@blessings maar als je nu zwanger zou zijn, ben je toch in april ongeveer uitgerekend? Dan zit je denk ik nog wel voor de hele warme dagen. Juli/augustus zou ik erger vinden denk ik Ik ben de warme dagen goed zat. Morgen nog en dan koelt het gelukkig weer wat af.
@Palmpje nee joh zegt echt niks hoor. Heb al zo vaak gedacht dat het raak was vanwege kwaaltjes en dan was het toch niet zo.. En ik weet nog dat ik toen ik zwanger was van mn zoontje ook niks voelde. Hoop voor je dat het heerlijk meteen deze eerste ronde raak is! ❤ @Elsa86 8 mei om precies te zijn haha. Nouja dat is inderdaad wel beter dan juli/aug, maar als ik mag kiezen heb ik toch liever herfst/winter of begin vd lente Vooral omdat ik er van hou om een baby de eerste maanden zo veel mogelijk in een draagdoek bij me te dragen. Dan is zo'n draagbaar kacheltje toch het fijnst in frisse maanden Morgen heb jij weer een gesprek bij de gyn toch? Incl ontsluiting checken?
@blessings ja oké, dan snap ik het wel. Ik heb 1 lente kindje (25 mei) en vond dat juist erg fijn. Heerlijk verlof tijdens de zomerperiode. Maar ik heb haar niet gedragen. Kan me voorstellen dat dat wel erg warm is. Met de verjaardag zelf vind ik het ook ideaal. Heerlijk buiten zitten. Die andere 2 zijn in de winter (20 januari) en herfst (2 november) geboren en dan is het 'verplicht' binnen zitten met de verjaardag. Deze 4e wordt sowieso een zomer kindje en qua zwangerschap is dat inderdaad niet heel fijn. Ja, morgen om 10.30 uur afspraak. Ik ben heel benieuwd wat de gyn gaat zeggen en hoop zo dat ik al genoeg ontsluiting heb. Maar ik verwacht er niet te veel van. Dus ben vooral heel benieuwd wat ze willen doen als ik nog geen/te weinig ontsluiting heb.
@Elsa86 ja met verjaardagen vieren is het wel fijn! Tenzij het 30 graden is, dan zit ik alsnog liever binnen Ik ben benieuwd! Hoop op goed nieuws morgen en dat je binnenkort al "lekker" mag gaan bevallen!
@DDucky ik heb gisteren geprobeerd te bellen, helaas op vakantie. Vanaf volgende week maandag weer bellen
Witte test hier! Nu ga ik gewoon mn menstruatie afwachten. Zal waarschijnlijk zaterdag zijn. Hoe gaat het met jou @Palmpje? Niet toevallig stiekem toch ook een testje gedaan?
Wil net mn test gaan weggooien zie ik toch ineens heel licht een streepje!! Ben echt even geschokt nu. Die zag ik niet aankomen! Zal een foto bijvoegen maar weet niet of het voor jullie te zien is. Het is in ieder geval geen indroger want t streepje is wel roze. Vind t streepje wel erg licht, dus ik durf nog niet echt hoop te hebben. Eerst maar eens oploop zien
Jij houdt het gewoon nog even spannend! Wanneer ga je weer testen? Ik heb nog niet getest nee, weet ook wel zeker dat ik het niet voor vrijdag ga doen
@blessings, spannend! Hopelijk morgen een iets duidelijker streepje. Je zit nog aantal dagen voor nod, dus het zou goed kunnen. Ik ga voor je duimen dat streepje morgen wat beter te zien is!
Ja ben alweer thuis. Heb nog maar een vingertop ontsluiting. De gyn heeft nu geprobeerd te strippen in de hoop dat het de bevalling op gang helpt. Heb ook contact gehad met mijn vk en zij willen zaterdag eventueel kijken of ze nog een keer kunnen strippen. Anders dinsdag weer naar de gyn.
Jammer dat er nog niet veel ontsluiting is, maar wel fijn dat ze al hebben geprobeerd te strippen! Hopelijk geeft het een zetje en is je bevalling aanstaande! Spannende tijd hoor!
Ja we wachten maar weer rustig af. Ben nu maar even op bed gaan liggen. Heb ontzettend last van mijn rug/stuit. Mijn man is vandaag thuis, dus nu kan het. Balen trouwens van de witte test @blessings
@blessings ik zie zeker een roze streep. Spannend zeg, wanneer test je nu weer? @Palmpje Knap hoor, begint t alwel te kriebelen?? @Elsa86 balen zeg, fijn dat je gestript kon worden. Hopen dat t nu doorzet, hou he ons op de hoogte? @nouka1986 inmiddels contact gehad met dokter? Hier wachtend op mn ei
Ja begint zeker wel te kriebelen hoor maar wil gewoon meteen zekerheid. Dus dan maar wachten. Vind het super spannend!!
Yes, het streepje staat er nog! Wel nog steeds heel licht, maar toch ietsje duidelijker dan gister. Begin wel een beetje hoop te krijgen nu
Oehhh dit gaat al ergens op lijken Ik had gister ineens enorme testdrang! Heb me gelukkig toch kunnen inhouden Nu is het voor mij ook niet lang meer wachten! Voel je nog steeds niks wat zou kunnen wijzen op een zwangerschap?