Welkom @melliejzzz ! In vergelijking met de rest weten bij jou al best veel mensen het, haha! Maandag vertrekken we voor 10 dagen naar Den Helder, waar we gaan bivakkeren in het huis van m’n broer en schoonzus. Ideaal! ML heeft maar 3 weken vakantie en die wil ook thuis een paar dagen klussen en niks doen. Buiten onze Den Helder vakantie gaan de kinderen ook gewoon 3 dagen naar het Kdv. Ze vinden het er prachtig en wij hebben overdag mooi onze handen vrij voor klusjes en chillen. Had gisterochtend m’n eerste misselijkheid. Brood wilde niet, dus lekker 3 beschuiten met hagelslag gehad. T scheelt dat we s ochtends niet op tijd staan de komende weken want ben niet veel waard op die manier. En gelukkig sliep DL nog want als ze mij beschuit ziet eten wil zij ook maar vind dat voor haar brood een betere basis is. En ze is zo’n treuzelemiep met eten dat 3 beschuiten bijna zouden duren tot de lunch Darmkrampen, check! Heb deze zwangerschap elke week al wel een x diarree gehad. Gelukkig ben ik redelijk goed in staat darmkrampen te onderscheiden van baarmoederkrampen. Al had ik daar bij de bevalling van de oudste moeite mee. De avond ervoor had ik nl hele regelmatige darmkrampen van een halve minuut elke 3 minuten. Tot ik na een kwartier m’n darmen leegde in het toilet. Toen was t over. En na een half uur het circus opnieuw. Bij de 2e kon ik dat ook minder goed op dat moment want op de UD hadden ML en ik een voedselvergiftiging. Dus toen 2 dagen later de boel weer/nog onrustig was, weed ik het daaraan ipv darmen die zichzelf legen om ruimte te maken voor de bevalling
Den Helder lijkt me ook wel lekker hoor zo aan het strand. Hahahha nee joh heb geen weeen ik moet gewoon naar de wc
@Banghartje hahaha.....dadelijk iedereen door jou aan de bokkepootjes, al denk ik dat ik oversla....ook zwanger hou ik er niet van, tenminste, ik krijg niet direct het idee dat ik ze nu moet gaan halen Voelde me wel vanochtend even heel slecht, moest echt iets eten, terwijl ik normaal op donderdag pas later eet. Dan breng ik onze dochter naar mijn ouders en ontbijt ik daar mee. En vanaf de lunch heb ik elk uur honger! Zijn jullie al iets aangekomen in gewicht? Ik schommel momenteel tussen 1 en 1,5 kilo. Vorige zwangerschap bleef ik de eerste 8 weken netjes op gewicht. Nu probeer ik in elk geval gezond te eten, maar zodra ik iets meer eet dan normaal, zie ik het meteen op de weegschaal.
Ik ben 13 weken als wij gaan, dus dat is het tweede trimester, ga er vanuit dat dat moet gaan. Waar gaan jullie dan naar toe in Ibiza? Wij naar Santa Eulalia waarschijnlijk. Zelfde hotel als vorig jaar, maar was fijn, en leuke animatie voor onze dochter. Wij zijn ook naar Mallorca aan het kijken, maar vind het eiland zo groot. Dus voor je ergens anders bent, bent je 1 -1,5 uur in de auto kwijt, daar heeft onze dochter geen geduld voor.
Wij vertrekken eind volgende week richting Mallorca Gaan eerst een nachtje in Düsseldorf bij het vliegveld overnachten (vliegen al om 5.55 uur) en dan de volgende dag dus naar Mallorca.. Zijn er nog niet eerder geweest dus ben benieuwd.. Ik zou eigenlijk vanavond mijn laatste dienst voor de vakantie hebben.. maar ben weer zo ‘dom’ geweest om nog diensten te ruilen en over te nemen waardoor ik nou nog 4 diensten moet waarvan 1 ook nog een halve nacht is Wist toen nog niet dat ik zwanger was.. baal er nu best wel van.. Misselijkheid kan ik hier een beetje onder controle houden met Emesafene en de hele dag door kleine beetjes eten en drinken.. Bij de vorige zwangerschappen trok de misselijkheid wel weg op Emesafene, deze keer helaas niet.. @Zoranya Het groeien wil hier ook al wel lukken, heb al een zwangerschapsbroek aan, gewone broeken zitten echt niet fijn meer.. Heb eerlijk gezegd nog niet op de weegschaal gestaan dus wat dat betreft geen idee.. @Hadassa succes vandaag..
