Ik wil graag een camera bij mijn voordeur, vooral zodat ik vanuit bed op mijn mobiel kan zien wie er aan de deur staat. Ik hoef het niet perse icm deurbel. Wie heeft er goede ervaringen met een bepaalde camera? Iemand ervaring met Ali Express hiermee?
Ik zou hem dan wel met deurbel kopen, 2 in 1 heb je dan. Wij hebben ook 1 of andere cheap ass deurbel camera en die werkt prima. Zodra er wordt aangebeld word ik gebeld en komt er op mn telefoonscherm meteen het beeld van de camera en kan ik ook praten met diegene.. Hij reageert ook op beweging, dan begint hij met filmen en maakt een screenshot. Die kan ik dan terugkijken in de app en ik krijg een melding dat er beweging wordt gedetecteerd.
Ja, wij hebben van Smartwares zo’n buitenlamp met cameraatje (bij de Makro gekocht, stuk goedkoper dan ik hem verder zie) gekocht. Mensen kijken helemaal niet naar je buitenlamp en niemand heeft door dat er een cameraatje in zit. Ik krijg een melding op mijn mobiel als er iemand voor de deur staat, ik kan met diegene praten (soms handig met pakketverzorgers) en ik kan ook een alarm af laten gaan. De lamp heeft een bewegingssensor. Prima kwaliteit en geen abonnement nodig.
Is dat zonder abonnement? Wij hadden er ook voor gekeken maar voor veel deurbellen met camera had je een abo nodig.
Wij hebben om ons huis camera’s van Ring. Abonnement is ook helemaal niet duur. Volgens mij nog geen 100 euro per jaar.
Deze hebben wij dus https://www.smartwares.eu/nl-nl/smartwares-producten/beveiligingscamera-s/ip-camera-s/smartwares-cip-39901-guardian-beveiligingscamera-cip--39901
Hou er wel rekening mee dat je geen openbare weg mag filmen en dat je bezoekers van jou terrein erop moet attenderen dat ze in beeld zijn
Ik zou in ieder geval één nemen met fatsoenlijke software erin. Als er onveilige software in zit, is je gehele netwerk makkelijk te hacken. AliExpress is voor mij dan ook gelijk een no go.
Wij hebben een camera laten ophangen door een beveiligingsbedrijf. Je wilt niet dat je camera op internet terecht komt. Kijk maar eens op www.insecam.com kun je Nederland ook op selecteren
Dit idd. Wij hebben een ring, maar wel met de sticker erbij geplakt dat er wordt gefilmd op beweging en aanbellen.