NOD Lijst 6 t/m 12 juni 2019 door tot allemaal op roze

Discussie in 'NOD forum' gestart door Evi92, 3 mei 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    #2481 Gliss, 21 jul 2019
    Laatst bewerkt: 21 jul 2019
    Merk dat het vrijen er voor mij wel ontspannender op wordt, dat er geen strikte planning is. Gewoon om de dag (evt zou ook alleen om de dag in vruchtbare week kunnen en daar buiten met enige regelmaat voor goede kwaliteit sperma).
     
  2. SD6

    SD6 Bekend lid

    15 nov 2011
    598
    243
    43
    Vrouw
    Amsterdam
    Goedemorgen meiden!
    Hier vandaag ook weer een mooie hoge temp dus 100% ei. Ik wil vanaf zaterdag gaan beginnen met testen, ik ben dan als het goed is 8DPO, mogelijk 7, maar die testen zijn zo goedkoop dat het het proberen waard is.
    Hier nog meiden die getest hebben? Ik hoop vandaag toch wel dat 1 van jullie goed nieuws heeft! En hoe gaat het met de meiden die aan het begin van de maand hun NOD hadden?? Denk dat we de lijst even bij moeten werken hahaha
     
    Wensvoorbabynr2 en Gandy vinden dit leuk.
  3. SD6

    SD6 Bekend lid

    15 nov 2011
    598
    243
    43
    Vrouw
    Amsterdam
    Hoe gaat het bij jou @Feem ? Jouw NOD was gisteren zie ik!
     
  4. Dana

    Dana Fanatiek lid

    9 mrt 2019
    1.616
    1.007
    113
    Vrouw
    Haha wat voor testen zijn dat dan?
    Fijn dat je je eitje gevonden hebt!
    Hier temp nog steeds 37.1, 10dpo, nog steeds lage rugpijn en buikkramp (voelt als een soort menstruatie pijn, dit heb ik al 2 dagen) maar negatieve test :(

    Ik had zoiets raars vanochtend. Ik was aan het temperaturen en ineens begint hij heel anders te piepen. Stond er 38.9. Daarna nog een x en toen gewoon 37.1
    Schrok me dood, ik dacht koorts??? Voel me prima!! :roflmao:
     
  5. Feem

    Feem Fanatiek lid

    13 aug 2015
    1.784
    899
    113
    Vrouw
    #2485 Feem, 22 jul 2019
    Laatst bewerkt: 22 jul 2019
    Joehoe hier een super fijn weekend gehad met vrienden/familie :) Veel wijntjes en lekker eten haha! Was er dus even niet zo mee bezig, ook omdat ik met 10/11 dpo negatief testte en geen (voor mij herkenbare) zwangerschapssymptomen. Dus voor mij voelde het al klaar! Gisteren ben ik ongesteld geworden! Helemaal prima, LF van 11/12 dagen! En daarnaast klinkt het misschien super maf hier op dit forum, maar vond ik het niet zo erg om deze maand niet zwanger te raken. Want dat betekent over een paar dagen (tijdens mijn weekend weg) even lekker gek doen (avondjes uit) met lekkere cocktailtjes ;)

    Tuuurlijk wilde ik mega graag zwanger worden deze maand, maar had altijd in mijn achterhoofd; naja, als ik mij er down om voel, daarna komt een heel leuk weekendje hihi :) Altijd dubbel dat soort dingen! Maar nu zit ik dus lekker in gedachten met aankomend weekend! Waar ik MEGA veel zin in heb! En als ik terugkom ben ik alweer op cyclusdag 9 en mag ik weer aan de ovulatietesten whahah! Zal de komende dagen misschien iets minder actief zijn daardoor.. Hopelijk is de lijst straks meer roze! Zal mijn NOD even bijwerken :) Vorige keer had ik ei op cyclusdag 19, dus werkelijk geen idee wanneer ie deze maand komt, maar verwacht niet dat ie ineens netjes op CD14 komt :p

    Spannend dames weer op de wachtbanken. Zo wisselen we elkaar lekker af.

