Heb jij last van wespen?

Discussie in 'De lounge' gestart door olletje, 5 aug 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Paardenbloem

    Paardenbloem Niet meer actief

    Ja bah bij mij zitten ze elke keer in huis. Lief klein handje van mijn dreumes is door 1 zo’n beest te grazen genomen, &@€#% beesten!
    Ik vind er hier in de tuin ineens veel zitten en ze zijn heel vervelend sloom en ‘plakkerig’. Ze zoemen niet voorbij maar blijven heel dichtbij je en reageren niet echt op afweren. Heel raar, ze lijken echt anders hier dit jaar.
    Edit: in Gelderland
     
  2. Shay25

    Shay25 Fanatiek lid

    16 okt 2018
    2.811
    2.501
    113
    Vrouw
    Hier omgeving Amsterdam heb ik ze nog niet echt gezien. Inmiddels wel een hor geplaatst tegen de vliegen, dus er komt geen binnen.
     
  3. Toverbal

    Toverbal Fanatiek lid

    9 mei 2012
    2.715
    907
    113
    Hier ook al veel wespen. Omgeving Boxmeer
     
  4. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    10 feb 2012
    10.511
    4.635
    113
    Net terug uit Plaswijck park en het stikte ervan. Konden niet normaal wat eten en drinken buiten. Heb zo’n hekel aan die beesten!
     
  5. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Ja verschrikkelijk. In de achtertuin en net bij een tuincentrum ook. Z'n hekel aan die $#@¥₩%
     
  6. Maan14

    Maan14 Niet meer actief

    Ik ging vanochtend met mijn moeder samen een highthea doen bij de intratuin.... We werden gewoon echt weg gewespt. We zijn er beiden allergies voor.
     
  7. Marihi

    Marihi Fanatiek lid

    3 dec 2012
    1.268
    671
    113
    Hier vorige week 8 nesten uitgeroeid op ons erf en aan ons huis. En een hoornaarnest. En nog veel wespen.
     
  8. Kolibrie

    Kolibrie VIP lid

    29 jun 2008
    5.767
    423
    83
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Hier nog maar een enkele gezien, omgeving Den Haag. We gaan zondag naar Italië (Lago Maggiore). Hoop dat het daar ook meevalt. Ik heb de pest aan wespen. 1x gestoken en deed flink zeer. Mijn oudste dochter is panisch voor ze, dus van mij mogen ze wegblijven :|
     
  9. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.158
    35.818
    113
    Wij waren iets eerder in Italië (Gardameer), maar daar heb ik serieus niet 1 wesp gezien. Ze spoten daar wel tegen mosquito's, misschien helpt dat tegen wespen ook wel.
     
    Kolibrie vindt dit leuk.
  10. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    Nee hier helemaal geen last van.
     
  11. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.147
    23.230
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Wilde het idd met typen, maar wij waren er gisteren. Niet te doen om wat te eten. Net in de tuin ook een paar, zijn maar binnen gaan eten.
     
  12. Youtan

    Youtan VIP lid

    9 jun 2015
    6.495
    4.332
    113
    Vrouw
    Ik heb, ondanks mijn erge allergie, nooit last van de wespen zelf... maar van al die hysterische tiepjes die als halve idioten gaan slaan naar die beestjes! Daar heb ik wel altijd last van. Door deze mensen heb ik dus altijd een EPI-pen bij me.
    We zijn nu in Oostenrijk en heb er al één gezien.
     
    Evanesco, Kukido en bosi333 vinden dit leuk.
  13. Manolito

    Manolito Fanatiek lid

    12 sep 2016
    2.654
    2.101
    113
    Een enkeling tot dusver.
    Friesland
     
  14. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.264
    6.789
    113
    Vanmiddag op een kermis best veel gezien.
     
  15. mamameer

    mamameer VIP lid

    21 jan 2014
    8.174
    4.485
    113
    Oud valkenveen ook, ijsjes eten gaat bijna niet. Overal wespen. Overigens hebben ze wel super veel van die lokpalen enzo, maar helaas zitten die beesten echt overal.:(
    In mijn tuin verder totaal geen last. Net de bbq aangestoken en buiten gegeten, geen beest gezien, omgeving utrecht.
     
  16. Nic1976

    Nic1976 Fanatiek lid

    27 okt 2009
    4.545
    732
    113
    Vorige week flink gestoken met allergische reactie op mijn arm in Twente. Mega veel wespen konden niet fatsoenlijk buiten zitten en zijn dus ook eerder naar huis gegaan. Erg irri!
     
  17. LW85

    LW85 Fanatiek lid

    24 jun 2012
    4.082
    604
    113
    Gelukkig nog niet hier in Rotterdam. Maar ik ben heel eerlijk, als ik op een terras zit en ik wordt nerveus door die rondvliegende krengen dan ben ik weg en pak ik t/m september geen terrasje meer. Attractiepark.. mij niet gezien..

    Voor op het balkon heb ik alweer een grote bus met citronellaspray (uit frankrijk, de enige waar ze echt meteen door wegvliegen), citroenen en kruidnagel en wierrook in huis.

    In Frankrijk zaten er heel veel, kids alle drie gestoken, man 1 keer. Maar dat waren kleine wespjes waarvan de steek maar even zeer doet en daarna niet meer. Enkele grote gezien maar die staken niet. Wel irritant dat onze tweeling van 2 ze steeds wil pakken en achterna gaat, ze beseffen nog niet dat ze steken en ik wil ze ook niet dezelfde fobie als mij aanpraten.
     
  18. Leesteken

    Leesteken Fanatiek lid

    14 okt 2018
    3.698
    3.491
    113
    Hier in Groningen veel meer ten opzichte van voorgaande jaren. We kunnen nu niet even lekker buiten eten.
     
  19. Fantykoekie

    Fantykoekie Fanatiek lid

    18 jul 2018
    2.958
    3.836
    113
    Vrouw
    De keren dat ik gestoken ben geweest zijn toch de keren geweest dat ik niks deed want ik had telkens niet door dat er ene achter mij aan zat.
    Dus dat rennen en halve salto's maken werkt wel.
    Die moeten ook altijd mij hebben. Vol terras, 1 wesp en hup dat beest vliegt op mij af. Altijd gewoon.

    Naar hun slaan doe ik niet. Durf ik niet want schrik dat die dan de vriendjes erbij gaat halen. :oops:
    Ik ren gewoon zigzaggend het hele terrein over.
    Dit is wel de enige soort die ik de laatste jaren doe.
     
    samantha1 en Youtan vinden dit leuk.
  20. Jigsaw

    Jigsaw Niet meer actief

    Omgeving Alkmaar nog niet veel last van. Nu zijn we op vakantie in Zuid Limburg en ook nog niet veel gezien, gelukkig
     

Deel Deze Pagina