Jep helemaal klaar voor! En klaar mee haha. Slecht slapen, spugen van dr maagzuur, bekkenpijn ed dus we tellen af. Maar het kan zo nog maar eens 5 weken duren natuurlijk haha! Ja ik dacht ook indaling en dar zou super zijn want dan hoeven we niet nog een draaipoging te doen
Ik lees met je mee, ben ook op zoek. Wilde eigenlijk het liefst een verschoonmand maar vind ze zo duur voor de korte periode die deze gebruikt gaat worden. Dames wie van jullie heeft hypnobirthing gedaan? Ik lees daar veel positieve verhalen over. Ben eigenlijk al een beetje laat maar wil het gaan proberen. Vind alleen de prijzen belachelijk duur, er wordt €300 gevraagd voor de cursus, bijeenkomsten van 5x Mijn verzekering dekt helaas geen kosten voor cursus.
Heerlijk zeg dat je ook even gaat sporten. Ik ga zo een poging doen voor een uurtje bootcamp. I.v.m. de hitte van laatst en vakantie 3 weken niets gedaan qua sport, dus ben benieuwd. Volgende week begint zwangerschapsbootcamp maar hopelijk kan ik dan nu nog 2 keer "gewoon" bootcampen!
@Marsepein nog nooit gehoord van zo’n mand, maar wat ziet dat er schattig uit!!! Ik zou ervoor gaan Met hypnobirth geen ervaring. @active82 nou jij doet je naam ook eer aan! 30 weken zwanger en nog een uur bootcampen. Knap hoor!
Goedemorgen. Hier vandaag niet zo veel op de planning. Alleen de was nog opruimen. Nog 1 wasje bij elkaar sprokkelen om vamavond nog te wassen en verder de rest van de Bavyspullen wassen. En het kamertje de kasten van binnen schoonmaken.
Wat leuk zo'n verschoonmand. Ik had er nog nooit van gehoord! Hier een gewoon aankleedkussen en simpele aankleedhoezen van de prenatal! Hypnobirthing geen ervaring mee.
Dat had je nou niet moeten zeggen haha.. nu wil ik hem meteen bestellen had net dat ene zetje nodig haha. Op zich heb ik niet heel veel uitgegeven aan de babykamer, slaapt in het begin bij ons en de commode had ik al van de kids. Bedje op Mp gescoord en kinderwagen was wel wat duurder maar goed dat had ik er echt voor over.
Ja leuk he maar helaas zo kort te gebruiken denk alleen de eerste 2/3 maanden en wellicht ook totaal niet handig met evt plasjes die er tegenaan komen.
Wooooow bootcamp nog wel!!! Ben stiekum jaloers, ik krijg Mn benen met moeite aan het lopen met mijn krakkemikkige lijf hahaha.
Nou, nu zou ik er helemaa voor gaan. En ik had trouwens een verschoonkussen van €10 in de badkamer als extra, maar het “echte” verschoonkussen in de babykamer wilde ik in een bepaalde kleur en kostte toen ook al bijna €40,- Met extra hoezen en dingen dus ook zo €60 kwijt. Dus die mand kun je zelfs als je niet al t andere van marktplaats had alsnog prima goedpraten
Dit. Ik had vorige week zo’n rugpijn dat ik mn benen amper het bed opgetild kreeg Gelukkig is dat nu sinds een paar dagen wel veeeel minder
Wauw, allemachtig, wat een drukte op deze (vroege) ochtend!!! En wat een sportiviteit zeg! :/ pfff bootcampen! Ik wil nog maar 1 x bootcampen en dat is Mn bevalling!!! Hier vanacht rond 4 uur weer klaaaarwakker. En rond half 6/6uur weer in slaap gekukeld? Half 7 was de oudste wakker die zn jonge broertje dan wakker maakt met geouwehoer ... Dus hop gauw m vd kamer gehaald. En bij ons in bed gedrukt met Mn telefoon ... oops. Zo hebben de jongste, ikzelf en vriendlief nog heerlijk uitgeslapen tot net kwart voor 9 En oudste zat lekker vrachtwagen filmpjes op YouTube te kijken. Ik wil wel over mijn/onze planning uitweiden maar geloof niet dat mijn lichaam zich aan deze planning houden wilt Ga straks iig poging doen wat dierverblijven te verschonen... en buiten wat te doen met vriend. En uiteraard nog meer dozen uitpakken.... En veeeel plat liggen! Vriendlief heeft nu twee weken vakantie... zul je net zien dat pas eind vd vakantie prul geboren word .. :/ :/ ;/
Gek he hoe we met babyspul ineens zo gek kunnen doen. Zou normaal gesproken echt geen €80 uitgeven voor een mand en dan moet er ook nog een inlegger voor gekocht worden. Maar dank je poolvos jou heb ik exact nodig op dit soort momenten haha!
Oeh ik hoop voor je dat de baby eerder wordt geboren. Op een gegeven moment ben je er gewoon klaar mee en mag ie gewoon komen. Lekker af zijn van dat zwangere gedoe. Snak er nu al naar en moet nog even.
Onze eerste kwam met 41.5 :/ Tweede met 40.1 Dus zie t wat dat betreft beetje somber in.. Naja kan nu wel even lkkr wat meer tot rust komen voor de volgende drukte! En dat is maar goed ook, want ondanks ik de baby echt mega voel, Besef ik eigenlijk helemaal nog niet dat ik zsm baby er uit moet werken en in armen heb.. Het lijkt dit x wel alsof ik er jog helemaal niet aan toe ben haha.. door alle drukte is t allemaal veel te snel gegaan ofzo haHa
Ik heb echt alles nog van de eerste. Tot nu toe amper wat gekocht. Dus dat is mijn excuus voor idiote onnodige uitgaven Zoiets moet gewoon af en toe. Daar worden we gelukkig van
Lastig want toen had ik vanaf 35 weken al 3cm ontsluiting en hebben ze met 40+1 de vliezen gebroken.. maar denk dat die dan ook nog wel even had gezeten haha! Ga maar even uit van het 'ergste
Maar 40.1 is nu! Misschien komt ie wel gewoon vanavond of morgen! Je weet hoe plotseling het opeens kan beginnen. Maar misschien is t met die drukte van de afgelopen dagen juist fijn als t nog even op zich laat wachten.. je moet misschien nog een beetje landen.