Ik ga nog niet op de weegschaal ben de slankste niet, ook niet na een maagverkleining gelukkig wel al enorm veel afgevallen. Dus heb een hekel aan de weegschaal. Bij de gyneacoloog zullen ze wel wegen vermoed ik en dat is prima. Mijn vorige zwangerschap ben ik 9 maanden lang op precies hetzelfde gewicht gebleven en was na haar geboorte 10 kilo kwijt daar hoop ik nu weer op
Wij zijn nu op Mallorca! Weer is echt heel fijn maar onze vakantie begon gisteren al heel goed:koffer kwijtgeraakt. Heel fijn allemaal dus hadden ook echt helemaal niets. Gisteren snel allebei een setje kleding gekocht en de basisdjngen. Hoop dat hij vandaag terrecht is maar ben d'r bang voor. Gisteren vertrokken we al in de nacht en kon daarvoor niet in slaap komen ookal was ik zo moe. Hele nacht doorgehaald. Toen we ook nog te horen kregen dat onze koffer kwijt was, raakte ik best wel een beetje in paniek want daar zat min foliumzuur in! In de bus naar 't hotel werd ik voor 't eerst echt misselijk. Heb ik de hele zwangerschap nog niet gehad dus denk dat het een combinatie was van hormonen, vermoeidheid en stress om de koffer. Eenmaal aangekomen in 't hotel ei vriendlief dat ik maar lekker een uurtje op bed moest gaan liggen, zou hij de foliumzuur en eerste behoeften regelen. Alles gelukt dus helemaal blij. Vitamine D hadden ze niet bij de apotheek dus daar moet ik maar een paar dagen zonder mee doen maar denk dat ik wel genoeg krijg door de zon opP Mallorca deze dagen. Gelukkig voelde ik me na dat uurtje slapen wel weer fit! Nu genieten van de vakantie en hopen dat de koffer snel terecht is! (en voor de zekerheid toch maar reistabletten halen voor de terugreis haha)
@Mandytje he balen, dat is geen fijne manier om je vakantie te beginnen. Hoop dat het koffer snel terecht is. Dat is ook altijd mijn grootste nachtmerrie. Nu lekker proberen te genieten! Waar zitten jullie op Mallorca?
Oh dat is wel echt een naar begin zeg! Hoop dat hij snel terecht is. In elk geval een fijne vakantie gewenst
@Mandytje Wat een vervelend begin zeg! Ik weet niet of je daar Meclozine kunt krijgen (denk het wel) dat zijn reistabletten, maar ook 1 van de 2 stoffen in Emesafene. Wat betreft je koffer, even het aantal uren dat hij later komt in de gaten houden.. schijnt een schadevergoeding op te staan, geen idee hoe en wat precies hoor, maar misschien wel het uitzoeken waard Fijne vakantie!!
Het probleem is dat het hele vliegtuig geen koffer heeft. Wsl de vliegtuigen die daarna naar mallorca zijn gegaan ook niet omdat er storing was. Afwachtrn dus maar. We hebben uitgezocht wat we vergoed krijgen maar je wilt gewoon je eigen spullen. Voor nu is 't wel even prima (allebei een setje kleding, bikini en zwembroek en toiletartikelen en Telefoon oplader) . Straks maar weer navragen of de koffer al ergens gespot is, anders maar badlakens, extra kleding etc bijkopen. Thanx voor de tip vd reistabletten!
Lekker hoor veel van jullie die op vakantie zijn/gaan! Veel plezier! Gisteren en eergisteren een redelijk goede dag gehad. Wel misselijk en moe maar kleine dingetjes kunnen doen. Ik merk dat als ik bij het opstaan meteen ontbijt dat de misselijkheid dan wat stabiliseert, daarna elke 30 minuten wat eten helpt ook. Ik moet alleen wel opzoek gaan naar gezonde dingetjes want nu eet ik elke keer ongezond (koekje, ijsje, boterham met nutella, cracker met kaas, enz). Iemand tips? Vandaag helaas wel weer erg misselijk en heel moe, vooral lichamelijk.. Een soort van spierpijn / vermoeidheid in mijn benen en armen, buiten adem van niets doen. Herkennen jullie zit?
Dat buiten adem herken ik idd wel. Ben bij vlagen ook misselijk. Iets eten helpt wel. Probeer ook veel komkommer ofzo dan te eten. Heb steeds zn steken in mn lies. Gister leken het mn darmen... maar nu alweer? Als ik even lig, knapt het op.