Lief, dankjewel❤️ Ik zal mn best doen! We hebben nu na 3x een telefonische evaluatie met onze arts. Na 6x in persoon een evaluatie. Ondertussen mogen we wel door met de IUI, als we dat willen. We hebben nu iig even rust. Tijdens mijn volgende eisprong zijn wij op vakantie. Vind dat eigenlijk wel even heel fijn, die rust! Ik word gek van alle onzekerheid en het niet goed kunnen plannen... want ja... ‘wat als’. We plannen wel veel dingen maar toch blijft een hoop onzeker rondom eisprong. En dat irriteert mij nu ook wel. Allemaal moeite gedaan en voor wat? Allemaal onzekerheid, zoveel geld dat letterlijk door de wc gespoeld wordt. Even een dagje rust pakken samen... en volgende week vakantie! Ben eraan toe haha
Ja, ik ken het ! Ook al wil je niet dat het je leven gaat bepalen, onbewust hou je er toch rekening mee he. Ook met al die follikelmetingen en dergelijke moet je er toch wat rekening mee houden. Als wij een dagje erop uit trokken dat al op voorhand geboekt moest worden, dan was het echt plannen van 'wanneer gaat mijn eisprong vallen, wanneer gaat de iui vermoedelijk doorgaan,....' Zo hebben wij ook geen vakantie geboekt op voorhand, maar waren we van plan om last minute te bekijken hoeveel dagen we weg konden in onze verlofperiode. Nu is het gelukkig niet meer nodig en gaan we 2 zalige weken in september eropuit trekken. We gaan nu ook niet meer op voorhand boeken. Gewoon een route uitstippelen en ter plaatse wat hotels/campings zoeken. Lekker avontuurlijk Vorig jaar zijn we ook niet weg geweest en ik kijk er nu echt wel naar uit. Fijn dat je volgende week vakantie hebt ! Geniet er maar van samen en doe maar weer veel vitamientjes op om er weer tegenaan te gaan met moed Ik wou trouwens ook nog even zeggen dat ik je een knappe, sterke vrouw vindt. Hoe jij altijd zo nuchter en realiststisch kan reageren, hoe je geen testdrang hebt, hoe je precies zo goed in het leven staat etc. Echt wel heel veel respect voor.
Ik heb gisteren ochtend nog een laatste keer een predictor test gedaan en de controle streep is echt al enorm afgenomen in kleur en de teststreep knalt. Dus ik voel mij weer wat geruster. Morgen de bloedtest en dan dinsdag de echo. Ik ben er gelukkig wel al 'iets' rustiger in geworden en besef ook wel dat ik er niet veel aan kan veranderen of het nu goed of mis gaat. Het enigste wat ik nu kan doen is gezond eten en leven en hopen op het beste
Ah wat een mooi compliment, dankjewel ❤️ Lief! Natuurlijk gaat het hier ook echt met ups en downs en stressmomenten op zijn tijd. Maar daarna proberen we alles wel te relativeren. Hoe stom het soms ook is! Heerlijk dat jullie in sept op vakantie gaan! Wij hadden al wel geboekt maar dat was meer omdat we vast zaten aan de vakantie van mijn vriend. Ik sta voor de klas dus ik heb langer vakantie. Nu achteraf denk ik: hadden we maar lekker aruba geboekt. Daar wilde ik het liefst naartoe! Maarja, zika he... voordeel is wel dat we, als we willen, na de vakantie direct door kunnen.
Weten jullie of je correct kan temperaturen als je ovitrelle hebt gezet en utrogestan opsteekt? Wil het deze ronde weer wat gaan bijhouden maar weet niet of het uithaalt met al die rotzooi in mijn lijf..
Ik heb nooit zo gewerkt. 3 dagen met thermometer gedaan en toen was ik het al kotsbeu Maar @Lisa280887 doet dat wel volgens mij? Geen idee of utro en ovitrelle invloed hebben.
Ik heb vanmorgen weer bloed moeten laten trekken en HCG is weer het dubbele gestegen op 30 u tijd... ik blijf dus echt schrik hebben voor een mola, maar hoop zohard op een tweeling in de plaats
Ik weet eerlijk gezegd niet veel over een mola zwangerschap.. is een sterke stijging hcg een kenmerk? Maar is verdubbelen op 30u zo gek denk je? 48u is een gemiddelde dacht ik dus je hoeft daar echt niet op te zitten denk ik dan? Maar ik snap je bezorgdheid wel hoor, zeker na wat je hebt meegemaakt. Ik duim hier heel hard mee voor 2 hartjes op je echo, of 1tje die gewoon lekker flink groeit!
Een mola-zwangerschappen typeert zich inderdaad in een hoger stijgend HCG. Vorige keer met de mola had ik ong. dezelfde waarden als nu, dus dit maakt mij extra zenuwachtig. Bij een normale zwangerschap verdubbeld het ong tussen 48 en 75 uur. Bij mij zit het nu op 30. Het is idd wel mogelijk dat mijn lichaam gewoon veel en snel hcg aan maak, maar met de voorgeschiedenis stelt het mij gewoon niet gerust. Vorige keer sprong ik een gat in de lucht met zo'n prachtige waarden die eigenlijk niet zo prachtig bleken te zijn achteraf gezien Sorry voor mijn geklaag
Mja ik snap wel dat je je dan extra zorgen maakt nu.. sorry, ik weet het niet meer vanbuiten, had jij niet heel binnenkort al een vroege echo? Kunnen ze dit dan al uitsluiten? Meid ik hoop dat je heel snel mag uitblazen en écht mag beginnen genieten, ik kan me wel inbeelden dat dit onzekere dagen zijn. Maar ongeluk blijft niet duren, je hebt vast wel een klein wondertje in je buik groeien hoor, maar door het verleden komt die onzekerheid gewoon extra hard terug, dat is niet meer dan normaal! Dikke knuffel!
Lief berichtje meid ❤ Morgen heb ik al een echo, maar dan kunnen ze een mola nog niet uitsluiten. Vorige keer had ik met 5,6 weken een mooie vruchtzak met vruchtje en echo van week 7 was de vruchtzak een soort halve maan geworden, vruchtje was gestopt met groeien en dan waren er al kleine blaasjes te zien. Die blaasjes zijn kenmerkend voor een mola.
Jeetje dat is heftig om mee te maken. Maar de kans dat je zoiets opnieuw hebt is toch héél klein, niet? Ik weet dat het moeilijk moet zijn maar probeer op dit moment te genieten van het zwanger zijn! Ik hoop mee dat alles goed verloopt!
Iets meer als een ander, maar ook nog maar 1% hoor. Al de rest hebben 0,5 % kans. Maar ik ken iemand op zw pagina en die heeft er effectief 2 gehad, bah...
@Jolo ik kan me je angst zo goed voorstellen. Hopelijk snel goed nieuws. Verder even egopost hoor, lees wel mee, maar is lastig op iedereen reageren via telefoon. Ik word echt gek! Heb echt elk kwaaltje wat kan wijzen op zwangerschap, maar ja, die kunnen ook allemaal komen door de utro. Dus aarrgghh! Ik wil testen zodat ik het zeker weet. Merk gewoon dat ik nu stiekem toch begin te hopen dat het raak is. En dan gaat het denk ik best even een ding zijn als de test negatief is. Woensdag ben ik thuis. Dan toch maar een vroege test doen denk ik. Pffff... En dan meteen maar predictor halen voor mijn officiële testdag.
Oh dit is héél herkenbaar, ik had vorige 2 rondes ook zó'n opvallende kwaaltjes, ik was overtuigd dat zoiets echt niet meer door utro kon komen, mijn gevoel was zo sterk dat het goed zat, negatief testen was best een grote klap voor mij.. heb echt even een paar zwarte dagen gehad erna omdat ik stomweg echt zeker was van mezelf.. Heb echt al zoveel zitten vloeken op die utro rommel! Maar, het kan natuurlijk ook anders uitdraaien, dat hoop ik ook voor jou! Wanneer is je officiële testdag? Heb je iets van pregnyl of ovitrelle moeten zetten? Ik had op 12dpo nog een vrij duidelijke lijn hierdoor, dat maakte de witte test erna extra zwaar..
Hoeveel dpo ben je dan morgen? Let idd op met een tuurstreepje, want kan nog van de hormonen zijn en dan gaat de klap eens zo hard aankomen achteraf als het dan toch niet raak blijkt te zijn. Ik ben voorstander voor predictor ook al zijn die prijzig. Die geeft echt mooie duidelijke lijntjes tov andere die ik had. Bij predictor had ik op nod een duidelijke knaller en 2 dagen erna veel duidelijker dan controlestreep. Toen zat ik al op HCG 540 en mijn sensitesten gaven allesvehalve een knaller aan. Dat maakt mij best wel onzeker.