Wat een fijne reactie. Dankjewel. Ja, ik ben hier en daar maar wat gaan lezen, maar ik zie inderdaad overal negatieve berichten over de kv- testen. Misschien wilden ze de test niet duurder maken, maar wel meer winst maken en maken ze de testen met goedkopere materialen ofzo. Er moet toch iets veranderd zijn. Ik was altijd heel tevreden met die testen.. Geniet van je zwangerschap. Dat alles gezond en goed mag blijven verlopen!
Wat een heerlijk positieve reactie. Jullie hebben me inmiddels echt wel gerustgesteld. En ik heb iets geleerd. Kruidvattesten vallen voortaan af en ik zal ze ook niet meer aanraden. En inderdaad, vergeleken met de Etos-test (de eerste die ik met middag- urine deed), zijn het echt mutserige streepjes op de KV testen. Morgenochtend mijn predictor! Eens kijken wat die ons te vertellen heeft
Superlief. Dankjewel! En dat het gruwelijk spannend blijft, dat is een absoluut feit! Ik duim met je mee
Jahaaaa! Kijk dan hoe mooi! Wat een prachtige test, knalt ervan af! Ook bij jou wordt het merendeel van de kleur vloeistof naar je teststreep gezogen.
Dit zijn mijn kruidvattesten en oploop. Sorry, ik blijf nog steeds fan Gefelicteerd met je zwangerschap! Overigens bij mijn vorige zwangerschappen testte ik niet zo vroeg zo duidelijk en ook niet zo sterk in oploop. Het ziet er goed uit hoor vooral die Etos test van je. En oploop is oploop
Ik heb ook getest met deze testen in ondanks dat ze minder zijn. Kwam toevallig zo uit en om te oploop te checken bij 1 soort gehouden. Jouw oploop had ik ook hoor!!! Ik heb denk ik na 16 DPO en 5 testen verder de boel laten rusten en geloof rond 20 1 gedaan en toen had ik 'pas' zo'n ultieme knaller. Inmiddels 24 wkn zwanger. En nu al slapeloosheid haha zie tijdstip. Ik wens je veel succes komende periode. Ik voel en begrijp je angst, hier ook een miskraam gehad en oeh wat waren de eerste weken weer heftig... vooral in mijn hoofd. Terwijl ik na deze Mk een gezonde zwangerschap gehad heb. Maakte weinig verschil en ik moest ook echt over een drempel heen om er weer voor te gaan. Waar mijn vriendinnen allerlei bezwaren hebben en hadden voor een nummer 2 ging dat alleen maar over de momenten na de geboorte, slapeloosheid etc. Ik dacht alleen maar Help weer het gedoe rondom zwanger worden en de angst. Gelukkig kun je dat hier goed kwijt en delen. Maar ik denk dat het aan deze testen zeker niet gaat liggen!
Ik had nog helemaal niet op jouw lieve bericht gereageerd. Sorry! Ik vond het heel fijn om dit bericht te lezen, zo herkenbaar! Wat fijn dat je zwangerschap goed gaat. Ik duim dat hij tot het einde gezond en goed mag blijven verlopen en dat jij volle bak kan genieten. Ik mag de 28e eindelijk voor een echo. Heel spannend. De dagen kruipen voorbij. Haha. ♡♡♡♡
Hihi geeft toch niks!! Oeh de 28ste, dat komt in de buurt maar ik durf te wedden dat de tijd kruipt... Ik had bij 8 wkn de eerste maar dat duurde for-ever. Nu bij 16 wkn ook nog extra echo gedaan, gewoon om haar weer even te zien. Heel veel succes en ook plezier de 28ste! Ik duim vj voor kloppend hartje
Lieve meiden, nogmaals bedankt voor al jullie lieve berichtjes. Helaas is gisteravond met 7w1d zwangerschap mijn miskraam gestart. Vanochtend is deze ook bevestigd bij fertiliteit. Het is niet anders.