Welkom en gefeliciteerd! Gezellig dan lopen we gelijk op hihi. Oeh dat is lang wachten dan op de eerste echo. Ik kan nu al niet meer wachten op de termijn echo hihi.
Welkom @Lyt90! Nog even geduld voor je echo dan @Jeansflower Jullie willen het dus ook weten? Wij ook. Maar niet voor de buitenwereld @Ws91 Wauw wat gaaf! Knap hoor. Ik begin niet aan zo'n ding. Veel te gestrest voor als ik het hartje niet kan vinden ow die snicker! Kwam mijn zoontje gisteravond mee thuis Mm Mm..
Wat tof!! Ik mocht de doppler van ene vriendinnetje lenen, maar ik durf 't niet. Ben zo bang dat ik helemaal in de stress raak als ik het hartje niet kan vinden!
@Lyt90 Welkom, gezellig dat je mee komt kletsen! Wat moet je lang wachten joh, voor je de eerste echo hebt! Gelukkig nog minder dan 2 weken!!
@Lyt90 welkom! Je loopt een week voor op me, maar ook hier nog geen echo gehad. Ook nog geen afspraak voor trouwens. Herkenbaar, de afkeer van eten! Zo'n zin hebben in iets en als je het hebt, er niet aan moeten denken. Gelukkig is de 24/7 misselijkheid hier sinds een week voorbij, het zijn nu weer vlagen. En eten lukt ook weer. Maar lang niet alles. We moeten het er maar mee doen hè 8 weken dansje hier en vandaag een pinda M&M in m'n buik!
Haha @Schnitzel ik heb wel meerdere M&Ms in mn buik nee grapje, al wil ik ze wel. Ik zag pas een advertentie voor M&Ms met soft caramel er in, wat wil een caramellover als ik nog meer @Lyt90 welkom! Goede training in geduld, haha voordeel is wel dat je meteen een mooi plaatje krijgt (Als het goed is)! Hier een rotstart van de dag. Zoon uit bed gehaald en die had weer diarree - alles zat onder heb 'm meteen onder de douche gezet, maar dat is niet zn favoriet. Daarna moest ik natuurlijk de was aanzetten, en meneertje zit blijkbaar in een soort verlatingsangst fase, want die schreeuwde alles bij elkaar toen ik naar zolder liep. Verder komen vanmiddag mn schoonouders om vanavond op te passen (we moeten naar een bbq waar ik geen zin heb, zeker niet met dit weer), en blijven mn schoonouders ook meteen slapen zo geen zin in allemaal.. betekent ook dat ik de logeerkamer op orde moet brengen. En man is aan het werk voor de zoveelste zaterdag op rij, dus alles komt weer op mij terecht En nou was ik net Unexpected aan het terugkijken op TLC, had ik m op pauze gezet, en kon ik m daarna niet meer verder laten spelen probeerde m opnieuw te starten, lukt niet. Zoiets kleins en onbenulligs kan dan net even de druppel zijn he dus heb even de tv uitgefoeterd en nu gaat t weer iets beter
Hahah even foeteren kan dan wel opluchten he Wel vervelend zo'n rottige start van de dag. Je zoontje is ongeveer zo oud als mijn dochtertje zie ik (begin augustus 2018). Die heeft ook zo'n enorme verlatingsangst fase momenteel. Als ik alleen maar even wil plassen is het huis te klein. Sterkte/succes met de BBQ vandaag. Wij zijn trouwens precies even ver zie ik. Had jij nou al een echo gehad? Ik krijg maandag mijn eerste echo.
Haha ja, foeteren helpt dan zeker, zelfs op de tv Oh wat leuk dat onze kinderen bijna even oud zijn! Zal dan een maandje verschil in zitten, J is van begin juli. Met plassen laat ik inderdaad standaard de wc deur open op het moment, ik herken wat je zegt en als zn vader thuis is, is plassen echt even mijn rustmoment hahaha, met de deur DICHT Ja, ik heb mijn eerste echo gehad bij 6+3, maar dat heeft medische redenen (trombose, eerdere miskramen, aangeboren afwijking bij mezelf e.d.). Normaal zou ik ook nu ‘pas’ een echo krijgen hoor! Spannend maandag! Kijk je er naar uit?
Haha ik heb m vorige zwangerschap om de dag en soms zelfs dagelijks gebruikt. Altijd het hartje kunnen vinden, coor mij is het juist geruststellend maar kan me voorstellen dat je t niet wilt!
Haha ja op een gegeven moment weet je wel waar je moet zoeken, ik heb het gelukkig nog nooit meegemaakt maar het is wel verslavend eenmaal aan begonnen dan blijf je het luisteren maar ik spreek met mezelf af maximaal om de dag en met deze termijn liefst zo min mogelijk!
Op het moment blijft de beroerdheid al de hele ochtend hangen. Niks helpt. Mm is echt super lekker. Maandag ga ik wel stoppen met de lekkernijen. Ik ben net heel wat kilo's afgevallen en dat wil ik wel zo houden. Ook wil ik uitkijken voor diabetes.
Ook hier veel afgevallen. Van 94kg begin januari naar 77 kg begin juli. Ook bang om weer terug aan te komen maar de vk garandeerde mij dat ik nu echt niet af mag vallen. Dus kan die lekkernijen soms ook echt niet weerstaan.
Knap hoor!! Ik ben van 85 naar 73 kg gegaan. Ik wil niet afvallen maar wel aan de 1600kcal zitten, zonder te veel verzadigde vetten en koolhydraten te eten. Na mijn eerste zwangerschap ben ik niks aangekomen. Dus het kan wel. Maar idd het willen eten, is moeilijk tegen te houden