nee klopt, maar sommige zaad overleefd lang dus als je 5 dagen voor eisprong seks hebt gehad zou je nog zwanger kunnen worden en dan zou het ook een meisje moeten zijn lijkt me zal niet vaak gebeuren denk ik zo ver voor eisprong maar het kan wel
Bij ons klopte de theorie niet! Alleen seks gehad op de dag van eisprong & dag erna (ervoor een week ofzo niet) en is toch echt een meisje Hihi!
Goeiemorgen allemaal, pff jeetje ik heb eindelijk alle nieuwe posts gelezen. Jullie doen goed jullie best, hoor! Ik ben dan wel niet zwanger, maar ik heb altijd last van heel droog, broos, breekbaar haar. Laat ons hopen dat het dan blakend gezond is als ik zwanger ben. En @Loveischocola gefeliciteerd met je zoontje!!
Ja zou fijn zijn he Ach ieder haartype is anders dus het is ff afwachten hoe of wat. Ja zei al dat we een druk groepje waren/zijn
Oh al best heel lang, andrelon voor droog haar ook maar nu is het echt gortdroog/touwerig. Dus weet het niet, het zal wel moet ff cremespoeling halen
Halloo dames, Jeetje wat een ochtend!! Ik was helemaal klaar om te gaan naar het zkh voor bloed prikken. Moest nog even snel de hond een plasje laten doen buiten en daarna kon ik weg. Kom ik terug blijft de sleutel doordraaien. Gekeken of het met een ladder kon. Nou we wonen op 2e verdieping en ten tweede had ik ook geen ladder... Bij verschillende buren aangebeld, deden allemaal niet open. Stond ik daar met de hond. Kon wel huilen. Sowieso van de stress van hoe kom ik binnen? Maar ook omdat ik per see vandaag naar het zkh wilde voor bloedprikken. Uiteindelijk kreeg mijn bovenbuurman al visite en ben ik zo brutaal geweest om hem aan te spreken. Heb daar binnen even mogen bellen en wachten. (Mijn telefoon lag ook nog eens binnen, ik dacht eventjes 5 minuten naar buiten...) Slotenmaker langsgekomen, rib uit mijn lijf. Uiteindelijk gelukkig toch naar het zkh geweest voor bloed prikken. En nu op telefoontje wachten. Ze kon geen tijd geven, dus kan nu, maar kan ook einde van de dag pas zijn. Staat daarnaast ook mijn auto vandaag bij de garage... Dure dag. Maargoed, er zijn ergere dingen en ik ga het lekker loslaten. Dit gebeurd nou eenmaal. Nu lekker de draad van de dag oppakken. Als ik de uitslag heb, laat ik het weten!!!
@Zonnetje19 Je kan ook op een ander merk overstappen. Wel vaker zo als je te lang zelfde produkt gebruikt dat het dan niet meer werkt.
Oh jeetje wat een rot ochtend zeg Gelukkig is het toch nog allemaal goedgekomen en dat allemaal ook nog eens zonder ontbijt