Goedemorgen, Mislukt. Ik heb een appje gestuurd met een voorstel voor vanavond. Dom dom. Ik probeer een pakkende appje te verzinnen om te sturen als hij zegt dat hij niet kan. Dit dating gebeuren is echt niks hoor mij. Ik wordt hier geen leuker mens van merk ik wel.
Maar heel simpel. Hij kan niet en doet een voorstel voor een andere datum. Prima. Hij kan wel ook prima. Hij kan niet en doet geen voorstel... dan zeg je iets in de trand van jammer had het leuk gevonden je weer eens in het echt te zien, doelloos appen is namelijk niet echt mijn ding. En daarna ben je stil... of hij komt dan met een voorstel of je negeert hem vanaf nu compleet. Daarmee laat je namelijk zien dat eindeloos blijven appen geen optie voor je is. Dat is het wel als je lief blijft antwoorden. Dat apje is dan dus ook een afsluiting voor als hij niet meer apt. Je hoeft hem niet meer een bericht te sturen van ik ben er klaar mee laat maar. En wanneer hij toch nog vraagt waarom je zo stil bent kan je altijd nog antwoorden dat je niet opzoek bent naar een apprelatie. Het is altijd sterker om te handelen naar wat je wil ipv enkel uitspreken wat je wil en vervolgens exact het omgedraaide doen. Dan neem je jezelf niet serieus en hij jou nog minder. Door jezelf te respecteren en te handelen naar je wensen dwing je ook gewoon respect af. En ook een prima manier om het kaf van het koren te scheiden. Maar dit gedoe is precies waarom daten tegenwoordig zo lastig is. Je kan namelijk 24/7 contact maken. Ik herken je gevoel echt hoor. Dat was 25 jaar geleden niet . Ja dan moest je bellen maar bellen rekende je af per minuut dus dan bleven de telefoontjes toch beperkt. En verder lag je op de mat te wachten tot de postbode kwam. En had hij geen brief dan kwam er misschien een dag later een brief... En echt het gros van de mannen vindt het nog steeds leuk om een vrouw te versieren. Wat @DQueen al zei mannen willen jagen. Maar ja soms zijn het wel net dieseltjes en moeten ze even op gang komen. Geeft die man dan ook de kans om op gang te komen. Het is ook gewoon een goede manier om te zien hoe graag een man bij je wil zijn. Ik zou het niet leuk meer vinden om voor lief genomen te worden. Ik wil graag samen zijn met een man die echt voor mij gaat en waar ik niet bang hoef te zijn dat hij zomaar wegloopt of het idee heb dat ik makkelijk ben tot zich iets beters aandient.
Bedankt voor je uitgebreide antwoord! Hij heeft mijn appje gelezen maar nog niet gereageerd. Ik laat het even zo.
echt even laten hoor! doe je best... nu ligt de bal bij hem en wacht hij te lang met terug gooien dan lekker laten rollen
Ik zou het ook even zo laten. En vooropgesteld daten moet leuk zijn. Dit is niet leuk. Het is vast een leuke man en jij bent een leuke vrouw maar misschien passen jullie behoeftes niet bij elkaar. Misschien verschillen jullie teveel in wat je verwacht van het daten. Dat is helemaal niet erg maar dan is er elders een man die beter bij je past. Iemand die je niet (onbewust) dat nare knagende gevoel geeft. Maar de manier waarop jij op zijn gedrag reageert zegt eigenlijk al genoeg. Echt het moet vanzelf gaan, je moet niet in de stres schieten, je moet niet balen dat hij nu je apje gelezen heeft maar nog niet beantwoord. Wanneer je de juiste man tegenkomt die bij je past maak je je om die dingen helemaal niet druk. Jij bent namelijk emotioneel in hem aan het investeren en hij veel minder in jou omdat hij niet de kans krijgt je te missen. Daarmee komt de mate waarin je elkaar leuk vindt scheef te liggen en dat moet je niet willen. Vanaf nu echt op je handen gaan zitten. En hij gaat je absoluut uitnodigen voor een date... let maar op... En ondertussen... lekker netflixen https://www.netflix.com/nl/title/70103759 https://www.netflix.com/nl/title/70218677
Hey lieverd, gisteren een lange dag gehad (school, Vitesse, katten halen) en nu weer op school. Vanavond alweer afgesproken met familie (Mn vader gaat niet goed laatste dagen) en morgen ook helemaal vol... sorry... gewoon 0 ruimte... Hoe leuk ik je ook vind.. de start ook was... de tijd vinden is echt even lastig en misschien moet je er niet op wachten... maar wellicht de ruimte geven aan iemand anders... je bent zo ontzettend mooi en leuk... En dan kun je zeggen: als ik Leuk genoeg ben ben ik een prioriteit... nu lukt t me gewoon niet om dat te maken... durf ook niet te beloven wanneer dat wel lukt... En als ik wel de ruimte heb en je dan mág appen zal ik dat zeker doen... als je nu zegt: ik wil het dan hier bij laten snap ik dat ook en accepteer ik dat uiteraard! Sorry wederom... je hebt gewoon heul weinig tot niks aan me nu... en dat verdien je niet want je bent leuk, lief, slim, grappig, bijzonder en super mooi! Niet vergeten en nooit aan twijfelen! Dit apje kreeg ik net van 'm. Dat het met zijn vader niet goed ging wist ik al. Dat is niet onverwacht. Ben er nog even over na aan het denken hoe te reageren.