    Edit: ik heb de dames die begin juli hun NOD hadden en zichzelf niet op het wachtbankje hebben gezet er afgehaald. Had de dames ook al tijdje niet gezien hier. Als jullie er weer bij willen (van harte welkom hoor!!!) hoor ik graag wanneer NOD/ of misschien zwanger? ;) Hoe is het bij jou @Evi92 ?
     
    Wensvoorbabynr2, Gandy en SD6 vinden dit leuk.
  6. Feem

    Feem Fanatiek lid

    13 aug 2015
    1.784
    899
    113
    Vrouw
    #2486 Feem, 22 jul 2019
    Laatst bewerkt: 22 jul 2019
    NOD-lijst vanaf Juni 2019 ** door tot iedereen op roze

    NOD JULI:
    * Evi92 - 27 jaar - 1e kindje - ronde 9 - NOD 15 juli
    * Tabbey - 35 jaar - 2e kindje - ronde 5 - NOD 22 juli
    * Dana92 - 26 jaar - 1e kindje - ronde 5 - NOD 26 juli


    NOD AUGUSTUS:
    * SD6 - 26 jaar - 2e kindje - ronde 5 - NOD 3 aug
    * Gliss - 31 jaar - 1e kindje - ronde 12 - NOD 6 aug

    * Wensbabynr2 - 29 jaar - 2e kindje - ronde 11 - NOD 7 aug
    * Goudvis555 - 34 jaar -1e kindje - ronde 11 - NOD 7 aug
    * Ruaa - 24 jaar - 1e kindje - ronde 12 - NOD 10 aug
    * xxFrummel - 32 jaar - 1e kindje - ronde 8 - NOD 14 aug
    * Feem - 30 jaar - 3e kindje - ronde 3 - NOD 20 aug (jongste jarig! Aaah!)


    Zwanger in Juni (9):
    • Schorpioen1981 - 38 jaar - 3e kindje - ronde 2
    • Besjes - 32 jaar - 3e kindje - ronde 2 verw 15-02-2020
    • (Schnitzel - 32 jaar - 3e kindje - ronde 0)

    • Kanoet - 28 jaar - 1e kindje - ronde 8
    • Nena90 - 29 jaar - 2e kindje - ronde 2
    • Mirremuis - 27 jaar - 1e kindje - ronde 1
    • Leni - 34 jaar - 1 miskraam - 4e kindje - ronde 5
    • Coconut25 - 29 jaar - 2de kindje - ronde 2
    • Gandy - 37 jaar - 3e kindje - ronde 5 - verw. 05/03/2020


    Zwanger in Juli (3):

    • Mandytje - 26 jaar - 1ste kindje - ronde 3
    • Amy1989 - 29 jaar - 2de kindje - ronde 3 na mk
    * Schnitzel - 32 jaar - 3e kindje - ronde 0


    Legenda:
    Wachtbankje
    Zwanger
    Ongesteld
    MMM
    Negatieve Test
    Twijfel-/Tuurtest

    WIL JE OP DE LIJST? Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd, hoeveelste kindje, hoeveelste ronde en NOD (niet ongesteld dag). Let op de volgorde van de verwachte NOD datum.
    Je kunt de lijst kopiëren door op 'reageer' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, en de woorden
    [QUOTE ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen.
     
  7. SD6

    SD6 Bekend lid

    15 nov 2011
    598
    243
    43
    Vrouw
    Amsterdam
    Oh ja! Ik zou daar nog een linkje van zoeken he! Ik zal even kijken of dat lukt op de app en anders zoek ik hem zo even op! Ik ben heel benieuwd! Wat gek van je thermometer! Misschien even een nieuwe halen voordat deze misschien niet meer echt goed meet. Ik hoop echt dat je morgen wel een positieve test hebt, het kan nog steeds!

    Wat balen weer zeg! Maar ik snap je gevoel heel goed, het was natuurlijk fantastisch geweest als het wel raak was, maar dan had je je wel in moeten houden en nu is dat niet nodig dus een gelukje bij een ongelukje. De tijd gaat vast snel en als je terug bent kun je lekker gelijk weer verder. Goed dat je de lijst bijgewerkt hebt, ik twijfelde of ik het zou doen, maar wist ook niet zo goed of deze meiden nog mee wilden kletsen of niet.

