Yup soms gewoon alleen groente & vlees. Houden beide niet van aardappelen en te veel koolhydraten is ook niet goed. Voor ons zoontje doen we er dan wel eens aardappelen bij aangezien hij de voedingsstoffen wel nodig heeft. Bio producten zijn wel duurder inderdaad. Wel een goede keuze hoor!, ik ga toch voor goedkoper, simpelweg omdat we ons gewoon aan het budget moeten houden.. Kip halen we ook wel eens bij de Turkse supermarkt, goedkoop, onbewerkt vlees waardoor je dus ook meer filet over houdt en minder water.
ik eet veel zegt men Voor een vrouw denk ik veel ja. Mijn man eet als een gemiddelde kantoorman. Dus niet als 1 die lichamelijk zwaar werk doet. Mijn dochter eet niet superveel (medicatie), mijn zoon vreet ons arm. De eerste dag vandaag op school en de nieuwe juf dacht dat ik gek geworden was toen ze zn fruittrommel zag alcohol is niet veel hoor, man alleen in het weekend 1 of 2 flesjes radler en ik een flesje wijn per week denk. Soms iets meer.
ja eten alleen, zit wel wasmiddel, wc papier en schoonmaakmiddelen in. Verzorgingsproducten niet, maar zo vaak koop ik die niet. Een fles shampoo doet mijn man een eeuwigheid mee (heeft een aparte fles en 3 sprieten haar haha) De kinderen en ik verbruiken ook geen fles per week.
Ok. Helaas geen Turkse supermarkt hier, maar zal toch eens gaan kijken of het niet anders kan. Zonder aardappelen is voor ons geen optie, ik eet ze nauwelijks, maar man is al 8 kilo afgevallen en moet echt er tegen eten om niet meer af te vallen. De kinderen zijn in de volle groei en die eten zich, net als man, ook ongans zonder aan te komen.
Ik vraag me dan echt oprecht af wat we fout doen haha. Al zijn ze allemaal, op mij na, heel grote eters. Vooral mijn man, is niet tegen te koken/kopen, maar hij heeft het heel hard nodig.
Ga na de schoolvakantie zelf ook maar weer boodschappen doen. Man doet dat nu vaak en die geeft sowieso veel geld uit.
Hahaha dat is de reden dat ik altijd de boodschappen doe.... zou ik mijn man dat laten doen wekelijks, dan zijn we zeker een paar tientjes meer kwijt per week
Groente hoeft deze week niet want een hoop mee van moeders moestuin maar zo gek is dit toch niet? Ik snap er echt geen kloot van. Normaal koop ik wasmiddel enzo in de sale maar de wasverzachter is op Kaas op de markt gehaald. Dat is ook iets van 8 euro voor een kilo. Bekijk bijlage 625416 Bekijk bijlage 625417
Ik heb me weleens voorgenomen het bij te houden een maandje om te zien waar het meeste naar toe gaat maar na dag 3 vergeet ik de bonnetjes alweer te vragen...
Kan nog erger haha.Toen ik nog werkte vroeg ik mij af waar al het geld bleef. Hij deed altijd de boodschappen. Ging het toch maar eens optellen, zaten zo voor 1100-1200 per maand aan boodschappen. Mannen..
Maar dan zie je toch niet waar je wat aan hebt uitgegeven? Alleen hoeveel in welke winkel. Ik denk dat ik deze maand de AH maar eens schrap. Daar is toch echt het meeste geld uitgegeven
Ik heb niet alles terug gelezen. Maar 500 euro vind ik best veel. Ons budget is 120 euro per week. Ons gezin bestaat uit 5 personen, 2 volwassenen, 2 pubers en 1 kleuter. De enige keer wanneer we eroverheen gaan is met een verjaardag. Wij doen onze boodschappen bij de Lidl, de jumbo en de markt. Wij kijken elke week wat er in de aanbieding is en passen daarop ons weekmenu aan. Wij eten ook best veel fruit, bananen, appels en peren staan standaard elke week op de lijst. Indien mogelijk haal ik ze op de markt. Daarnaast vullen we die lijst aan met wat er in het seizoen is, aardbeien, meloen, sinaasappels, mandarijnen, blauwe bessen. Blauwe bessen heb je vaak in de zomer in de aanbieding (2de emmer halve prijs). Dan haal ik gelijk 6 tot 8 emmer. Die vries ik in. Zo heeft mijn man de hele winter verse blauwe bessen voor zijn yoghurt. En wij gooien bijna niks weg. Sla en groentes die over zijn gaan naar de cavia's. En als er genoeg voor 1 persoon is dan vriezen we het in. Zo eten we elke anderhalve week wel een dag restjes. En simpele aanpassingen als geen kant en klare zakken sla, maar kroppen. Dat scheelt per week al snel 1 a 2 euro (dat is 50 tot 100 euro per jaar). Idem met groentes als boontjes en worteltjes enzo. 1 a 2 euro per product lijkt niet veel, naar als je het omrekent per maand of per jaar is dit ineens aanzienlijk bedrag. En heel belangrijk niet tussendoor een kleine boodschap doen.
Ik lees dit soort draadjes altijd met veel interesse. Idealiter zouden wij ook bezuinigen op de boodschappen maar van onze 5 gezinsleden hebben er 2 ernstige voedselallergie en 2 voedsel intolerantie . Ik kook niet uit pakjes ed, sla houdbaar in de aanbieding in,ga voor seizoensgroenten etc , we drinken water of thee. Schoonmaken doe ik met schoonmaakazijn, toiletpapier ed in de aanbieding. Maar toch zijn we 130-150 euro per week kwijt. Overigens grote eters hier. Er gaat gemiddeld 1,5 pak soya yoghurt per dag door en eten we pasta (volkoren )dan hebben we aan 1 pak niet genoeg.
Natuurlijk wel. Twee keer in een supermarkt rondlopen, twee keer aanschuiven, twee keer winkelkar in- en uitladen... Dat is niet dubbel zoveel tijd, I know, maar echt wel meer tijd.
Ik probeer eens per week boodschappen te doen. Scheelt per week denk ik wel 30 euro. En ik heb minder stress, hoef niet na te denken over de boodschappen (wat gaan we nu weer eten?). Natuurlijk moet ik weleens voor een dingetje tussendoor, als er weer eens iets op is of een bepaald artikel op een bepaalde dag in de reclame is. Dat is al irritant genoeg vind ik. Maar goed, ik merk wel verschil in de portemonnee en dat is het doel. Per week ben ik tussen de 75 en 100 euro kwijt. We zijn met 3 personen en 2 katten. Alles zit hier bij in, dus ook verzorgingsproducten en wcpapier etc. Cadeautjes, uitjes en benzine natuurlijk niet. Straks zijn we met 4 personen en die luiers en voeding gaan lekker aantikken natuurlijk. Dan reken ik op max 120 euro per week (natuurlijk hoop ik max 100 haha). En dat vind ik niet verkeerd.
Ja maar die diksap is een grote fles en doe ik een maand mee. De eitjes (15 stuks) ook zeker 2 weken en de bessen ook want dat is een 1 kilo zak. Maar goed alleen de koffie is bij elkaar ook al 17 euro. Ik moet toegeven er zitten in deze lijst wel items die voor de rest van de maand gebruikt kunnen worden. Maar goed volgende week zit er weer shampoo en wasmiddel bij vermoed ik. Ik heb elke week wel dingen die voor de rest van de maand zijn.
Meer tijd misschien (al ben je als je alles in 1 winkel haalt 2x zo lang bezig met alles verzamelen en langs de kassa komen dan wanneer je de helft in winkel A haalt en de andere helft in winkel B) maar dat kost geen massa's tijd extra.