Haha hier nog zo'n tuinkabouter van 158. Nu wel al zo'n 10 kilo aangekomen, maar dat loopt precies gelijk op met m'n vorige zwangerschap en toen eindigde ik ook op +12,5 dus ik maak me er niet te veel zorgen om. Heb ook echt een grote buik (en grote borsten) en verder zie ik niet veel anders aan mijn lichaam. Net voor het eerst in 8 weken weer eens gaan sporten. Uurtje bodybalance deed echt goed! Zeker na 4 weken vooral thuis te hebben gezeten ivm mijn bekken.
Ik kan helaas niet meer sporten, wordt ik meteen fors gestraft met harde buiken... Hier geen grote borsten ofzo, maar kan idd gewoon nog alle zwangerschapskleding aan en ook nog bepaalde t-shirts die ik normaal draag. Respect echt voor jou en iedereen die gewoon kunnen sporten. Hier ook bijna alle was weggewerkt, is alles weer helemaal netjes haha.
Haha tuinkabouter 3 meld zich! Grappig al die kleintjes, ik ben ook 158. Respect hoor dat je nog zoveel sport. Ik sportte al niet voor de zwangerschap en nu helemaal niet. Gelukkig geen aanleg om flink te worden maar moet wel aan de bak straks vrees ik haha
Wat hilarisch allemaal van die kleintjes!! Ik hou juist van sporten, dus mis het nu behoorlijk. Ook strontjaloers dat vriendlief zich nu lekker aan het uitleven is en ik als een luie donder op de bank zit....
Snap ik wel! Ik ben al blij als ik klaar ben met werken normaal en dan even kan gaan zitten haha! Denk dat ik straks lekker veel ga wandelen en vanaf daar wel zie wat ik kan gaan doen, man is vrachtwagenchauffeur dus komt of niet thuis of vet laat, en dan heb ik al geen zin meer
Maar dan juist iets doen en dan merk je dat je veel meer energie hebt dan je denkt. Ik werk zelf 32 uur en vaak ook lange dagen dus herkenbaar.
Haha ja ik ben huishoudelijke hulp, doe dus de hele dag van alles! We zullen zien, eerst maar eens bevallen, herstellen en dan ga ik eens kijken wat past bij ons zodat ik niet 3x per week Savonds ook nog oppas nodig heb om te gaan sporten haha!
Hier is de nesteldrang toegeslagen .. Hele middag bezig geweest met kledingboxen uitzoeken en kasten en lades opruimen! Aan het eind van de week verhuist onze jongste naar haar nieuwe kamer, dus dan kan ik beginnen met de babykamer schoonmaken en de kasten daar opnieuw inruimen !
Hallo allemaal, Wat een heerlijk gezellig forum is dit zeg! Ik lees al een tijdje mee (ongeregistreerd) en al die verhalen zijn zo heerlijk herkenbaar! Dat doet mij goed (denk altijd dat ik de enige ben met ‘gekke’ klachten, maar blijkbaar hoort het er allemaal bij). Ik wou al vaker reageren, maar ja, niet geregistreerd en bijna uitgerekend.. dat doe ik dan toch niet zo snel. Tot ik net de vraag van Marsepein las over hypnobirthing: Ik ben zelf (ook) behoorlijk paniekerig geweest over mijn bevalling. Ik durfde écht niet, zelfs tot paniekaanvallen aan toe. Rond de 30-32 weken besefte ik dat ik daar iets aan moest doen omdat het anders niet goed zou komen en ik heb mij ingeschreven voor hypnobirthing. Dat geld vond ik ook best een ding, maar ik ben zo blij dat ik het gedaan heb! Er waren veel mensen in mijn omgeving die me die cursus aanraadden (zelfs mijn VK!), dus ik heb die stap uiteindelijk maar genomen. Superspannend! Wij hebben de cursus in Nijmegen gevolgd en mijn ervaring is dat het helemaal niet zweverig is maar er wordt je vooral verteld hoe je op een zo natuurlijke manier kan bevallen. Dit doe je door middel van o.a. meditatietechnieken die je in de les oefend en thuis