Hij was ontzettend sjaggerijnig haha dus was ook niet zo aantrekkelijk xD ik ben dan maar in bed gaan liggen en beetje op mijn telefoon gespeeld. Ik merk wel dat er bij mij iets gebeurd. Ik werd vanmorgen zooooo ontzettend horny wakker vreselijk. Maar mijn vriend was nog steeds sjaggerijnig naja. Geen idee. Dan niet. Maar wel fijn dat ik nog gevoel heb!
Hebben vanaf die maandag vakantie maar gaan de 29ste weg, dus indien groen licht strip afmaken en weg met de pil. Voordeel is maandag is opvang dag dus kan rustig met me man samen zonder kids haha.
Ja wie weet. Vanavond begint ook mijn weekend dus dan hoef ik niet zo op de tijd te letten hihi. Morgen en overmorgen lekker vrij! Dus hoop dat hij dan zin heeft alvast een paar zaadjes erin laten duwen voor het geval ergens toch nog een eitje springt!
Ja hoop het dan, wat verwoordt je dat toch leuk. De een laat zich volproppen en de andere laat het erin duwen...gaat lekker hier
balen.. maar jullie willen eigenlijk pas in januari beginnen toch, dus wat dat betreft heeft dat nog geen invloed gelukkig. En je wilde in september stoppen met pil toch, dus dan weet je het voor die tijd al of moeten ze daarna weer vervolgafspraak voor onderzoeken ofzo?
altijd balen als er veel mankeert.. haha maar goed dat piek dan nog niet geweest is en anders maakt ie maar even zin
Klopt hoor, maar als nou NO GO krijg zit ik hier nog een maand mezelf gek te maken zeg maar. Zou dat dan zo spoedig mogelijk willen weten, dan moet ik dat namelijk een plekje gaan geven dat we zo compleet zijn. Het is dus niet dat we niet tijdig kunnen beginnen maar of we uberhaupt nog mogen beginnen. Als we wat langer zouden moeten wachten omdat er ook nog echo's oid gemaakt moeten worden dan is dat geen probleem. Zou alleen willen weten ja of nee.