Zwanger worden najaar 2019

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door MICH18, 26 feb 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Zus9

    Zus9 Bekend lid

    25 jul 2014
    967
    688
    93
    Vrouw
    Noord NL
    Even tussendoor, want ik ben aan het werk.. maar wel herkenbaar inderdaad, mensen die overal wat van vinden.. Ik ben er maar gewoon heel open in dat we nog graag een derde kindje willen en dan is het daarna vaak wel afgelopen met de opmerkingen..

    Wat betreft borstvoeding; idd jammer dat het niet gelukt is @Joyce2013.. Als je het echt heel graag wil dan is het misschien een idee om de volgende keer al eens met een goede lactatiekundige te spreken voordat je bent bevallen..
    Ik heb van de afgelopen 4 jaar 3 jaar gevoed en ik vond het heerlijk. Hoewel het nu ook wel even lekker is om een paar maandjes geen gefriemel aan je lijf te hebben.. maar ik kijk zeker uit naar de volgende keer!

    Verder zie ik jullie allemaal wel verschijnen in de trapkast! Gezellig hoor! Mijn kinderen spelen er ook graag verstoppertje :D:roflmao:
     
    Joyce2013 en Sammetje83 vinden dit leuk.
  2. Joyce2013

    Joyce2013 Fanatiek lid

    28 okt 2013
    4.339
    2.818
    113
    Vrouw
    Medior secretaresse
    Noord-Holland
    Dankjewel wat @Zus9 zegt ga als ik zwanger ben eens met iemand praten. Baalde nu ook echt dat ik dus stuwing kreeg dacht potverdorie had het gewoon maar geprobeerd dan had het gelukt. Bij de eerst zei zelfs me kraamhulp ik had al 3 dagen geleden gestopt wat wilde jij dit graag. Maar deze keer ga ik er voor! Lijkt me zo ontzettend bijzonder.

    Ik vind het heel lastig om los te laten, ik kan er ook bijna niet meer meer mee bezig zijn. Soort van obsessie, heel bizar.
     
    Rebo, Sammetje83 en Pioenroos92 vinden dit leuk.
  3. Pioenroos92

    Pioenroos92 Fanatiek lid

    28 jul 2014
    1.961
    1.463
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Jeeejtje wat is het druk in die trapkast! Hup eruit, ik wil positieve testen zien:roflmao:Haha grapje

    Ik heb onze 1e kindje borstvoeding gegeven. 2e niet, bewust. Ieder zijn ding:)

    Off topic: hier nog droge dagen daar beneden. Kom maar op met die vruchtbare dagen:thumup:
     
  4. Joyce2013

    Joyce2013 Fanatiek lid

    28 okt 2013
    4.339
    2.818
    113
    Vrouw
    Medior secretaresse
    Noord-Holland
    Hahahaha droge dagen... heerlijk!
    Ik zou eigenlijk pas januari beginnen dus oktober is al een stuk eerder dan gepland haha.
     
  5. Rhombi

    Rhombi Bekend lid

    26 jul 2018
    669
    1.055
    93
    Vrouw
    @Pioenroos92 hahaha droge dagen... Op naar de vruchtbare periode ;) Spannend hoor. Ja, ik zou ook het liefst niet in die kast duiken, maar ergens geeft het ook wel even rust om zo duidelijk te hebben voor mezelf wanneer ik wil beginnen. En ik geniet ook van de voorpret nu, en dat vind ik ook belangrijk. Hier zal het zeker ons laatste kindje worden dus dat is des te meer reden om me nog even in te houden. Dan zit niks ons meer in weg zeg maar :)

    @Joyce2013 herkenbaar hoor, hier lijkt het ook wel een obsessie. En ik heb met 3 kinderen gelukkig echt genoeg afleiding, toch speelt het steeds door mijn hoofd. Bewust of onbewust. Gek he.

    Die opmerkingen... Ik zie daar nu al tegenop. Vooral omdat ik me gewoon teveel aantrek van wat anderen van me denken. Ik ben daar nu al mee bezig. Hoe zal de leerkracht van mijn oudste reageren, wat zullen mijn collega's er wel niet van denken, de buren zullen er wel niet blij mee zijn (terwijl ze echt nooit hebben geklaagd over onze kinderen, ze vinden het geluid in de tuin alleen maar gezellig).
    Maar inderdaad, het is ons leven, onze keuze. Ik kreeg toen ik aan een collega vertelde dat ik zwanger was van de derde meteen de opmerking: was het een ongelukje? Uhm oke, gefeliciteerd ofzo? En waarom ongelukje? Omdat het vrij snel op de andere 2 was? Ik vond dat heel naar.
    Ook de reden waarom ik nog steeds wel boos ben op mijn zusje, die me even vertelde dat ze het toch wel fijn zou vinden als we wachten met zwanger worden omdat ze wil dat we met zn allen van haar zwangerschap genieten. Alsof ik nog een kindje wil voor de aandacht van mijn omgeving... Echt, ik sluit me net zo makkelijk 9 maanden op in mijn eigen bubbel om lekker van mijn gezin, buikje en zwangerschap te genieten. Mogen zij lekker alle aandacht hebben.

    Haha sorry even de frustratie eruit. Leven en laten leven, ik zou willen dat mensen dat wat meer zouden doen :)
     
    Pioenroos92 vindt dit leuk.
  6. Joyce2013

    Joyce2013 Fanatiek lid

    28 okt 2013
    4.339
    2.818
    113
    Vrouw
    Medior secretaresse
    Noord-Holland
    @Rhombi geeft niks hoor gooi het er maar uit daar zijn we ook voor. Vervelend he al die mensen en hun domme, stomme opmerkingen. Echt hoe krijgen ze sommige dingen hun mond uit.
    Dat van je zus vind ik echt heel naar voor je, zou juist toch leuk zijn samen zwanger. En inderdaad het gaat niet om de aandacht bizarre gedachte.

    Ik werk 4 dagen en inderdaad overige dagen kids om me heen maar toch spookt het elke dag door me hoofd. En wil ik beginnen, maar me verstand zegt wacht nog even. Het is veel makkelijker als de jongste 2,5 is als de baby geboren word. Maar ja tot februari wachten is me te lang hoor. En verwacht er wel weer even over te doen (beide keren ronde 4). Misschien duurt het nu we langer ben ook ouder. Dus wil niet wachten want wat als het langer duurt. Soort van getouwtrek in me hoofd...
     
    Sammetje83, Rebo en Pioenroos92 vinden dit leuk.
  7. Rebo

    Rebo Bekend lid

    26 feb 2015
    720
    297
    63

    Ik weet niet of het in de buurt is en ik namen mag noemen hier maar ik weet een hele lieve vrouw ze komt bij je thuis ( is bij mij ook geweest) of helpt je per telefoon/whatssapp en heeft een borstvoedingswinkel ze kan je echt advies geven zodat het lukt
     
  8. Joyce2013

    Joyce2013 Fanatiek lid

    28 okt 2013
    4.339
    2.818
    113
    Vrouw
    Medior secretaresse
    Noord-Holland
    Stuur je wel even pb
     
  9. MICH18

    MICH18 Fanatiek lid

    12 apr 2010
    2.667
    658
    113
    Vrouw
    Ik zou zeggen aan alle mommy's of mommy's to be die borstvoeding willen geven. Zoek vooral goede begeleiding. Want zonder goede begeleiding ga je het niet redden. Ik heb mijn eerste een half jaar gevoed met alleen maar borstonstekingen. De tweede 3 maanden omdat ze mij lieten kolven op de wc op school. Ook met veel borstonstekingen. En de derde door de juiste begeleiding in het begin kreeg dingen te horen die ik nog niet eens wist heb ik ruim 3 jaar en 2 maanden borstvoeding gegeven. Dus heb aardig wat ervaring nu

    Bah die reacties sta ik ook niet om te springen..... Brrrrrr... Ik heb het 3 keer met +- 9 weken verteld maar denk dat we nu lekker wat langer wachten ook eerst even zelf ervan genieten. Ben mij zo bewust dat het deze keer echt de laatste keer zal zijn. Dus ik laat me door niemand iets opdringen.
     
    Sammetje83 en Joyce2013 vinden dit leuk.
  10. Rebo

    Rebo Bekend lid

    26 feb 2015
    720
    297
    63
    Wat mooi mich zo lang!

    Hier ook gekolfd tijdens m’n pauze s opvang 15 min even snel 5 minuten op een wc bah!
    Dat heb ik 13 weken gedaan, de andere 2,5 jaar gevoed.

    Is goed Joyce!
     
