@Line85 Ik heb zo'n 15 tot 20 rompers maat 50/56 in totaal zowel korte als lange mouw. Gewoon wit. Lange mouw overigens allemaal overslag, lange mouwen vind ik zo'n gepriegel met die kleine armpjes Setjes maat 50, denk een stuk of 10 en in maat 56 een stuk of 15. Ik ben onze dochter gewend, zij spuugde en poepte 3 setjes per dag onder in het begin . Sommige zijn nieuw, ook 2e hands kleding trouwens. En ik winkel gewoon graag, maar dat geheel terzijde
Bedankt voor jullie antwoorden, dan heb ik nog echt te weinig. Dan ga ik toch nog even wat bij shoppen ik merk dat ik ook te weinig rompers in maat 56 heb.
Ik heb 7 setjes kleding in maat 50 geloof ik. 10 in maat 56.. Maar 62... geen idee. Ligt nog op zolder Rompers heb ik alles in maat 56 geloof ik totaal 15? Is uit mijn hoofd hoor. Zou t zo precies weten. En ben te lui om naar boven te lopen. Haha.
Rompers heb je nóóit genoeg Heb voornamelijk rompers met korte mouw. Het lijkt mij niet lekker zitten, lange mouw over lange mouw en met een beetje pech ook nog een jasje. Maat 50 heb ik niet, of het is inmiddels draagmaat 50 geworden door mijn fantastische waskunsten Maar ff hè.. Die nieuwe winter collecties, om te janken zo leuk! Vooral van Noppies, B.E.S.S., Feetje.. ach welke niet
Twee setjes 50 tien in 56. Rompers heb ik niet gekocht heb nog gewone witte van mijn dochter. Vast genoeg en anders kan ik bij halen. Geen lange mouw, mijn dochter vond dat veel te warm omdat ook overal de verwarming aan staat binnen.
Oh en ik ben nu meer een wintervoorraad aan het aanleggen voor mijn dochter. Echt zulke leuke collecties van Jubel en LikeFlo. Morgen weer ff online shoppen voor haar. LikeFlo komt morgen online
Dit! Vind de Z8 collectie ook erg schattig. Ga morgen (weer ) shoppen bij een leuk boetiekje met merkkleding. De collectie van O'Chill is zó leuk voor meisjes en aangezien dochter bijna jarig is...
Ik heb laatst rompers 46 gekregen. Hoopdat we die niet nodig hebben. Onze zoon was 53 bij geboorte en deze dame wordt ook groot geschat. De vk zei al, hou rekening met maat 56, dan is dat lekker ruim. Eerste pakje is 56. Rompers diverse nog van onze zoon in wit. Kleding nu allemaal gewassen tm 62 nu nog sorteren in de kast voor ml haha. Gisteren heel veel zomerkleerdjes voor volgend zomer gehaald, dat doen we voor onze zoon ook altijd, nu zit al lekker korting op. Ik wil graag in het zh bevallen. Navelstreng uit laten kloppen en ml doorknippen. Verder geen stagiaires aan mijn lijf. Ze mogen erbij zijn maar blijven van ons af
Grrrr ik word helemaal gek van baby dump. Vorige week zou de kinderwagen geleverd worden bij mijn schoonouders. Helemaal niks van gehoord geen datum ingepland niks. Vandaag heeft mijn schoonmoeder 2x een half uur in de wacht gestaan en daarna maar opgehangen omdat het zolang duurde. Ik zelf gebeld, inderdaad met 28 min werd er eindelijk opgenomen. Alle opties doorlopen, meezenden met de kinderkamer vrijdag kon niet want de vrachtwagens waren al ingeladen. Dus een betaallink en dan maar via postnl. Krijg ik net een betaallink voor 36 euro meer dan afgesproken, ga ik dus niet betalen want het totale bedrag is al niet weinig, dus ik weer bellen. Nemen ze niet eens op omdat het zo druk is
Ja er is bij babydump iets veranderd en ze ondervinden heel veel hinder daarvan. Ze zijn over op een nieuw systeem ofzo. Ik hoor meerderen erover. Ik heb zelf nooit rare dingen ervaren met babydump en altijd tevreden geweest, maar het schijnt nu dus een chaos te zijn.
Hier is de kraamzorg net langs geweest. Alles besproken enzo. T besef komt eigenlijk nu pas dat het allemaal helemaal niet zo lang meer duurt.. ergens binnen 6.5 En 11.5 weken is de baby Er gewoon.. Echt bizar eigenlijk..
Gelukkig is het nu eindelijk geregeld maar echt de hele middag mee bezig geweest, zelf een stuk of 5 keer gebeld en schoonmoeder ook nog 2 keer. Als het goed is dan volgende week dinsdag ongeveer de kinderwagen binnen.
Jeetje wat een gedoe zeg! Ben blij dat ik laatst de triptrap bij de prenatal besteld had zo te horen, dacht eerst nog wan babydump te denken.
Zo @Eliesjee wat klote, maar nu hopelijk gewoon dinsdag in huis!!!! Hier begint het nesteldrang beetje te komen. Nog 3 weken tot verlof. Kamertje moet echt nog wat aan gebeuren. Behanger komt vrijdag nog omdat niet naar onze zin is gedaan. Plinten nog doen. Plankjes ophangen. Merk dat ik het huis meer opgeruimd wil hebben dan normaal, al denkt mijn dochter er anders over
De echo vandaag was al beter dan de vorige keer. Hij begint wat beter te groeien, al schat de vk hem op een gewicht van 2.7 a 3 kg bij de geboorte. Het is dus gewoon een wat fijnere baby waarschijnlijk. Hier vandaag de eerste 3 machines babywas gedraaid en de kasten in het kamertje gezet.
Hebben jullie dat ook? Ik voel me zó enorm walrusachtig zwanger... Hijgen, moe, niet kunnen bukken, geen energie, kort lontje... En dan moet ik nog 8+ weken Hoe gaan we dat in hemelsnaam redden?!