Als ik ergens de schurft aan heb is het wel mannen die gaan daten terwijl een relatie helemaal niet past in hun leven op dat moment. Het is een lief geformuleerde afwijzing. Je kan er op reageren. Je kan het ook gewoon even een paar dagen laten liggen en zien wat je wil antwoorden. Dan is ook de emotie er een beetje uit. Kan me voorstellen dat je je er nu wel rot om voelt. Dikke digi knuf.
Bedankt en doei Nee grapje, wel rot dat dit nu zo loopt maar goed het is in elk geval wel duidelijk. Digiknuffel
Heb ik ook een hekel aan. Had een tijdje geleden een superleuk gesprek met iemand. Na 3 dagen over gegaan op whatsapp. En toen kwam ie ook met een soortgelijk verhaal als van @Evanesco. Ja begin er dan gewoon niet aan
Het deed me wel wat pijn. Maar vind dit wel beter dan genegeerd en steeds afgewezen worden. Dat "daten als het niet in zijn leven past" klopt niet helemaal. Zijn vader is wat op leeftijd en heeft al jaren Alzheimer. Hij heeft goede momenten. Vorige week nog naar vitesse geweest bijvoorbeeld, maar er zijn ook momenten waarop het heel slecht gaat, die slechte dagen worden er nu steeds meer en steeds slechter. Maar dan nog heb je wel een punt. Ik vind het een fijne en lieve reactie. Al is het uiteindelijk natuurlijk gewoon een afwijzing.
Ik zou hem terug sturen sterkte met je vader. En het er verder bij laten. Ik vind het van zijn kant trouwens ook wel gemeen dat ‘ie je aan de ene kant ophemelt en doet alsof hij het echt wil en aan de andere kant wijst ‘ie je gewoon af
Ahh wat jammer @Evanesco Ik zou ook iets terug sturen in de trant van sterkte met jouw vader, en het er verder bij laten.
Moet zeggen dat ik dit ook al vaker gehoord heb. Dit is denk ik de derde keer dat een man zegt dat zijn vader/moeder ziek is /dood is. Maar van 1 weet ik zeker dat dat zo is. Laat ik hem wat dat betreft even het voordeel van de twijfel geven
Ja maar het is niet alleen zn vader. Het is alles bij elkaar. Plus dat een week meer dagen heeft. Maar er loopt vast een leuke man rond voor je, je hoeft hem alleen nog maar tegen te komen.
@Evanesco Ik snap hem eigenlijk wel. Misschien dat de situatie met zijn vader idd al langer speelt, maar die andere dingen die kwamen natuurlijk vrij onverwacht. Ik ben dan zelf ook wel zo’n type dat het je dan net allemaal wat teveel wordt ineens. En dat zie je dan niet echt aankomen. En dan kun je wel denken dat je prioriteit moet geven aan het daten en daar ben ik het mee eens als je al wat verder bent, jullie waren natuurlijk nog maar net aan het daten, dus dan kun je dat eigenlijk nog niet verwachten. Maar ja, voor mij zou het alsnog best wel als een afwijzing voelen en mijn reactie op zijn bericht zou dan zoiets zijn denk ik: Ik snap het en wil je even veel sterkte met je vader wensen. Als je wel weer ruimte in je leven voor daten hebt, mag je zeker weer contact opnemen en als ik dan nog vrijgezel ben, lijkt het me leuk om weer af te spreken. Voor nu ga ik wel ook weer om me heen kijken. Zo zou ik het voor mezelf redelijk afsluiten, maar toch een beetje de deur open laten staan (want je vindt hem toch wel echt leuk, toch?)
Ik vind hem wel echt leuk ja. Maar wat je zegt, we waren pas net aan het daten dus kan er niet heel veel meer over zeggen. Ik snap hem wat dat betreft ook wel hoor. Als dit soort dingen spelen kan je hoofd zo vol zitten dat er niks anders meer bij kan. Maaaaaaar, dat gezegd hebbende... Wie heeft er nog leuke tinder verhalen?