    Ik zie nu over je verjaardag! Dat zou wel echt een super mooi verjaardagscadeau zijn zeg! Ik hoop toch wel deze maand, maar anders in de volgende ronde misschien voor mij ook een (paar dagen) vervroegd verjaardagscadeau!
     
  8. Feem

    Feem Fanatiek lid

    13 aug 2015
    1.784
    899
    113
    Vrouw
    Haha ja vind ook altijd lastig, je wilt niet zomaar iemand eraf gooien. Maar ik houd ook wel van overzicht/structuur haha!

    Trouwens... fun fact... bij mijn tweede, 2e ronde, had ik mijn NOD trouwens op de eerste verjaardag van mijn eerste, en toen dus zwanger... Het was toen ronde 2 voor kindje 2. En nu bij mijn hopelijk derde zwangerschap heb ik nu mijn NOD op de eerste verjaardag van mijn tweede............. bizar toeval! En: kindje 3, ronde 3..... Zou toch mooi zijn? ;)
     
    Wensvoorbabynr2 en Gandy vinden dit leuk.
  9. SD6

    SD6 Bekend lid

    15 nov 2011
    598
    243
    43
    Vrouw
    Amsterdam
    Hahaha we reageren lekker langs elkaar heen! Ik had hem net aangepast!
     
  10. SD6

    SD6 Bekend lid

    15 nov 2011
    598
    243
    43
    Vrouw
    Amsterdam
    Oh en ik lees nog verkeerd ook! Het zijn de verjaardagen van je kindjes hahaha
     
  11. Feem

    Feem Fanatiek lid

    13 aug 2015
    1.784
    899
    113
    Vrouw
    Whahahahah weer lekker actief rond dezelfde tijd! Ben jij op maandag ook altijd vrij?
    Jij bent dus in september jarig? Hoop het ook voor ons allebei :)
     
  12. Feem

    Feem Fanatiek lid

    13 aug 2015
    1.784
    899
    113
    Vrouw
    Haha ja kindjes, eerste verjaardag oudste, NOD en zwanger van nr-2. Nu eerste verjaardag tweede, NOD weer op zijn verjaardag, en hopelijk zwanger van nr-3?
     
    Wensvoorbabynr2 vindt dit leuk.
  13. Dana

    Dana Fanatiek lid

    9 mrt 2019
    1.616
    1.007
    113
    Vrouw
    @SD6 ja ik ga straks ff een nieuwe halen!

    @Feem balen.. Maar idd gelukkig een heel leuk weekend in het vooruitzicht!!
     
  14. Wensvoorbabynr2

    Wensvoorbabynr2 Actief lid

    5 feb 2019
    113
    119
    43
    Vrouw
    #2494 Wensvoorbabynr2, 22 jul 2019
    Laatst bewerkt: 22 jul 2019
    Vandaag CD13 en een positieve ovulatietest, ik mag weer op het wachtbankje.. kon het helaas niet laten om er 1 ovulatietest tegen aan te gooien:$ #controlfreak

    Het om de dag vrijen gaat erg goed, zoals @Gliss ook zei het is relaxter ipv alleen geplande seks in de vruchtbare week (of iedere dag)

    @Feem Grappig om te lezen! Mijn NOD staat op 7aug, dan wordt ons dochtertje 2jaar dus dat zou ook een heel leuk verjaardag cadeau zijn, laten we het hopen!!

    Het lange wachten kan weer gaan beginnen, ik denk morgen of overmorgen mijn eisprong. Ik temperatuur ook dus ik zal het precies weten! Be continued..

    Ohja en deze ronde ook begonnen met de tarwekiemolie vanaf CD1 dus mijn cyclus is tot nu toe hetzelfde gebleven als voorheen, voor degene die dat graag willen weten:thumup:
     

    Bijgevoegde bestanden:

    SD6, Dana en Gliss vinden dit leuk.
  15. Wensvoorbabynr2

    Wensvoorbabynr2 Actief lid

    5 feb 2019
    113
    119
    43
    Vrouw
    NOD-lijst vanaf Juni 2019 ** door tot iedereen op roze

