Ja snachys steeds vaker. Vannacht de 3e keer. 1x kuit. 1x hamstring en vannacht was het zegmaar de buitenkant van mijn kuit/enkel. Daardoor trok mijn voet naar beneden en naar buiten. Heeft echt even geduurd voor tegen druj hielp. Man doet echt zeer.
Ja, overdag idd helemaal geen last, alleen snachts. Ik ‘spring’ uit bed maar duurt idd zeker wel 30 seconden voordat het dan weg is. Ik heb het ‘gelukkig’ alleen in mijn kuit.
Hopelijk valt het bij jou mee. Bij mij begon de pijn de volgende dag. Ik heb nog steeds een beurs/pijn gevoel in mn arm. Het is nu bijna een week later, ik merk wel dat het beter wordt.
Wat voel je bij voorweeen? Ik heb namelijk geen idee. Ook nooit harde buiken gehad. Kan ook komen door de utrogestan. Heb vandaag wel erge buikpijn, dus lig even in bed met paracetamol. Maar ik denk dat het mn darmen zijn. Die reageren nu heftig op knoflooksaus.
@ krampen in kuit: geen last van, 1x gehad en toen op advies magnesium en calcium pillen gaan slikken. Dit werkt want heb er sindsdien geen last meer van gehad! @voorweeen: gisteren en vannacht last van krampjes, vannacht ook best pijnlijk. De verloskundige gebeld voor de zekerheid, ze gaf aan dat het waarschijnlijk komt door een groeispurt of soort voorweeen. Niks aan de hand. Best pijnlijk wel!
***30 weken dansje*** Kinkhoest bijna geen last gehad van de prik, heel even een zwaar gevoel maar de dag erna al bijna helemaal weg. Kramp nu totaal 2 keer gehad in mijn schenen, zeer pijnlijk en beide keren met opstaan uit bed. Soms wel het gevoel dat het eraan gaat komen maar dan ben ik er snel genoeg bij en zet het gelukkig niet door.
Pijnlijke krampen onderin die ik toch wel even weg moest zuchten. Moet dan ook echt even stoppen met datgene wat ik aan het doen ben maar niet zo pijnlijk als de echte weeen. Herken het nog van de vorige zwangerschappen. Harde buiken zijn deze zwangerschap al vroeg bij mij begonnen. Met de eerste pas tijdens mijn zwangerschapsverlof gevoeld.
Vanochtend hebben we op het strand wat foto's gemaakt van m'n buik. Morgen nog een hele dag, zaterdag vliegen we terug. Nog anderen met een buikfoto update?
Oh kuitkrampen heb ik vaak ‘s nachts! Dan rek ik me even uit en schiet het er meteen in! Hier ook geen middagdutje maar merk wel dat ik heel moe ben in de middag na mijn werk. Nog een weekje en dan ben ik klaar met werken, vakantie en dan verlof!
Krampen een keer gebeurt toen ik me gewoon teveel uitrekte in de nacht als ik dat niet doen gebeurt er gelukkig niks. Ga morgen de kinkhoest vaccinatie laten zetten, weet idd van de reizen vaccinaties dat het even wat spierpijn kan geven dus we zien wel hehe. Hier veel regen gehad en gelukkig kan mn regenjas nog dicht, heb zon rains regenjas een getailleerd model dus vreesde het ergste maar makkelijk nog dicht. Anders word het zo vervelend op de fiets! Nu nog 2 weekjes werken en dan verlof!
Vandaag weer een echo gehad en alles ziet er goed uit. De gynaecoloog heeft nog even naar de beentjes gekeken, die zijn nog steeds kort maar echt niet iets om me zorgen over te maken. Groeit gewoon goed op de curve. Over 2 weken een nieuwe meting.