mee verder gaat. (Helpt thuis ook goed om te ontspannen!) Ik kwam altijd superzen weer thuis. Daarnaast wordt er veel aanvullende informatie gegeven over hoe een bevalling in z’n werk gaat, wat er dan met je lichaam gebeurd en hoe je daar op een natuurlijke manier mee om kan gaan. (Ook bevalhoudingen en hoe je partner je kan bijstaan etc.) Ik vondt het een hele volwaardige zwangerschapscursus waardoor ik mij goed voorbereid voel en ik het aandurf om thuis te bevallen, zonder pijnbestrijding. Ik heb het vertrouwen in mijn lijf weer terug! Trouwens, ik ben het ook helemaal met Nina eens hoor, die affirmaties heb ik ook niet veel mee en er waren nog wel een paar andere dingen, maar die heb ik gewoon links laten liggen en niet zo veel mee gedaan. Ik ben ook niet zo’n zweefteef namelijk . Oh ja, wat ik nog wou vertellen is dat ik ondertussen al een paar keer flinke voorweeen en pijnlijke indalingsweeeen gehad heb en ik dus nu al merk dat ik de oefeningen goed in de praktijk kan brengen. Werkt goed! Je moet natuurlijk zelf even kijken wat je fijn vindt en wat je wil, maar ik vondt het geld het zeker waard. Vooral als je de bevalling erg spannend vind. (Bijna alle cursisten vonden dat trouwens) Zo, dat is een heel verhaal voor een eeste post zeg, Voor de mensen die op babynieuws zitten te wachten; ik ben nu 38+3 dus dat duurt niet lang meer! (Ik moet nog even uitzoeken hoe je zo’n leuke banner maakt) Groetjes!
@Marvy welkom hier!! Leuk dat je je hebt aangemeld. Heerlijk dat je al zo ver bent, en natuurlijk ook een beetje spannend. Knap dat je met behulp van de cursus je rust hebt gevonden! Ik ben nu al benieuwd naar je bevallingsverhaal straks Ps: als je op een banner klikt die je mooi vindt, kom je op de website waar je m kunt maken. De code die je dan krijgt post je dan onder menu - persoonlijk - handtekening
Welkom @Marvy! Echt statistisch gezien kan dit niet hoor zoveel kleintjes!!! Er moet nu iemand heel lang zijn om dit te compenseren!
Welkom @Marvy gezellig dat je meekletst! Woon je ook in de buurt van Nijmegen? Het zijn ook voor jouw de laatste loodjes! Banner is gelukt zie ik Cursus doe ik niet, met de 1e ook zonder gedaan en ook geen pijnbestrijding nodig gehad dus genoeg vertrouwen in mijn lijf nog hier. Al denk ik wel als je er zo tegenop ziet dat het een waardevolle toevoeging kan zijn!
Dank allemaal! Banner is idd gelukt! @Lotion, dit inderdaad ons eerste kindje. Het is een jongetje! En ik ben wel blij dat ik niet zo lang meer hoef, begint wel een beetje zwaar te worden, zo niets meer kunnen enzo @kly073 fijn zeg! Dat je zo relaxed bent. Dat dacht ik de eerste deel van mn zwangerschap ook te zijn. Tot dat die paniekaanvallen begonnen.. bleek achteraf ook gewoon een traumatische ervaring achter te zitten, die is nog niet opgelost maar vertrouwen is er wel! Ik hoop dat @Marsepein er ook wat aan heeft. Tenminste als ze dat wil natuurlijk.
Ik heb de laatste weken weer veel harde buiken. Nou heeft de baby ook bedacht dat het leuk is om de hele tijd te draaien, dus dat helpt niet echt. Ik CrossFit en hoop dat te blijven doen tot de bevalling, maar even aankijken hoe mijn buik reageert. Ik ben nu zeven kilo aangekomen en vind dat al best zwaar voor mijn lichaam, dus hoop dat het niet al te veel meer wordt. Ik heb begeleiding van een haptonoom als zwangerschapsbegeleiding en ik vind het erg leuk om een paar keer samen met mijn vriend echt met de baby bezig te zijn.