  11. Joyce2013

    Joyce2013 Fanatiek lid

    28 okt 2013
    4.339
    2.818
    113
    Vrouw
    Medior secretaresse
    Noord-Holland
    Ik heb van @Rebo net een contactpersoon gekregen die ik zeker ga benaderen als ik zwanger ben. Wil het deze keer inderdaad goed doen.
    Wat mooi dat jij zo lang gevoed hebt. Hier hebben ze gelukkig net een verbouwing gehad (op kantoor) en nu zijn er ook mooie ruimtes om te kolven, voorheen kon dat in het hok bij de receptie achter :roflmao: ook niet echt uitnodigend. Maar nu een mooi fijne kamer voor, dus ook dat zal fijn werken.

    Heel goed dat je je lekker in je eigen bubbel blijft bubbelen en je door niemand iet laat opdringen. Ook hier de laatste keer dus wil alles doen zoals ik het wil en er 100% van genieten.
     
    Sammetje83 vindt dit leuk.
  12. MICH18

    MICH18 Fanatiek lid

    12 apr 2010
    2.667
    658
    113
    Vrouw
    Ja ik erger mij vooral, of heb me veel geërgerd aan mijn schoonzus. Elke zwangerschap was er wel wat. De eerste heeft ze me de eerste 5 maanden niet aangekeken. De tweede was ze gepikeerd en heeft ze de eerste 5 maanden mijn tweede zoon niet gezien. En bij de derde was er weer wat anders. Ze dringt zich altijd zo op maar ik heb keizersnedes gehad en ik wilde gewoon rust. Ik kan al niet goed met haar vinden en dan heb je als je zoveel pijn hebt daar helemaal geen zin in. Dus ik heb elk jaar goed verteld dat ik pas thuis bezoek wil en alleen de omas en opa's in het ziekenhuis en misschien de vriendin van mijn broer. Dit omdat ik haar al ken vanaf mijn 12de en ze is als een zus voor mij. Ze komt ook echt voor MIJ. Kijken hoe het met MIJ gaat en niet alles zo obsessief naar mijn kinderen toe.

    Dit keer heb ik mijn schoonzus dus al gezegd dat het wel kan zijn dat wij komen vertellen dat er eventueel een vierde komt. Dit om gezeik te vermijden. Maar of het gaat helpen. Bij de derde heb ik dat gezegd en toch durfde ze na mijn bevalling te vragen of ze niet aub mocht komen.

    Dit keer zal ik, wanneer ik er geen trek in heb ook echt NEE zeggen. Ik wil niks meer doen om andere te plezieren want dan kijk ik erna toch terug op iets vervelends.

    Heb bij de 2de en 3de ook een kraamfeest gehouden. Kon er niks aan doen. Vond het zo vervelend allemaal die mensen bij kraamvisite aan mijn kindje. Nu lekker in de drager en dan heb je nergens meer last van.. Whahwhahaha.

    Ja het klinkt erg maar heb dat gewoon als ze baby zijn heel erg. Bah allemaal die met de vieze handen aan het gezicht friemelen brrrrr hahahahah
     
    Sammetje83 vindt dit leuk.
  13. Pioenne

    Pioenne Bekend lid

    5 mrt 2019
    640
    746
    93
    Vrouw
    Hoi dames,

    Even een aso-post (heb wel alles meegelezen nu mn vakantie begonnen is).
    Deze ovulatietest mag ik als positief beschouwen, toch? Heb geen vergelijking, heb enkel deze zonet gedaan...
    Ohja, en ik ben 30 geworden vandaag, leuk verjaardagscadeautje :o:

    Bekijk bijlage 624891
     
    Pioenroos92, Rebo en Sammetje83 vinden dit leuk.
  14. Joyce2013

    Joyce2013 Fanatiek lid

    28 okt 2013
    4.339
    2.818
    113
    Vrouw
    Medior secretaresse
    Noord-Holland
    Deze is hartstikke positief! Wat een geweldig verjaardag's cadeau, gefeliciteerd!
    Zou het vandaag zeker gezellig maken en overmorgen maar nog eens! Hele fijne vakantie! Hopelijk vliegen daardoor de weken weer voorbij!
     
    Pioenne vindt dit leuk.
  15. Rebo

    Rebo Bekend lid

    26 feb 2015
    720
    297
    63
    Mich ik heb dat ook naar mate dat ik ouder word ben ik er zo klaar mee alles maar doen zoals andere het verwachten en jezelf weg cijferen

    Heel erg vervelend van je schoonzus ! Ik zou er ook totaal geen behoefte aan hebben alles staat dan al op z’n kop, de andere kindjes zijn van slag gewoon je eigen gevoel volgen
     
    MICH18 en Joyce2013 vinden dit leuk.
  16. Sammetje83

    Sammetje83 Bekend lid

    27 okt 2016
    946
    614
    93
    Vrouw
    Gefeliciteerd met je verjaardag!
     
