Uitgerekend 16 tot en met 30 september 2019 deel 2

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Sleepy85, Apr 27, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. USAbaby

    USAbaby Fanatiek lid

    Feb 14, 2014
    2,229
    1,904
    113
    Female
    Wat super fijn!! Lekkere geruststelling als de baby goed ligt en waarschijnlijk ook zo blijft liggen!

    Jaaa fingers crossed dat ze de zindelijkheidstraining goed oppakt maar heb goede hoop hoor. Ze ging uit zichzelf al vaak naar de wc, maar nu is de luier dus overdag echt weg. Ben benieuwd!
     
    Daiss8 likes this.
  2. USAbaby

    USAbaby Fanatiek lid

    Feb 14, 2014
    2,229
    1,904
    113
    Female
    Echt zo jammer dat je zo slecht in je vel zit. Heb je al overwogen wat hulp te zoeken? Dit is toch niet te doen? En je wilt toch ook straks positief kunnen terugkijken naar deze tijd. Hou je taai hoor!
     
  3. Raggy81

    Raggy81 Fanatiek lid

    Mar 26, 2017
    2,325
    1,411
    113
    Female
    Ja.. Wel overwogen. Maar heb geen puf meer de deur uit te gaan ervoor. Daarnaast moet ik t toch echt zelf doen. Zou fijn zijn als t gewoon bespreekbaar was maar dat wordt altijd ruzie.
    Een fijn terug kijken heb ik eigelijk niet mede doordat ik gewoon al vanaf de 12e week me zo ziek en moe voel. Hoop dat als hij geboren is ik weer wat kan gaan doen aan sport.
     
  4. Sleepy85

    Sleepy85 Bekend lid

    Jan 10, 2019
    778
    846
    93
    Female
    @Raggy81 wat enorm balen dat je je zo slecht voelt! Vervelend dat je er ook niet over kunt praten zonder dat het op ruzie uitdraait. Hopelijk gaat het na de geboorte etc beter, knuffel!

    @USAbaby super goed, tis een begin!
    Hier volgende week weer school. En dan actief met mijn kleuter aan de slag... Hij is wat lui... Haha maar gaat over 6 mnd naar de basisschool dus word wel tijd. Gaat wel regelmatig plassen op de wc maar net zo makkelijk in luierbroekje haha

    Hier is 't best pittig op 't moment. Kleine ligt nog altijd lekker in stuit... Oepsie. Woensdag weer vk dus ben benieuwd. Laatste weekje vakantie is hier aangebroken... Kids zijn toe aan ritme en regelmaat. Kijken ook enorm uit naar hun zusje... Zeker nu ze weten dat het dichterbij komt. Van mij mag ze wel komen met 3 weken hahah
     
    Nonaches and Raggy81 like this.
  5. Cil88

    Cil88 Niet meer actief

    Even stukje kopieer hoor:
    Zijn net nog even in het ziekenhuis geweest. Kindje was heel de dag heel rustig, en onrust betekende even bellen. Toen we in de auto stapte en op de snelweg zaten begon ze alweer volop te bewegen. CTG was goed, zagen al wel wat harde buiken, maar dat kan geen kwaad. Kindje heeft nog genoeg vruchtwater. Leverwaarden waren al verder gezakt. Morgen wel een afspraak staan, maar mocht het zijn dat ze vanavond gewoon goed blijft bewegen. Dan kan ik die afspraak afbellen.

    @Raggy81 ook al heb je er zelf geen fut voor, zou zeker wel het advies opvolgen wat gegeven wordt. Pas goed op jezelf, als je al gesloopt dadelijk de bevalling in.gaat is het ook niet goed knuffel.
     
    Nonaches and Raggy81 like this.
  6. rm2015

    rm2015 Actief lid

    Jul 13, 2015
    119
    144
    43
    NULL
    NULL
    Hier nog even geen nieuws ik ben in afwachting om ingeleid te worden maar verder weet ik nog niks.. ben toch wel druk om de laatste dingen te doen zoals vluchttas, laatste dingen kopen, envoloppen schrijven dat soort dingen.. verder slaap ik tussen de middag wat ik ben echt verrot halverwege de dag..

