Vanmiddag een mooie hartslag van onze uk gehoord! Zwemde ook nog na de dopler toe toen werd ie nog harder zo mooi!
@San0804 Ja voor nu wel weer! Morgen de geslachts en 20 weken echo inplannen. En vanaf maandag 29ste 10 weken lang centering pregnacy! Dat begint elke keer met hartje luisteren enzo!
Ooh fijn dat je nu wat rustiger eronder bent. Ik ben heel benieuwd of jullie een jongetje of meisje krijgen! Heb je zelf een idee/gevoel wat het is?
Spannend! Was bij ons net zo, ik dacht meisje en hij jongetje. Uiteindelijk had hij toch gelijk . Het gaat opzich wel oke, vandaag 2uurtjes extra gewerkt maar dat was geen succes. Toen ik thuiskwam doodmoe, gelijk op bed 3uur geslapen en werd beroerd en met buikpijn wakker. Ook wat stekende pijn dus dat lijkt me niet helemaal goed, ik denk dat het toch iets teveel is geweest.
@San0804 Ja dan is het idd teveel geweest, goed na je lichaam luisteren. Als het niet wil dan helemaal ziektewet maar in. Je baby en jij zijn nu belangrijker dan wat dan ook!