Ik ben sinds een weekje bezig met ovulatietesten. Nu lijken ze wel wat duidelijker te worden met de dag, maar zijn nog niet positief! Nu heb ik twee vragen.... 1. Wanneer zou er eventueel een ovulatie aankomen, of kun je dat nog niet zien aan deze testen 2. Zijn action testen überhaupt betrouwbaar? Ik heb deze vorige keer gebruikt, maar mochten er betere testen zijn...ik hou me aanbevolen! Bij mijn zoon heeft het 1,5 jaar geduurd voordat ik zwanger was! Ik zou zo graag weer regelmatig ongesteld willen zijn!
Oh ja...dan moet ik de door niet vergeten natuurlijk Voor mijn gevoel lijken ze wat minder op pennenstreepjes wat ik eerder zag. Thanks alvast! EDIT: ik bedoel natuurlijk foto niet vergeten
Je ovulatie komt eraan wanneer het teststreepje even donker OF donkerder is dan de controlestreep. Dan komt hij ergens tussen de 24-36u. Edit: je laatste test doet me twijfelen, maar ik denk nog negatief...
@Jolien1991 Ik zie ze zeker nog als negatief hoor! Maar vooral omdat ze in vergelijking met vorige week wel meer duidelijkere streepjes worden, dacht ik he...toch eens even vragen aan wat ervaringsdeskundigen. Heb jij ervaring met deze testen? Of zou je andere aanraden?
Ik heb er geen ervaring mee, nee... ik gebruik de sensitest ovulatietesten... maar misschien dat iemand anders je wel verder kan helpen?
Je kunt een oploop zien. Je kunt een plotselinge knaller hebben. Waarschijnlijk (maar hopelijk volledig onnodig) zul je de komende maanden een patroon gaan zien. Geen vaststaand patroon maar bijvoorbeeld wel een knaller rond dag 12 = ovulatie op dag 13 of 14. Waarschijnlijk zul je ook een patroon (wederom niet vast) in de menstruatie die volgt. Bijvoorbeeld 12dagen later. Maar om dat (enigzins) patroon te ontdekken en er dus een 'verwachting' aan te koppelen zul je dit eerst enkele maanden in kaart moeten/willen brengen. Al hoop ik natuurlijk dat dat helemaal niet nodig is en je lekker snel zwanger bent
Dat wat de anderen zeiden! Plus... ik zou bij duidelijke oploop 2x per dag gaan testen om zeker te zijn dat je je piek niet mist. Qua betrouwbaarheid: ik vond persoonlijk deze testen ronduit k*t. Ik gebruik testen van ToBeSure, online bestelde dipsticks. Veel goedkoper en werken prima. Veel succes!
Ik heb bij deze zwangerschap de dipsticks van zwanger&kids gebruikt en die vond ik echt top en duidelijk. Ik heb bij vorige zwangerschap action (2e) gebruikt maar ik heb nooit echt knallers gehad daarop
Thanks voor jullie reacties meiden!! @lovejay @Lisa280887 @frummelke86! Ik zal vanaf vabdaag 2x per dag testen! Vandaag ziet hij er zo uit! Maak eerst de action op en dan ga ik eens kijken bij zwanger&kids of 2besure, thanks voor de tips! EDIT: @RoGiJuLi, zou jij ook eens willen meekijken?
Vanaf het moment dat de ovulatie eraan kon komen, vond ik het prettig om clearblue te gebruiken. Gezien de prijs gebruikte ik ze niet iedere dag, maar wel als de ovulatie eraan kwam.
Heb je nog een keer getest vandaag? Die van gister is bijna positief in mijn ogen. Dan was het binnen 2 dagen een knaller bij mij. Jammer dat je gister maar 1 keer hebt getest. Ik zou voor de zekerheid wel seks hebben vandaag.
Nog niet donker genoeg dus! Wanneer zou het eventueel kunnen komen? Of zijn dit gewoon echt testen die nog niet in de buurt van een piek komen?
Lh schommelt. Het kan zijj dat hij ineens lichter wordt en morgen ineens knalt, of dat hij zo blijft en pas volgende week knalt
Oeps...dat is echt mega slecht!! Ik zal voor een volgende ronde (hopelijk niet), eens gaan kijken naar andere testen! Want als ze zo onduidelijk blijven is dat echt zonde van het geld!
Dit had ik dus ook. Daarna een maandje Sensitest geprobeerd en uiteindelijk overgegaan op de gewone dipsticks van Zwanger&Kids. Die laatste zijn echt m'n favoriet!
Duidelijk meiden, volgende keer andere testen halen haha! Voor nu heb ik nog wel deze en ben ik nog even door gaan testen. Vanmorgen dacht ii die is best donker, maar net was ie redelijk licht vond ik. Zal de LH piek nu al wel geweest zijn denken jullie?