Volgens mij ben ik dan 12.4 of zoiets. Dus zou best kunnen. Bij zoon had ik 'm ook pas laat, wellicht protocol in het ziekenhuis? Ik heb altijd gezegd dat ik geen bv wilde geven, maar heb 't toch geprobeerd omdat iedereen maar zei dat het beter was. Het kwam totaal niet op gang en deed erg pijn. Én omdat ik er dus zelf niet voor de volle 100% achter stond, heb ik dus (icm kraamtranen) niet door kunnen zetten. Je kunt het idd altijd proberen, overstappen op fv is zo gedaan! Wij gaan nu wel direct fv geven. Geen zin in weer dat gedoe ik heb trouwens ook echt amper gelekt en helemaal geen stuwing gehad. Dus denk dat het echt gewoon niet goed op gang kwam bij mij. En jaaa dat warme weer doet hier geen goed hoor.. voel me echt beroerd. Normaal vind ik het heerlijk, maar lig nu veel op bed/bank met alle gordijnen dicht. Morgen mag ik weer werken, in een kantoor met plat dak op de bovenste verdieping, zonder airco ben benieuwd hoe het gaat..
Herkenbaar ja. Die kraamtranen en dan is je doorzettingsvermogen weg... je bent totaal niet jezelf ook hè. Heb er wel last van gehad als mijn vriendinnen dan zeiden jaaaaa ik ben zo blij dat ik heb doorgezet. Voelde me dan wel een slappeling Maarja dan dacht ik... zij hebben geen medische molen gehad voor een zwangerschap, geen miskramen én geen nare spannende zwangerschap. Ik wel dus daarom hoef ik niet nog meer door te zetten Ook geen stuwing hier inderdaad. Echt helemaal niet. Apart hè
Jeetje, wat rot morgen. Heeeeel veel succes. Enig idee hoe je dat gaat doen? Waterijs in de vriezer? Ik heb ook nog eens de mazzel dat ik verstopt zit door de Zofran. Heb al 4 dagen niet gepoept Straks maar lactulose.
Ja die druk om bv te moeten geven is best vervelend. Ik heb me ook echt een slappeling gevoeld. Maar inderdaad wat je zegt daar heb je helemaal gelijk in. In de hele aanloop naar de zwangerschap en bevalling is het al zwaar genoeg geweest. Je bent totaal jezelf niet meer. Ik was ook zo bang er helemaal aan onderdoor te gaan. Voel me nog steeds af en toe schuldig door mn keuze maar mn dochter is een gezonde meid, keurig op gewicht en haast nooit ziek. En dan denk ik ze heeft ook baat gehad bij een moeder die niet gestresst en gefrustreerd was door de bv. Toch heb ik ook veel respect voor de borstvoedende moeders. Als ik zie hoeveel doorzettingsvermogen ervoor nodig is.
Klopt. Gelukkig heb je nog alle tijd om er na te denken! Ja gisteren en vandaag wel last van idd. Was redelijk weg. Gelukkig kan ik wel gewoon alles eten. Gisteren in slaap gevallen met enorme buikpijn. Onrustig gevoel, was in mijn hele buik. Denk teveel gedaan en dat dit een teken was rustig aan te doen.
Kan inderdaad wel. Zit binnen de grenzen van de termijnecho. Ojee dat klinkt niet fijn zo’n werkomgeving. Kunnen er wel ramen open of heb je ventilatoren? Draag sowieso iets luchtigs. Ik moet morgen ook werken. Heb een omgeving met airco en een gedeelte waar ik me moet redden met ventilatoren. Nog een idee waar ik sta. Hoop dat we het gaan redden!
Zo dames. Mijn termijn staat vast. Keurig op 16 maart precies zoals verwacht kindje was eigenwijs en liet niet graag meten. dus moest even springen en plassen.
Hier een pretecho gepland om mezelf er even aan te herinneren waarvoor ik het doe. Kon meteen langskomen. De beeb beweegt goed (echt een druktemakertje haha) en het hartje klopt nog sterk! Helemaal in mn nopjes weer nu.
Niet ongerust, maar zat er ff helemaal doorheen. Voel me zo zo enorm beroerd. Ik droom nog steeds over die twee ziekenhuisopnames... En ik was een beetje depri. Wilde weer even wat goed nieuws, en als ze dan toch plek voor me hebben...
Ik begrijp het. Dan is het een hele goede reden om even te spieken. Hopelijk kan je er nu weet even tegenaan. Wanneer mag je weer voor een reguliere echo?
@ allemaal dankjewel! Is idd hele mooie echo @Cedi groot gelijk als dat je rust geeft en je het gevoel geeft waarvoor je het doet is dat een hele geruststelling! @ misselijkheid is hier sinds een kleine week ook stuk minder. Alleen komen daarvoor in de plaats de vreetbuien
Hebben jullie trouwens een 'gevoel' wat het wordt? Ik denk sommige dagen een meisje, sommige dagen een jongetje. Ben wel echt heeeeel benieuwd.