Hoi allemaal ! Wij gaan morgen op vakantie naar zeeland , ik ben continu naar het weer aan het kijken maar twee apps zijn enorm tegenstrijdig ! Waar kan ik van uit gaan welk weer het word haha Foto 1 of foto 2 ?
Ik woon niet in Zeeland, maar hoop voor jullie dat het versie 2 wordt. Staan ze wel allebei op Zierikzee?
Ik woon er niet, maar zie dit veel vaak dat het per site enorm verschilt. Voor mijn gevoel zegt het dan dat het gewoon niet stabiel genoeg is om een goede voorspelling te doen en dat het dus niks zegt... Maar ik ben geen weervrouw dus kan het ook mis hebben. Fijne vakantie in ieder geval! Toen ik als kind daar vaak kwam was het altijd mooier weer dan bij ons thuis.
Ha wij gaan niet naar Zeeland maar naar Zweden, maar ik heb exact jouw probleem Mijn ervaring is dat de app van weather channel (de bovenste) een regenwolk laat zien als er meer dan 3mm regen valt. Dat die regen misschien snachts in een uur valt en daarna de hele dag de zon schijnt boeit ze blijkbaar niet. Ik kijk ook altijd nog op weeronline en weerplaza en dan neem ik een gemiddelde... het kan gewoon nog alle kanten op!
Jup allebei op Zierikzee haha ! Maar aan de ene kant , echt weer voor spellen kunnen ze maar slecht tegenwoordig , waar ik woon was de hele week veel regen voorspelt en heb tot nu toe twee kleine buitjes gezien en voor de rest alleen maar lekker zon met zo 25 gr
Ik heb met die bovenste de beste ervaring. Die klopt meestal wel.. behalve als het miezert, dat herkent ie niet denk ik
Ik woon in Zeeland.... maar kan geen weersvoorspelling doen haha. Ik gebruik altijd buienradar en dan de 5 dagen vooruit kijken. Vind die best betrouwbaar. Voor het weekend wordt het nog warm zeggen ze, zaterdag wel veel wind. Na het weekend gaan de temperaturen wat omlaag.