    @Raggy81 ik zou als ik jou was ook hey advies opvolgen het kan straks als de kleine geboren is een hele grote en harde klap voor je worden en dan ben je misschien nog wel verder van huis....
     
    Raggy81 likes this.
  7. USAbaby

    USAbaby Fanatiek lid

    Feb 14, 2014
    2,229
    1,904
    113
    Female
    @Raggy81: je hoeft voor de eerste stap de deur niet. Bel je huisarts of verloskundige. Dan weten ze genoeg en wordt je geholpen. De komende weken worden alleen maar zwaarder en heftiger, dus gun jezelf dit. Het is niet zwak, het ligt niet aan jou. Je heb dit nodig, zorg goed voor jezelf. Dat is het grootste geschenk wat je jezelf en je kindjes kan geven ❤️
     
    Nonaches likes this.
  8. USAbaby

    USAbaby Fanatiek lid

    Feb 14, 2014
    2,229
    1,904
    113
    Female
    :)@rm2015: met hoeveel weken gaan ze je inleiden? Spannend hoor! Af en toe wil ik mijn hoofd overdag ook neerleggen, goed dat je dat doet. Hier wat lastig nog ivm werk en als ik thuis ben twee kinderen die niet meer slapen :confused:.

    @Cil88: wat spannend zeg. Hopelijk nu een karatekid in je buik en kan je de afspraak cancellen. Fingers crossed!

    @Sleepy85: haha ja wel herkenbaar. Hier nog 2 weken vrij. Moet zeggen dat ik het wel jammer vind dat het bijna weer voorbij is maar dat komt denk ik omdat mijn verlof op de eerste schooldag start..
    Bij ons was de oudste direct s nachts zindelijk maar overdag idd heel laks. Merk nu dat ik daarom de jongste lang heb laten lopen, want had er ff geen zin in. Maar ze kan het dus prima. Succes met het klusje de komende tijd ook!
    Balen vd stuit maar hopelijk draait de kleine nog of is deze te draaien. Ik kan mij dus ook echt niet voorstellen dat ik nog 6-8 weken zwanger ben. Het wordt al best weer pittig en slapen een ding. Ben nu ook gewoon wakker omdat ik mijn draai niet kan vinden.

    Vandaag dagje vrij. Ga sowieso naar een indoor speeltuin of bios. Ff relatief rustmoment voor mij haha.

    Dit weekend gaat mijn man nog naar een bruiloft in Italië gelukkig maar van vrijdag tm zondag. Helaas mag ik niet meer vliegen. Ik heb zondag kaartjes voor het theater, mijn ouders zouden gaan maar nu ga ik zelf (paw patrol) . Wel 1,5 uur rijden maar ik weet dat de dames erg gelukkig zullen zijn. Volgende week dan alweer de laatste werkweek :). Ben er aan toe!
     
    rm2015 likes this.
  9. USAbaby

    USAbaby Fanatiek lid

    Feb 14, 2014
    2,229
    1,904
    113
    Female
    Buikfoto vandaag. Echt zoveel mensen vinden hem enorm terwijl ik zelf wel weet dat ik smal ben en dus volledig naar voren draag. Blijft niet leuk om te horen
     

    Attached Files:

    Cil88 likes this.
  10. Nonaches

    Nonaches Fanatiek lid

    Dec 6, 2011
    2,524
    1,025
    113
    Amsterdam
    Ja we worden hier een beetje geleefd met alle reisjes op en neer. Verder is app ook rustiger. De laatste loodJes zijn toch wel zwaar denk ik....

