Manlief is em nu halen, ik blijf maar huilen. Wil em het liefst nu doen, ben nu 2,5u verder dan de test van vanmorgen, maar weet nog of het beter is om te wachten tot 17:00?
Hoeveel testen heb je? Anders zou ik er gewoon 1 doen, dan weet je of het lag aan je test en/of concentratie van urine
Manlief heeft duopack early en express gehaald... wou dan nu de early doen om te kijken of er oploop (of afloop) te zien is met 3 dagen geleden..
Ik duim heel hard voor je! Bij mij helaas een aantal keren een slecht teken waarvan 2 keer vorig jaar en een aantal keren ervoor. Ik hoop bij jou een slechte test!
Dankjewel... hoop het ook zo dat het gewoon aan de test of de concentratie urine lag... moet nu even alle moed bij elkaar rapen hoor, ben zo bang om te testen!
O wat ontzettend k**.... wat voel ik met je mee! Dat is het nadeel van vroeg testen. Want het gaat zo vaak mis voor die tijd
Dank jullie wel dames Het hakt er behoorlijk in en kan het eigenlijk nog niet echt geloven. Alweer laat mijn lichaam mij in de steek na zoveel tegenslagen Even proberen om deze klap een plaatsje te geven
Ahhh wat ontzettend verdrietig ik vind het echt heel erg voor jullie. Na zo’n lange tijd proberen en dan dit..