De laatste 100 dagen van de zwangerschap!

Discussion in 'Zwangerschap' started by Kimmetjuh90, Apr 4, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    Zou @Kirzy bevallen zijn?:o:
     
  2. dreames

    dreames VIP lid

    Dec 9, 2007
    7,817
    4,057
    113
    Ik hoop het zo voor haar!
     
  3. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    Jan 9, 2016
    6,875
    12,390
    113
    Female
    Jaaa ik hoop ‘t ook!
     
  4. kimmaikel24

    kimmaikel24 Fanatiek lid

    Nov 22, 2012
    1,013
    638
    113
    Ik hoop ook mee ! :D
     
  5. Kirzy

    Kirzy Fanatiek lid

    Sep 13, 2012
    2,080
    3,136
    113
    Female
    ICT
    Noord-Holland
    Heey meiden nee nog niet aan het bevallen. Lig nu wel aan de ctg in het zkh. Voelde gister die kleine man al minder en vanmorgen helemaal niet. Had flink zitten porren en springen maar geen reactie. Vk was thuis geweest die had ook moeite met t hartje vinden maar uiteindelijk toch gevonden gelukkig. Nu aan de ctg en natuurlijk reageert die draak daar wel op en begint weer te bewegen. Met vk afgesproken om te vragen of ze hier niet kunnen kijken wat betreft strippen. Scheelt weer een afspraak vanmiddag. Ze zei al zal wel een plan gemaakt gaan worden wat betreft inleiden. Dus we wachten af. Ik houd jullie op de hoogte!

    ( lief dat jullie zo mee leven ♡♡♡)
     
    roever and Poolvos like this.
  6. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    Jan 9, 2016
    6,875
    12,390
    113
    Female
    Hè nee!! Dat is even schrikken!! Maar je hoort best vaak dat de baby de dag voor de bevalling super rustig is. Dus we gaan ervoor!! Dit moet wel een voorteken zijn
     
    Kirzy likes this.
  7. Imona

    Imona VIP lid

    Feb 8, 2014
    5,301
    3,882
    113
    Ja t was echt onze laatste troef. Ik houd helemaal niet van laten huilen, maar af gewoon geen andere optie meer. Man en ik snachts ook echt wel flinke ruzies gehad. Ene week was mn man zo boos dat hij snachts t traphekje beetje te hard open trok, dus was een beetje lam bij t slot. Week erna had ik het helemaal gehad en in mbwoede trok ik t traphekje open zonder t slot open te maken.. traphek zit vast in de muur. Resultaat: ik heb t complete slot van t hekje en uit de muur getrokken.. oeps...

    Is ook een nacht geweest dat ik het zo beu was. Ben toen zn kamer ingestorms: EN NU STOP JE MET JANKEN, WANT IK DONDER JE MET JE NEST EN AK IN DE SCHUUR. GA JE DAAR MAAR JANKEN!

    Maar ja... zoals je kunt raden hielp dat ook niet.. En toen zijn we zelf maar buiten gaan zitten.. in januari.. heatertje aan buiten, bakkie thee, wat te snacken. En toen was t na 3 nachten over.
     
    Poolvos likes this.
  8. Kirzy

    Kirzy Fanatiek lid

    Sep 13, 2012
    2,080
    3,136
    113
    Female
    ICT
    Noord-Holland
    Hartfilmpje liet ook wel zien dat hij erg rustig was. Bewoog wel weer gelukkig. Ze hebben in t zkh gestript( wat een hel) kon ook net aan zei ze. Ik dacht ja dat voel ik morgen om 10:30 weer naar het zkh en gaan ze een ballonnetje plaatsen daarna mogen we gewoon naar huis. Als dat niks doen vrijdag ochtend inleiding in t zkh. Moeten we om half 6 bellen of we kunnen komen.. Vandaag en morgen stonden er al heel veel inleidingen op de planning vandaar dat het vrijdag werd. Dan sta k nog als enige.. Hopen dat het strippen al wat gedaan heeft en dat die ellende allemaal niet nodig is..
     
    Marsepein, Poolvos and roever like this.
  9. roever

    roever Niet meer actief


    Spannend allemaal...!
    Hoop voor je dat het gauw “vanzelf” op gang komt!
    Maar... het einde is in zicht!!!! :D
    Succes!
     
  10. Imona

    Imona VIP lid

    Feb 8, 2014
    5,301
    3,882
    113
    Spannend! Hopelijk doe of het strippen wat.
    Maar nog een paar dagen dan ben je klaar en heb je je kleintje in je armen. Nog even meis
     
  11. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    Hopelijk doet het strippen zijn werk en is die hele inleiding niet nodig.
    Maar het einde is in zicht! :D
     
  12. Kirzy

    Kirzy Fanatiek lid

    Sep 13, 2012
    2,080
    3,136
    113
    Female
    ICT
    Noord-Holland
    Thanks @roever @Imona @Lotion

    Hopen inderdaad dat het nu zelf op gang komt. Maar wat jullie zeggen het einde is in zicht gelukkig :)
     
  13. kly073

    kly073 Fanatiek lid

    Jan 11, 2012
    1,139
    682
    113
    Female
    Afdelingsmedewerker jumbo
    Winssen
    Spannend @Kirzy ik hoop het zo voor je!!
     
  14. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    Jan 9, 2016
    6,875
    12,390
    113
    Female
    Goed vooruitzicht!! Met een beetje mazzel ben je vanavond gewoon aan het bevallen hoor! Ik duim weer voor je!
     
  15. Kirzy

    Kirzy Fanatiek lid

    Sep 13, 2012
    2,080
    3,136
    113
    Female
    ICT
    Noord-Holland
    Thanks mop :)
     
  16. Girly1985

    Girly1985 Fanatiek lid

    May 15, 2013
    2,779
    743
    113
    Jemig @Kirzy wat moet dat even eng zijn geweest zo n rustige kleine. Goed dat je de vk gebeld heb. En dat die je doorgestuurd heeft.

    Fijn dat er gestript kon worden al is dat idd geen pretje. Ik hoop echt dat dat wat doet voor je en dat je niet tot vrijdag hoeft te wachten. Ik ga zo hard voor je duimen.
     
    Poolvos likes this.
  17. kimmaikel24

    kimmaikel24 Fanatiek lid

    Nov 22, 2012
    1,013
    638
    113
    Spannend @Kirzy !
    Hopelijk doet het strippen toch wat en begint het vanzelf !


    Hier vanmorgen bij de gyn geweest.
    Vw is wel te veel en net over de grens, maar niet gevaarlijk veel.
    Geen afwijkingen bij ons meisje gelukkig.
    Voor de zekerheid wel nog even bloed geprikt voor infecties + glucose
    Als daar niks uitkomt maakt mijn placenta gewoon veel vw aan en moet ik me voorbereiden op een tsunami als me vliezen breken :roflmao:
    Die kunnen trouwens wel vroegtijdig breken door de druk.
     
    roever and Poolvos like this.
  18. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    Jan 9, 2016
    6,875
    12,390
    113
    Female
    @kimmaikel24 dat is wel een hele geruststelling dan! Hopelijk geen suiker/infectie ook :)
    Fijn dat alles oke is met jullie meisje :) Ben nu al benieuwd naar je bevallingsverhaal ;)
     
  19. Marsepein

    Marsepein Fanatiek lid

    May 31, 2019
    1,412
    1,253
    113
    Female
    Spannend @Kirzy heel veel succes en sterke! Je bent er bijna! Trek je het nog een beetje met deze warmte?
     
  20. Kirzy

    Kirzy Fanatiek lid

    Sep 13, 2012
    2,080
    3,136
    113
    Female
    ICT
    Noord-Holland
    Jaa zoals je weet zou ik niet zo snel bellen maar nu echt 0,0 reactie. Dus was echt wel even in paniek en dacht shitt had gister misschien al moeten bellen.
    Dat vk ook hier was kon ze ook niet meteen zn hartje vinden dus was wel even stressig allemaal. Aan de ctg moest k ook wat langer blijven liggen voor t strippen omdat ze nog even een 'bergje' wouden zien qua activiteit. Na het strippen gelukkig genoeg bergjes die dacht waarschijnlijk wtf flikken jullie me nou:roflmao:

    Ja dat strippen o_O dat was echt ff niet grappig :eek: nou ben ik niet kleinzerig aangelegd maar ging niet met liefde zeg maar nondeju :roflmao:

    @kimmaikel24 wat een geruststelling zeg! Nou dan maar een tsunami ahah als het verder allemaal geen kwaad kan prima toch:thumup: goed om te horen..

    @Marsepein thnx ♡
    Ik zit binnen met de airco aan dus prima te doen gelukkig. Net wel even een uurtje geslapen boven met 2 ventilatoren aan maar werd doorweekt wakker.. Toch te warm.. nu maar weer beneden

    Trekken jullie het allemaal een beetje die warmte?
     

Share This Page