gynaecoloog - thephantom ♡ 08 augustus termijnecho - Lisanne2009 ♡ 14 augustus termijnecho - Me28 ♡ 13 augustus termijnecho - Niets ---------------------------------------------- jongen (0) | meisje (0) | verrassing (2) | onbekend (18) ---------------------------------------------- WIL JE OP DE LIJST? Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd, hoeveelste kindje en of je wilt weten wat het wordt. Pas dan ook de totalen aan onderaan. Je kunt dit kopiëren door op 'reageer' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, en de woorden[/QUOTE] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet vergeten om je eigen wijziging door te voeren)
Ik zit met mijn gezin 15 dgn op gram Canaria te bakken Zodra ik terug ben krijg ik weer een echo, de 22e. Ik heb een brief bij van de gyn voor het geval het compleet mis gaat en ik hier naar een zkh moet, maar daar probeer ik niet aan te denken
lekker joh, geniet ervan! Helpt misschien ook wel, een andere omgeving, dat je er niet constant mee bezig bent?