    Pioenne vindt dit leuk.
  17. Rebo

    Rebo Bekend lid

    26 feb 2015
    720
    297
    63
    Sorry ik heb geen verstand van die testen, heb ze nooit gebruikt.

    Hebben jullie soms ook het gevoel dat er ook een kans kan zijn dat het niet meer lukt?
    Omdat je ouder bent dan de andere kinderen ik zal 34 zijn en soms heb ik die angst omdat je vruchtbaarheid toch minder word he na je 30 e
     
  18. Rebo

    Rebo Bekend lid

    26 feb 2015
    720
    297
    63

    Gefeliciteerd en een hele fijne verjaardag!
     
    Pioenne vindt dit leuk.
  19. Rhombi

    Rhombi Bekend lid

    26 jul 2018
    669
    1.055
    93
    Vrouw
    @Pioenne ja duidelijk een knaller! Leuk verjaardagscadeau en hopelijk meteen raak, dan zou het helemaal fantastisch zijn natuurlijk. Gefeliciteerd met je verjaardag!

    @MICH18 heel logisch toch, dat gevoel. Ik heb het zelf wat minder, dat gevoel van vieze vingers haha, maar vooral je eigen gevoel volgen en niks doen wat jij niet prettig vindt.

    Ik hoop dat ik me een beetje kan sterken. Echt zo fijn om hier erover te kunnen praten, dat helpt al. Iedereen zal er zo zijn mening over hebben en daar moet ik me maar gewoon niks van aantrekken. We krijgen nog een kindje omdat wij dat graag willen, niet om de mensen om ons heen een plezier te doen (of voor de aandacht).

    Borstvoeding, zeker goed om je daar goed op voor te bereiden! Al heb ik dat zelf nooit nodig gehad. Bij mijn eerste zwangerschap alleen naar een informatieavond geweest, maar mijn dochter was, zoals zij het noemden, een natuurlijktalent qua drinken dus alle ellende van tepelkloven en borstontstekingen heb ik niet heel heftig meegemaakt. Heb er weleens last van gehad, maar was er dan ook snel weer vanaf. En dankzij fora en mensen om me heen met ervaring wist ik ook vaak wel goed wat wel en niet te doen.
    Stel vooral geen eisen aan jezelf. Lukt het wel, dan is dat heel fijn. Lukt het niet, dan is het jammer maar helaas. Een tevreden en ontspannend mama is veel belangrijker voor je kindje dan welke soort voeding het krijgt (en dat zeg ik als sterk pro-borstvoedingsmama). Je faalt absoluut niet als je overstapt op kunstvoeding omdat dat op dat moment de beste keuze is voor mama en kind.

    @Rebo , ik ben er niet zo bang voor, dat het niet wil lukken. Heb jij ervaring met moeilijk zwanger worden? Wij waren tot 3x toe in de 1e ronde zwanger. Bij de eerste hebben we tijdens (en rondom ;) ) de vruchtbare dagen echt wel flink ons best gedaan, maar de andere 2 kan ik precies van vertellen van welke keer ik zwanger ben geworden, aangezien we het toen maar 1x gezellig hebben gehad tijdens en rondom de vruchtbare dagen. Ik ga er niet vanuit dat ik nu weer in 1 ronde zwanger ben. Wel dat de kans groot is, maar het kan natuurlijk makkelijk dat het nu wat langer duurt. Na 3 kinderen weet mijn lichaam wel hoe het allemaal moet denk ik haha (geen idee of dat invloed heeft maar goed)... Ik ben eerder bang dat het er dit keer 2 zullen zijn (of meer:eek:)
     
    Joyce2013 vindt dit leuk.
  20. djoyz

    djoyz Fanatiek lid

    29 mrt 2019
    1.468
    1.510
    113
    Vrouw
    @Pioenne ja hoor!! Heel positief. Ik dacht even dat het een zwangerschapstest was haha, hopelijk dat over 2 weken haha :)
    Gefeliciteerd met je verjaardag!!

    29 juli had ik positieve ovu test, dat was cyclusdag 13. Vandaag cyclusdag 29 en nog geen menstruatie. Volgens mijn laatste cyclussen zou ik pas volgende week woensdag ongesteld worden (cyclus van 35 dagen).. dat zou dan wel betekenen dat ik een behoorlijk lange LF heb en ik weet echt 100000% zeker dat die ovutest positief was, (resultaat was donkerder dan de controle streep ook)..
     
    Joyce2013 en Pioenne vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina