Ja lastig is dat he! Ik denk ook niet dat ik het 3 maanden verborgen kan houden. Ik ga het mijn familie met 8 weken vertellen denk ik. Wil jij tot de 3 maanden wachten?
Hahaha oei Ik had vandaag 'n soort zelfde met m'n neefje van 7 We zijn met m'n schoonfamilie op vakantie en er waren boodschappen gedaan en ik wilde helpen met de auto uitpakken. Zegt z'n moeder:' Jij mag deze niet gaan tillen hoor' Gewoon puur omdat ze het een mannen werk vond en de tas was ook wel echt super zwaar. Dus ik flapte er uit: Waarom mag ik die niet tillen? Zegt m'n neefje: Omdat jij zwanger bent!  Ik wist niet waar ik moest kijken Gelukkig zijn z'n moeder toen: nee joh, ze is niet zwanger. Maar die tas is gewoon veel te zwaar voor ons
Snap ik. Ja dat was wel de bedoeling. Rond mijn verjaardag ben ik precies 12 weken. Dus wilde een kwarktaart maken en dan met roze/blauwe muisjes erop. Zodat iedereen het in een keer weet. Zolang ik niks bevestig weet ze niks zeker hihi. Maar was wel moeilijk ze straade echt van oor tot oor. Zo mooi om te zien.
Hahaha fantastisch! Kan me voorstellen dat je ervan schrok. Hoe krijgen ze het voor elkaar he die kids. Of ze voelen het aan of ze zeggen maar iets. Omdat ze dat logisch vinden bij onze leeftijd en omdat we vrouwen zijn
Meiden. Ik had gisterenavond en vanochtend buikpijn. Steekjes in het gebied van mijn darmen. Dus niet lager gelukkig. Heb echt wel een uur op de wc doorgebracht. Echt niet gezond. Normaal gaat het redelijk maar ook wel moeizaam. Nu wel erg makkelijk... oja en gisteren 5 weken dansje gedaan. Erg spannend nu. Vorige keer is het misgegaan rond 5.5. Niks van gemerkt. Was pas duidelijk op de echo toen met 7.4. Duimen duimen duimen.
Goedemorgen , weer een kleine update.. Vanaf 2 dagen voor nod, bloed verlies.. maar zo weinig dat het alleen met vegen en wat in plas terecht komt.. heb het al die dagen in totaal met gemak makkelijk met 1 inlegkruisje afkunnen doen..nog nooit eerder gehad..nu 1 dag na nod nog roze bij afvegen, geen rood meer zoals eerste 2 dagen ( maar elke keer als ik roep het is weg of minder komt er weer wat!, dus houd me hart vast) en testen nog altijd negatief. Amper krampen gehad ook. Iemand ervaring mee, is dit een mini ongi ? En kan een blaasontsteking echt je test negatief beïnvloeden ?? Ik ga maandag zowieso een potje brengen.
Huisartsen post Amsterdam in olvg is echt de meest lompe ter wereld die ik ooit ben tegen gekomen ik heb ooit ook eens gebeld en weet niet eens meer waarvoor maar mevrouw deed zo dom en kon me niet helpen, ik heb toen naar Rotterdam gebeld omdat ik daar de laatste jaren woonde en wat een engel kreeg ik aan de telefoon en die hielp me wel binnen 2 minuten met mijn vraag, toen ik opgehangen had was ik nog kwader dat ik terug heb gebeld en ik kreeg een andere mevrouw ik zei kan je tegen jou collega zeggen die niet goed Nederlands spreekt en net de telefoon op nam dat ik haar echt een tr*t vind! Dan weet ze wie ik bedoel ook want ik had geen naam meegekregen ! Ze was helemaal stil en ik heb maar opgehangen die kon ze in haar zak steken. Nu bel ik net weer over de test en blaasontsteking vraag krijg ik een hele jonge Sjaakie aan de telefoon is niet erg maar hoe en wat hij regageert. Uhhhh nee .. ik zeg uhhh ?!!! Hij zegt nee weet niet denk het niet! Nou ik bel wel morgen me huisarts , nog niet geholpen en bedankt daag ! Pfff wat een mensen daar ! Hoop dat ze dit lezen.
Als we nou allemaal massaal even gaan bellen met de zelfde vraag hahahahha sorry being sarcastic!! Zie het al voor me ! Het is dat een kwalijke zaak is die lijn bezet houden! Heb echt last van gierende hormonen zooo ! In de KFC ook een vrouw die ook geen Nederlands begrijpt amper loopt zo weg zonder zich te excuseren nika terwijl ik al 3 keer in gewoon Nederlands probeer te bestellen wat ik wil hebben en laat een super lief piep jong meisje het even oplossen , ik begon me bestelling schreeuwend inmiddels maar ze begreep me en bleef zo rustig en die blik van haar zei ik snap je en je hebt helemaal gelijk dus ik kalmeerde direct en zei sorry en we lachte naar elkaar van het zit goed en ze nam me bestelling weer verder op..... zucht.. hahahha ik ben al best behoorlijk temperament vol!! Maar nu is het wel ff in versnelling 4 of 5 pffff.
@LittleSweetGreyBunny93 zo onzeker hè die eerste weken. Ik heb voor mijn eerste ook een mk gehad met ongeveer 6 weken. Ik duim met je mee dat alles goed gaat dit keer! Ik ga misschien morgen nog 1 testje doen. Weet het nog niet zeker. Heb me net wel ingeschreven bij MvM. Best wel bang dat ik uiteindelijk af moet zeggen, vind het nog zo eng allemaal. Maar tot nu toe heb ik er een rustig gevoel bij, dus hopelijk zit het gewoon goed. Gisteren trouwens het nieuws aan een aantal familieleden verteld, die ook afwisten van ons traject. Onze ouders weten het al. Die reacties.. onbetaalbaar. Mijn oma moest huilen. Mijn tante moest echt héél hard huilen en omhelsde me. Zo bijzonder, en lief. ❤
Ja klopt. Mocht met zes weken komen. Maar manlief wilde gewoon met acht weken. Bang dat we met zes weken nog niet genoeg duidelijkheid kregen en we alsnog in onzekerheid zouden zitten voor een week. Daar was ik het mee eens. Nog steeds wel hoor. Maar soms denk ik o hadden we hem volgende week maar gewoon hihi.
Dankjewel❤️ Super goed dat je mee doet aan mvm! Wat fijn dat je zulke lieve reacties kreeg! Dat maakt het extra bijzonder en nog meer werkelijk he?❤️ Ik help je hopen dat alles goed blijft gaan!
Wat geweldig om die reacties te horen! Ze hebben natuurlijk allemaal zo met je mee geleefd. Prachtig om dan nu ook het geluk te delen samen.
Ja dat is ook zo. Met 6 weken kun je nog net geen hartje zien terwijl het een paar dagen later misschien wel te zien is. En dan zit je onnodig in de stress. Wat duren die weken dan lang he