    @bruiloft, dat is gedurfd, hopen dat je niet gaat bevallen dan, Haha. Mijn man zou 4 dagen Spanje gaan op 8 augustus.... maar z’n dochters hebben roet in het eten gegooid

    @Buik, vind echt een mooie buik en qua grootte valt het wel mee. Maar hallo, je loopt op het einde en je mag best wat zichtbaar hebben. Niks van aantrekken hoor!!


    @Raggy81 goed aan jezelf denken! Dikke knuf ❤️
     
    Raggy81 likes this.
  11. Daiss8

    Daiss8 Actief lid

    Sep 7, 2012
    232
    194
    43
    NULL
    NULL
    @Nonaches gefeliciteerd met jullie meisjes! Super fijn dat ze het zo goed doen! Toffe namen ook!

    Hier sinds 2 augustus verlof/vakantie. Hadden ook een groeiecho, maar doordat meneertje dr dag ervoor in een dwars stuit is gaan liggen hebben ze het buikje niet goed kunnen meten. De meting die ze had, was niet veel groter dan bij 20 weken, dus morgen moeten we terug. Vind het best spannend.

    Ben erg moe de laatste weken, vriendlief laat me elke dag lekker uitslapen en loopt lekker met de hond. We hebben nu nog 3 weken vrij, gaan volgende week lekker 2 weken naar de Veluwe.

    Nesteldrang is hier ook al op gang!! Ik heb vorige week heel de keuken opnieuw ingericht hahaha.. wat nu nog elke dag resulteert in een hoop gescheld als we het verkeerde kastje open doen hihi! Afgelopen dagen heel het huis met de laatste klusjes (die al 2 jaar lagen te wachten) aangepakt.. Dus alles lekker opgeruimd.

    Ik zal proberen wat vaker te lezen en te reageren, het ging paar weken geleden veel over de waardes mbt suiker, daar heb ik echt geen verstand van.. Dus had de pagina even op een laag pitje staan.. zit ook niet in de app trouwens...

    Enneeee.... 34 weken dansje vandaag whoehoeee
     
    Cil88 and Raggy81 like this.
  12. Angelmom1

    Angelmom1 Fanatiek lid

    Dec 18, 2018
    4,082
    3,718
    113
    Female
    ❤️Uitgerekend 16 t/m 30 september 2019
    (Oude topic : https://www.zwangerschapspagina.nl/threads/uitgerekend-16-t-m-30-september-2019.687392/page-259 )

    12 september
    ❤️
    @Frenzy , 37 jaar, 4e kindje [jongen]

    13 september
    ❤️
    @Cil88 , 31 jaar, 2e kindje [meisje]
    @rm2015 , 29 jaar, 2e kindje [meisje]

    16 september
    ❤️ @Bloemp27 ,29 jaar, 1e kindje [jongen]
    ❤️ @Wensbabies ,34 jaar 3e kindje [jongen]
    ❤️ @Raggy81 ,39 jaar, 2e kindje [jongen]

    17 september
    ❤️ @RobinBird ,28 jaar, 1e kindje [meisje]

    19 september
    ❤️ @Sandragaatvoornr3 ,34 jaar, 3e kindje [jongen]
    ❤️ @Aardbeien ,22 jaar, 1e kindje [jongen]
    ❤️ @Angelmom1 ,35 jaar, 3de kindje (*kind) [Jongen]

    20 september

    ❤️ @Sleepy85 ,33 jaar, 6e kindje, [meisje]

    21 september
    ❤️
    @Ingee ,28 jaar, 2e kindje [meisje]
    ❤️ @xxBloesem ,27 jaar, 3e kindje [verrassing]
    ❤️ @Hapje35 , 38 jaar, 2de kindje [onbekend]
    ❤️ @Monet , 28 jaar, 3e kindje [jongen]

    22 september
    ❤️
    @Mijn kindje ,32 jaar, 2e kindje [meisje]
    ❤️ @Emotions ,27 jaar, 1e kindje [jongen]

    23 september
    ❤️ @USAbaby ,33 jaar, 3e kindje [meisje]

    24 september
    ❤️ @Maarr ,30 jaar, 1e kindje [verrassing]
    ❤️❤️ @Nonaches ,28 jaar, 2e & 3e kindje, eeneiige tweeling [2 meisjes]
    ❤️ @Daiss8 ,30 jaar, 2e kindje [jongen]
    ❤️ @Poolvos ,31 jaar, 2e kindje [jongen ]
    ❤️ @PinkGlitter ,31 jaar, 2e kindje [meisje]

    25 september
    ❤️ @MDvD96 ,23 jaar, 1e kindje [meisje]

    26 september
    ❤️ @Podex ,26 jaar, 2e kindje [jongen]
    ❤️ @sumer93 ,25 jaar 2de kindje [jongen]

    27 september

    ❤️ @LittleUkkepuk ,34 jaar, 3e kindje [meisje]

    28 september
    ❤️ @Doortje22 ,29 jaar, 1e kindje [meisje]

    29 september
    ❤️ @Ukkepuk1 ,23 jaar, 2e kindje [meisje]
    ❤️ @Simba1992 ,27 jaar, 1e kindje [meisje]

    -------------------------------------------------------
    jongen (13) | meisje (15) | verrassing (2) | onbekend (1)
    -------------------------------------------------------
    Geboren


    Afsprakenlijstje

    Augustus

    27 - Angelmom1 - liggings echo

    ⭐️⭐️⭐️⭐️Onze sterretjes⭐️⭐️⭐️⭐️
    Jeansflower, Kwebbelsnoes, Visje85, Rainbow94, lana88, Rooz86, Siamara, Hoefsmidmama, Ninaatjuh.

    WIL JE OP DE LIJST? Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd, hoeveelste kindje en of je wilt weten wat het wordt. Pas dan ook de totalen aan onderaan. Vergeet niet de quote-code boven en onder de lijst weg te halen!
     
  13. Angelmom1

    Angelmom1 Fanatiek lid

    Dec 18, 2018
    4,082
    3,718
    113
    Female
    Misschien leuk de baby's op de lijst te zetten als ze geboren zijn.
     
    Cil88 and Raggy81 like this.
  14. Doortje22

    Doortje22 Lid

    Jan 21, 2019
    42
    77
    18
    Female
    Hee! Leuk om weer even bij te lezen! @USAbaby wat een mooi buikje! Heb veel grotere gezien rond deze termijn, maar sowieso snap ik niet dat mensen de noodzaak voelen er iets van te vinden laat staan zeggen!
    Bij mij ligt t kleintje ook nog in stuit.. al sinds week 26. Merk dat ik er best wel onrustig van begin te worden inmiddels. Ik ben gisteren gestart met acupunctuur en moxa (was heftig, ik viel flauw) en doe elke dag spinning babies oefeningen voor balans in het bekken. Over een ruime week hebben we een liggingsecho en de week erna een uitwendige versie als ze dan nog niet goed ligt. Ik hoop echt dat ze snel draait!
     
  15. Raggy81

    Raggy81 Fanatiek lid

    Mar 26, 2017
    2,325
    1,411
    113
    Female
    Vind het een heel mooie buik op een nog mooier figuur !
     
  16. Raggy81

    Raggy81 Fanatiek lid

    Mar 26, 2017
    2,325
    1,411
    113
    Female
    Eventueel kan een osteopaat ook helpen met draaien.
     
  17. USAbaby

    USAbaby Fanatiek lid

    Feb 14, 2014
    2,229
    1,904
    113
    Female
    @Nonaches: leuk van je te horen zeg! Kan mij heel goed voorstellen dat jullie nu geleefd worden. Doen de dametjes het nog steeds zo goed? Hoe gaat het met jou? Beetje ritme gevonden en het herstel van de keizersnede?
    Ja beetje spannend de bruiloft, echter is de kans dat de baby spontaan voor de 35 weken komt niet zo groot natuurlijk. Oudste kwam met 40+5 en tweede met 37+4. Heb ook het gevoel dat het rustiger is dan een paar weken geleden.

    @Daiss8: Lekker vooruitzicht zeg! Lekker nog 2 weken op vakantie. Geniet ervan, lekker 'stilte' voor de 'storm'

    Leuk idee @Angelmom1 !

    @Doortje22 : nou kan ik mij best voorstellen dat je dat wat spannend vindt. Je kan jezelf in ieder geval niets verwijten, want je doet alles wat je kan. Ik ga voor je duimen.

    Lief al jullie opmerkingen over mijn buik! Ik weet nog van vorige keren dat ik ondanks dat ik het dondersgoed weet, toch onzeker wordt van alllll die opmerkingen. Komt natuurlijk ook omdat ik nog werk en diverse locaties bezoek, dus steeds andere mensen zie die mij al weken niet hebben gezien.

    Gister ook opmerking nummer 10.001: "gaan jullie door tot een jongetje?" / "hadden jullie niet liever een jongetje gehad?". Mensen zijn echt zo bizar, helemaal omdat het ons helemaal geen ene reet uitmaakt, maar dat lijkt dan weer niemand te geloven :|

    Verder ben ik super blij hoor en geniet ik enorm van alles :). Ff frustratiemomentje soms hahaha!
     
    Nonaches likes this.
  18. Nonaches

    Nonaches Fanatiek lid

    Dec 6, 2011
    2,524
    1,025
    113
    Amsterdam
    Ja het herstel gaat super. Ben al 11,5kilo kwijt, kan steeds meer zelf en heb redelijke ritme gevonden. Ik kan Beide meiden voorzien van BV dus ik mag niet klagen.

    Ik lig nu heerlijk te buidelen met K ❤️ Zoooo lekker
     
    Daiss8, Raggy81 and USAbaby like this.
  19. Emotions

    Emotions Fanatiek lid

    Jan 5, 2019
    1,982
    2,237
    113
    Female
    Die reacties als in ' Ga je nu door tot een jongen/meisje' zijn altijd zooo kut. Vaak weten mensen niet beter denk ik dan.

    En wat betreft je buik, hij is toch mooi? En ja, hij is ook groot maar dat is toch normaal voor deze tijd, waarom word je er onzeker van? Of is het gewoon geen leuke opmerking?

    Misschien komt het omdat het de eerste is dat ik er geen problemen mee heb dat mijn buik groot is, want ik vind het fantastisch dat mensen zo goed kunnen zien dat er hier een leven in groeit en ik een goed huis ben. :cool:

    Alhoewel toen de kassierste vorige week in de AH naar mijn buik wees en zei 'Zo, dat duurt niet lang meer!' Vond ik het wel een klein beetje misplaatst aangezien het nog 7 weken was. Maar dan opnieuw, ik denk dat ze gewoon vriendelijk willen zijn en niet beter weten.

    @Daiss8 Lang leve nesteldrang! Zo gaat de tijd wat vooruit.
     
    Daiss8 and Nonaches like this.
  20. Raggy81

    Raggy81 Fanatiek lid

    Mar 26, 2017
    2,325
    1,411
    113
    Female
    En wat dan van de opmerking

    Ohh leuk een jongen! Nu heb je een meisje en een jongen ...
    "goed gedaan hoor"

    Was het dan niet goed geweest als ik n meisje had gekregen vraag je je bijna af :confused: en daarbij... Mensen uiten hun eigen gevoel blijkbaar en staan er niet bij stil hoe het door mij zelf ervaren wordt.:rolleyes:

    En ook hier dagelijks... Oei dat duurt niet lang meer he...

    Ach ja. Ik ben ruim 23 kilo aangekomen. En mooi een zwempak gekocht gister. Ik ga gewoon lekker met dikke buik en dikke benen met mn meisje zwemmen. Bekijk t maar.
    :p:p
     
    Nonaches likes this.

Share This Page