    NOD JULI:
    * Evi92 - 27 jaar - 1e kindje - ronde 9 - NOD 15 juli
    * Tabbey - 35 jaar - 2e kindje - ronde 5 - NOD 22 juli
    * Dana92 - 26 jaar - 1e kindje - ronde 5 - NOD 26 juli


    NOD AUGUSTUS:
    * SD6 - 26 jaar - 2e kindje - ronde 5 - NOD 3 aug
    * Gliss - 31 jaar - 1e kindje - ronde 12 - NOD 6 aug
    * Wensbabynr2 - 29 jaar - 2e kindje - ronde 11 - NOD 7 aug

    * Goudvis555 - 34 jaar -1e kindje - ronde 11 - NOD 7 aug
    * Ruaa - 24 jaar - 1e kindje - ronde 12 - NOD 10 aug
    * xxFrummel - 32 jaar - 1e kindje - ronde 8 - NOD 14 aug
    * Feem - 30 jaar - 3e kindje - ronde 3 - NOD 20 aug (jongste jarig! Aaah!)


    Zwanger in Juni (9):
    • Schorpioen1981 - 38 jaar - 3e kindje - ronde 2
    • Besjes - 32 jaar - 3e kindje - ronde 2 verw 15-02-2020
    • (Schnitzel - 32 jaar - 3e kindje - ronde 0)

    • Kanoet - 28 jaar - 1e kindje - ronde 8
    • Nena90 - 29 jaar - 2e kindje - ronde 2
    • Mirremuis - 27 jaar - 1e kindje - ronde 1
    • Leni - 34 jaar - 1 miskraam - 4e kindje - ronde 5
    • Coconut25 - 29 jaar - 2de kindje - ronde 2
    • Gandy - 37 jaar - 3e kindje - ronde 5 - verw. 05/03/2020


    Zwanger in Juli (3):

    • Mandytje - 26 jaar - 1ste kindje - ronde 3
    • Amy1989 - 29 jaar - 2de kindje - ronde 3 na mk
    • Schnitzel - 32 jaar - 3e kindje - ronde 0


    Legenda:
    Wachtbankje
    Zwanger
    Ongesteld
    MMM
    Negatieve Test
    Twijfel-/Tuurtest

    WIL JE OP DE LIJST? Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd, hoeveelste kindje, hoeveelste ronde en NOD (niet ongesteld dag). Let op de volgorde van de verwachte NOD datum.
    Je kunt de lijst kopiëren door op 'reageer' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, en de woorden
    [QUOTE ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen.
     
  16. Tabbey

    Tabbey Fanatiek lid

    2 mei 2013
    1.497
    849
    113
    NULL
    NULL
    Ik ben weer ongesteld :cry:

    Het zwanger worden duurt inmiddels stuk langer dan verwacht. Ik ga vd week afspraak maken bij de huisarts. Wordt over twee weken 36... Daarnaast ook lange cyclussen, korte LF.
     
  17. Dana

    Dana Fanatiek lid

    9 mrt 2019
    1.616
    1.007
    113
    Vrouw
    Ach nee bah wat jammer weer:( Hoelang waren jullie bezig al?
    Hoop dat de huisarts iets voor jullie kan betekenen!!
     
  18. Dana

    Dana Fanatiek lid

    9 mrt 2019
    1.616
    1.007
    113
    Vrouw
    Ik heb de hele dag al hele lage buikpijn (nouja meer ongemak dan pijn) wat uitstraalt als een trekkend gevoel in m'n lies. Hele dag al lamlendig en niet fit. Nu hou ik weer hoop. Hoop niet dat m'n lichaam mij weer voor de gek aan het houden is
     
  19. Gandy

    Gandy Fanatiek lid

    6 nov 2007
    1.080
    789
    113
    Oh wat balen!
     
    Tabbey vindt dit leuk.
  20. SD6

    SD6 Bekend lid

    15 nov 2011
    598
    243
    43
    Vrouw
    Amsterdam
    Hahahaha ja daar zijn we goed in he! Ik ben inderdaad in september jarig!

    Ahh wat super balen zeg!! Ik ben heel benieuwd wat de huisarts gaat zeggen, zou super fijn zijn als jullie hulp krijgen!

    Ik duim met je mee dat het een goed teken is!!
     
    Tabbey vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina