Wij hebben sinds een paar weken een Wii staan, deze was voorheen van mijn zus, en zoontje van bijna 5 vindt het heel erg leuk. Als ik een nieuwe zou kopen zou ik voor een Nintendo Switch gaan, maar ik vond dat nog een beetje te vroeg voor mijn zoontje. Met 7 jaar vind ik dat een ander verhaal. De PlayStation is qua besturing aanzienlijk lastiger, die vind ik meer gericht voor de oudere kinderen.
Die is wel oké maar de besturing is niet zo fijn te gebruiken vind ik. Vooral bij spellen als Minecraft. Die besturing is dan helemaal niks. Ook mis je dan veel topspellen zoals Mario oddysey. De DS gebruikt zoon op de wc en lange autoritten. Bij de switch kunnen ts haar beiden kinderen ook samen Mario kart spelen. Ook Mario party en nog veel spellen kunnen ze samen spelen met 1 switch omdat je bij de switch al 2 controllers hebt voor deze en nog andere spellen. Langs de andere kant is het minder erg als de DS eens valt. Als de switch valt kan je meer pech hebben maar dat is gelukkig nog nooit gebeurd. Dat is ook het enige voordeel ten opzichte van de switch. Gewoon voorzichtig zijn en niet met de switch rondlopen.
Hier een XBOX, Switch en DS. DS heeft hij van ons gekregen en werd heel fanatiek gebruikt. Inmiddels iets minder, maar dat komt omdat hij van zijn verjaardagsgeld een Switch heeft gekocht. Xbox wordt bijna niet gebruikt, maar het nadeel vind ik dat je altijd Xbox live moet hebben om te kunnen spelen. Soms speelt hij op de Xbox als het neefje van mijn man ook online is.
Hier hebben we een Wii, een Wii u, een 3DS en een Xbox 360. Vooral de Nintendo's worden goed gebruikt. De Wii heb ik al vanaf het begin en iets van 100 spellen. Harde schijf eraan met alle spellen en ding wordt nog steeds intensief gebruikt. Ze willen graag een switch maar die vind ik te duur en voor deze leeftijd is de Wii nog prima. Ik zou een Wii kopen. Hier zijn genoeg leuke spellen tegen klein prijsje te krijgen. En wat eerder gezegd wordt over kabels en accu's die bij tweedehands snel kapot gaan: dat herken ik niet. Hoogstens de accu maar dat vindt ik persoonlijk ondingen. Ik heb oplaadbare batterijen in de controles. Werkt super. Extra Controllers voor 4 euro via AliExpress We hebben allerlei soorten spellen. Dans en beweegspellen, veel Mario spellen, Mario kart maar ook een aantal Barbie en prinsessen spellen. Voor de Wii zijn echt veel meer spellen te koop dan voor de switch.
Hier een voorstander van de Nintendo Switch. We hebben ook een DS en een Wii. DS is leuk om in je eentje te spelen, een ander kan niet goed meekijken en meebeleven. Wii doen we niks (meer) mee, bij ons teveel gedoe om aan te zetten. Maar met de Switch wordt heel veel gespeeld. Omdat je het scherm op drie verschillende manieren kan gebruiken (handheld, tafelmodel of via tv) kan je er altijd wel mee spelen. Als je via het schermpje speelt, is het groot genoeg voor een ander om mee te kijken (dat vind ik voor de ander wel zo gezellig). Hier is het echt een groot succes. Hoewel ze Mario Kart al sinds Kerst spelen, is het nog steeds hun favoriete spel. Voor onderweg hebben we een screenprotector erop, een afklikbaar plastic hoesje en een case erbij zodat als de Switch valt, deze (hopelijk) niet gelijk kapot is.
Een alternatief voor zolang er geen pc is....just dance dansje kan je ook op you tube vinden. Onze dochter zet regelmatig de ipad op tafel en staat erbij te dansen en alles na te doen....
Zeker de Switch! Mijn jongste van 6 kan er al zeer goed mee overweg. Spelletjes zijn kindvriendelijk. Ook handig om mee te nemen op vakantie. PS / xbox lijken mij minder leuk voor jongere kinderen. Ik zie in mijn omgeving dat er veel overstappen naar de switch als de kinderen ook gebruik gaan maken van de spelcomputer (vaak wordt een PS /xbox ook door volwassenen voor zichzelf gekocht)
Hadden een Playstation maar de Wii die we nu hebben vinden ze veel leuker. Leukere spelletjes voor te krijgen.
Wij zijn begonnen met een Wii en die staat nu werkeloos boven. In de woonkamer hebben we een Xbox one. Hij heeft ook een Nintendo 3ds gehad. Verder speelt zoon of op iPad of op de laptop. Nu wordt er door hem gespaard voor een echte game pc. Dus vandaar mijn vorige bericht
Ja klopt. Van de week hebben ze uitbundig staan dansen, maar ze begrepen maar niet waarom ze geen sterren kregen Zo te lezen zijn jullie het meest enthousiast over de Switch. Ik denk dat we daar eens naar gaan kijken. Zag ook al dat de prijzen best wel uiteen lopen. Even goed na gaan zoeken dus. Het is bedoeld voor Sint of kerst, dus we hebben geen haast, maar misschien liggen de prijzen nu wat lager als tegen de feestdagen.
Eenvoudig in gebruik bij kleine kinderhandjes. Kan tegen een stootje. Leuk voor lange autorit. En.. geen internet!
Normaal lopen de prijzen niet echt uiteen. Nintendo is op dat gebied zoals Apple. Er komt wel een nieuwe switch op de markt vanaf september volgens mij. Dat is de switch lite maar daar kan je alleen maar mee in handheld spelen dus je kan ook niet met meerdere personen op spelen want de controllers kun je ook niet eraf halen. Is dus gewoon meer een nieuwe ds.
Ik dacht Nav dit topic: leuk ik ga kijken voor een switch voor kerst. Maar holy moly! Wat zijn die dingen duuuuur! En dan nog spellen erbij denk ik? (Je leest, nitwit hier). Dan mogen ze eerst nog heel wat ‘ik heb mij goed gedragen’ poppetjes in kleuren
Als we met zn 3e met een switch willen spelen dan hebben we er 2 nodig? En heb je dan ook 2 spellen nodig? Wat is ongeveer de prijs van een leuk spel? Of koop je er meerdere op 1?
Op 1 switch kan je met maximaal 4 personen spelen volgens mij. Dan heb je wel extra joycons nodig. Bij de switch in aanschaf zitten 2 joycons (controllers) dus dan kan je met 2 spelen. Zelf hebben wij nog een pro controller gekocht, speelt leuker op de tv. Wij kunnen dus met 3 personen Mario kart spelen. 1 op de pro controller en 2 op de joycons. Joycons kan je ook los kopen. De spellen van de switch zijn best duur. Een Mario spel is al snel 50/60 euro volgens mij. Dat is het vaak wel waard. Als ik Mario oddysey bekijk is het het echt wel waard. Die heb je ook niet snel uitgespeeld. Als het zogenaamd uitgespeeld is begint het spel eigenlijk pas echt. Wij dachten dat we klaar waren en toen kwamen we erachter dat er nog extreem veel vrij te spelen was. Niet alle spellen kan je met meerdere mensen spelen. Mario kart 8 en Mario party zeker wel. Just dance ook maar daar heb ik geen ervaring in. Nog echt wel veel spellen maar zeker niet alle spellen. Er zijn ook veel Lego spellen waarvan enkele niet zo duur volgens mij. Minecraft is ook niet duur en echt een topgame, ook leerrijk. Het schietspel Splatoon 2 vind ikzelf helemaal geweldig. Lekker spetteren met verf Voor de mama's kan ik ook Zelda breath of the wild, Tetris 99 en stardew valley aanraden.
Even een off topic vraagje voor de experts hier: als je met de nintendo switch handheld speelt via wifi, kun je dan ook met iemand gamen die op een ipad hetzelfde spel heeft ook via wifi? (Zoals bijvoorbeeld Minecraft)
Ik moet zeggen dat wij nu sinds kerst de Switch hebben en al ontzettend veel geld hebben uitgegeven: 2 joycons, extra houder voor joycons (waardoor je een luxe controller hebt, maar ze ook los kunt gebruiken), travelcase, 7 spellen.