IVF/ICSI april/mei/juni 2019

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Lalalaura, 2 apr 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SJD1988

    SJD1988 Fanatiek lid

    29 okt 2017
    3.144
    3.509
    113
    Vrouw
    Gelukkig weer een stuk beter, lief dat je het vraagt!

    Hoewel ik er echt kapot van was, merkte ik met 1 a 2 dagen dat ik alweer positiever was en weer vooruit kon kijken. Verbaasd me af en toe hoe veerkrachtig je van dit traject wordt... en tegelijk vind ik het raar en eng omdat ik een heel groot verdriet in mij draag wat ik aan heel veel mensen niet kan uitleggen. Het voelt wel eens als een tikkende tijdbom :o: Vandaag was ik voor het werk aan het reizen tussen verschillende vestigingen en het leek wel of ik op straat alleen maar zwangere buiken zag (ik zou hem ook showen in een strak jurkje met dit weer als ik hem had ;)), ik vond het toch wel wat confronterend.

    Inmiddels mijn menstruatie alweer achter de rug (een korte LF kan zo zijn voordelen hebben, snel weer door :p) en deze ronde gestart met Progynova. Toch voor een beetje hulp met hormonen gekozen, omdat het in mijn eigen natuurlijke cyclus allemaal net even te lang duurt (en daar juist mijn korte LF ook niet helemaal relaxed aanvoelt).

    Voor zover mijn update :rolleyes:

    Ohnee, vergeet nog wat, de 31e op CD13 echo en dan horen of ik met de Utro mag beginnen en of we al een nieuwe poging voor TP kunnen plannen! Duimen voor embryo numero 3 :thumup:
     
  2. Lalalaura

    Lalalaura Fanatiek lid

    3 jun 2016
    2.905
    2.098
    113
    Ja klopt. Dan de bloedtest in het ziekenhuis. Ben mega benieuwd wat daar uit komt. Vanmiddag nog getest en het streepje loopt gelukkig wel netjes op.
    Toch mega spannend, want het ging vorige keer ondanks oploop in het begin ook mis. (Toen begon ik echter wel met veeeeel later een positieve test).
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Fitgirl82, Viviennee, Parel30 en 2 anderen vinden dit leuk.
  3. SJD1988

    SJD1988 Fanatiek lid

    29 okt 2017
    3.144
    3.509
    113
    Vrouw
    Echt een mooie oploop al hoor! :D
     
  4. Lalalaura

    Lalalaura Fanatiek lid

    3 jun 2016
    2.905
    2.098
    113
    Oooo ik duim zooooo hard voor je! Wat goed dat je weer een beetje vooruit kunt kijken al. Het blijft gewoon zo moeilijk he? Het is zo iets essentieels ik je leven en zo oneerlijk dat je er zo voor moet vechten.
     
  5. Pennetje

    Pennetje Bekend lid

    6 aug 2018
    860
    615
    93
    Vrouw
    Ik hoop echt voor je dat de nieuwe terugplaatsing wel een goede afloop heeft. Het is zo stom dat het bij sommige mensen zo ontzettend veel werk en tegenslag nodig heeft om zwanger te worden.

    Fijn dat je kon kiezen voor wat hulp van de hormonen. Het is misschien niet geweldig dat het nodig is, maar als je dat wat meer rust kan geven (kan me zo voorstellen dat een relatief korte LF inderdaad wat wankel voelt in dit traject...) dan is het dat waard, toch?
     
  6. SJD1988

    SJD1988 Fanatiek lid

    29 okt 2017
    3.144
    3.509
    113
    Vrouw
    Het blijft inderdaad moeilijk en vaak oneerlijk, maar gelukkig kunnen we er nog voor vechten!

    Dat is het zeker waard! Ik heb onderzoeken gelezen waaruit blijkt dat met of zonder hormonen in een cryo cyclus niet uitmaakt voor de zwangerschap en de kans, maar dat de keuze wordt gemaakt o.b.v. (on)gemak voor de vrouw en het feit dat je met hormonen beter kunt plannen. Nou, ik heb de vorige ronde nogal ongemakkelijk ervaren met pas op CD24 een eisprong dus ik kies bij deze voor de hormonen (en het is nog steeds peanuts vergeleken met de simulatiecyclus). :thumup:
     
    Fitgirl82 en Pennetje vinden dit leuk.
  7. Parel30

    Parel30 Fanatiek lid

    30 mrt 2019
    1.120
    1.283
    113
    Vrouw
    Spannend! Ik zal voor je duimen!!!
     
  8. Fitgirl82

    Fitgirl82 Actief lid

    3 sep 2018
    275
    249
    43
    Vrouw
    Ze wil nu volgende week zelf de echo maken om te zien of ze het dan beter kan zien omdat dan het baarmoederslijm wat dikker is. Tijdens de IVF behandeling zelf kan er geen nader onderzoek worden gedaan. Ik gok dat het dus afwachten is wat ze ziet, ze gaf wel aan dat als het wel zo blijkt te zijn er ook niet snel tot verwijdering van het tussenschot wordt overgegaan omdat het wetenschappelijk niet is bewezen dat het de kans van slagen beïnvloed, maar wel veel complicaties kan geven. Dus ik denk niet dat het wat gaat uitmaken voor de terugplaatsing. Al ga ik dat natuurlijk wel bespreken...

    Mocht het allemaal deze ronde niet tot een zwangerschap hebben geleid zal er sowieso nader onderzoek moeten worden gedaan. Ik hoop persoonlijk dat het allemaal meevalt en dat het gewoon niet goed te zien is op de 2d echo :). De gynaecoloog gaf ook terecht aan @Lalalaura dat het heel erg kan vertekenen. Maar het is nu wel de tweede keer dat dit wordt opgemerkt.
     
  9. Parel30

    Parel30 Fanatiek lid

    30 mrt 2019
    1.120
    1.283
    113
    Vrouw
    Oke fijn dat ze nu zelf de echo gaat maken en dat het niets zou moeten uitmaken voor de kans van slagen!
    @Lalalaura hoe was het bij jou gister?

    Ik heb net mijn eerste echo gehad. 11 eieren in de maak. 2 grote van 12 en 13 mm de rest nog onder de 10. Maandag weer een echo! Alles zag er verder top uit!
     
    SJD1988 en Mauzy82 vinden dit leuk.
  10. Mauzy82

    Mauzy82 Niet meer actief

    Haha 11 eieren in de maak :roflmao: wat goed zeg ! Hopelijk zijn ze maandag allemaal zo ver :thumup:
     
  11. Parel30

    Parel30 Fanatiek lid

    30 mrt 2019
    1.120
    1.283
    113
    Vrouw
    Ja is dat goed? Ik heb geen idee! Ben nu 6 dagen aan het spuiten. Baarmoederslijmvlies was 8, ik weet ook niet of dat goed is? Een van jullie?
     
  12. Mauzy82

    Mauzy82 Niet meer actief

    Ja joh 11 eitjes is prima ! Bij ons zh willen ze tussen de 8 en 12 eitjes zien. Dus prachtige opbrengst hoor 11 eitjes.
    Bms van 8 is ook mooi. Moet minimaal 7 mm dacht ik voor innesteling. Dus die loopt nog wel op denk ik tot de punctie.
    Geen zorgen maken tot dus ver hoort zich goed aan meid ;)
     
  13. Parel30

    Parel30 Fanatiek lid

    30 mrt 2019
    1.120
    1.283
    113
    Vrouw
    Oke fijn! Dankjewel voor de geruststelling! Nu alleen nog de punctie waar ik een beetje tegenop zie! Maar goed dat is vast ook snel voorbij!
     
    Mauzy82 vindt dit leuk.
  14. Mauzy82

    Mauzy82 Niet meer actief

    De punctie zag ik ook tegen op, en nu ICSI 2 voor de deur staat zie ik er weer tegen op. Alhoewel het me reuze mee is gevallen is wat gevoelig vond ik niet echt pijnlijk (door verdoving plaatselijk) maar gewoon het idee dat ze eitjes gaan aanprikken en zullen ze volgroeid zijn en worden ze bevrucht houden we cryo’s over en al die vragen spoken alweer door de kop haha.
    Maar opzich vond ik de punctie heel goed te doen.
     
  15. Parel30

    Parel30 Fanatiek lid

    30 mrt 2019
    1.120
    1.283
    113
    Vrouw
    Oo ik ben meer met de pijn bezig. Heb ook al een HSG gehad, en die was best pijnlijk, en dat zeg ik nog netjes! Bij mij in het zh doen ze de punctie met een morfine infuus, dus hoop dat het meevalt! En dan dat er veel goede eieren worden geoogst! Wat een proces zeg! Maar thanks wederom voor je geruststelling!!
     
  16. Mauzy82

    Mauzy82 Niet meer actief

    Komt helemaal goed meid. Uit eindelijk je doel voor ogen houden... een wondertje ❤

    Edit: bij ons zh was ook eerst sedatie (infuus) maar door personeel gebrek nu met spuit in je bips :D
     
  17. Parel30

    Parel30 Fanatiek lid

    30 mrt 2019
    1.120
    1.283
    113
    Vrouw
    Ja doe ik ook!!!
    Hahah een spuit in de bips!
    Op naar 8 augustus voor jou!!
     
    Mauzy82 vindt dit leuk.
  18. Mauzy82

    Mauzy82 Niet meer actief

    Yes ! 8 aug is al in de buurt :eek: kan al bijna niet meer wachten :p
    Ben echt aan t aftellen nu :thumup:
     
    Kiki11111981 vindt dit leuk.
  19. Parel30

    Parel30 Fanatiek lid

    30 mrt 2019
    1.120
    1.283
    113
    Vrouw
    Ik zal met je mee aftellen naar 8 augustus! Dan heb ik er ook van alles op zitten dus is een mooie datum :thumup:
     
    Mauzy82 vindt dit leuk.
  20. Mauzy82

    Mauzy82 Niet meer actief

    Jaah dat zou ik wel leuk vinden idd, dan voelt het wat gezelliger ! Top!
     
    Parel30 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina