Ik heb me zo geïrriteerd toen mijn zoontje op het cb werd aangesproken als Djordy. Het is gewoon Jordy. Waarom zij er een Dj van maakte geen idee. Heb haar meteen aangegeven dat het zeker niet zo wordt uitgesproken.
Ik heb ooit een 'Sjors' ontmoet, moest natuurlijk aan Sjors en Sjimmie denken Echter je schreef het als George Why?!
Wel een beetje gek ja om de naam dan in het plat nl's uit de spreken... Dit doet mij denken aan ''Sjarrel'': de vriend van een ex-collega van mij. Hij heet Sjarrel zei ze steeds. Iets van een jaar later ofzo kwam ik erachter dat je z'n naam schreef als Charles... John uitspreken als Sjon vind ik ook vloeken in de kerk
Ik ken iemand die Charlie heet. Uitgesproken als Sjallie (eigenlijk sjarlie maar de mensen die het uitspreken zeggen dus Sjallie. Echt vreselijk)
O mijn gut Niveautje zeg! Beste bronnen hier zijn de Ouders van Nu en bepaalde Facebookpagina's Deze namen komen ook van FB vandaan: Féona (what happend with the beautiful Fiona for christ sake?!? ) Shelsey (deze vind ik echt om te gieren zo dom en met deze uitspraak klinkt het ook meteen zo tokkie/Sjonnie en Anita achtig ) Broertje heet Tyran Dat vind ik echt ronduit zielig (al mag ik hópen dat de uitspraak tij-ran is en geen tiran.., maar ik zal niet de eerste noch de laatste zijn die dat erin ziet I guess..)
Nee die kan ook echt niet , ik las hem en heb serieus geprobeerd hem hard op te zeggen (vriendlief kijkt me toch vreemd aan ) hoe spreek je die naam in vredesnaam uit .... Ik probeerde shel-sie (shel als in de benzine pomp )
Nou op zich lijkt de uitspraak mij niet heel moeilijk (idd. sjel-sie zou ik zeggen), maar dat niveau van schrijfwijze dan Chelsey, Chelsea of Shelly zijn gewone namen. Maar waarom een naam bedenken die weer een puzzel is uit andere namen is mij een raadsel Wordt er in dit geval alleen maar lelijker op.