Weer heeeel veel geschreven vandaag. Wij terug van de fotoshoot, onze dochter ook paar keer alleen geweest ben benieuwd naar alle foto’s!! Verder zo lekker eten en dan lekker niks! Bloed geprik vanochtend hb6.3, wel ietsje hoger was 6.1. Maar gyn wil dat ik maandag toch nog uitgebreider lab ga prikken omdat ze niet snapt waarom zo laag omdat vorige keer Mn ijzer etc gewoon goed was. Dus denk inclusief vitamines etc, maandag formulier halen en dan meteen prikken. Dinsdag weer een belafspraak.
Als we dan toch aan ‘t dromen zijn is 19-09-19 mijn droomdatum. Mooie datum en dan écht een maand eerder dan L die op 19/10 kwam. Naja, werd gehaald
Even een vraagje, wat zit er in jullie ziekenhuistas? Ik twijfel of ik niet teveel heb. Twee setjes pyama voor mij Jurkje waarin ik ga bevallen (tevens aan gehad bij de andere twee bevallingen) Hydrofielluiers (?) Een setje buitenkleding voor verlaten ziekenhuis Twee voedingsbh’s Toilettasje incl inhoud Drie pakjes voor de baby Twee mutsjes baby Jasje baby Dekentje baby Trouwboekje voor aangifte doen En ik twijfel of er een badjas mee moet maar dat past niet eens meer. Wat is hier overbodig?
Ik had een paar kilo overgewicht. (Was net 20kg afgevallen en had nog 5 kilo overgewicht toen ik de positieve test had) Ook heb ik meerdere miskramen gehad Heb ik zuid Aziatisch bloed En heb ik PCOS En ooit al in het voorstadium van diabetes gezeten jaren terug... Dus denk daarom Veel risico verhogende omstandigheden vrees ik
Ah dat zal wel leuk zijn Ik hoop het voor je @Boordevol Ik heb mijn vluchttas nog niet klaar staan, maar er in komt Baby: - setje maat 50 (romper, broekje, shirt, sokjes, mutsje) - setje maat 56 (idem) - jasje - extra mutsje - extra sokjes Voor mij - nachthemd - netbroekjes - toilettas (shampoo enz) - joggingbroek, voedingsbh, topje, shirt, sokken - vest - sloffen Voor partner - Schoon shirt - Deodorant Extra - opladers - klein geld - ziekenhuis kaart - id bewijs - erkenning papieren - papieren kraamzorg - e-reader De setjes kleding voor de baby doe ik per maat in een diepvrieszakje bij elkaar zodat mijn vriend precies weet wat bij elkaar hoort. Deze lijst print ik uit en leg ik op de vluchttas. Ik streep alles af wat er in zit zodat als we plots weg moeten of ik word ingeleid mijn vriend kan zien wat er nog in de tas moet.
@Boordevol wij hebben ongeveer hetzelfde in de ziekenhuistas hoor! Verder natuurlijk fotocamera, laders voor telefoon, etc. En teveel boeit echt niet. Gewoon lekker inpakken die handel
Eerlijk dan denk ik echt dat je dr sjaak bent zeker als je al eerder voorstadium hebt gehad en pcos. Dat zijn allemaal risico factoren. Dit is niet doordat je dieet zo eet en niet bent gewend daarvoor is hij echt te hoog. Dus je zal afspraak met diabetes vpk, diëtiste en mogelijk internist krijgen.
Nou, ik ben super benieuwd naar een dagcurve bij haar “gewone” dieet. De glucosebelasting staat bekend om vals-positieven na low carb dieet. Je moet zelfs een aantal dagen ervoor minimaal 200-300 koolhydraten per dag eten als je zeker wilt zijn dat het niet daardoor vals positief is. De risicofactoren zijn er, dus dat is natuurlijk wel een dingetje. Maar dat maakt nog steeds déze glucosebelastingstest niet meer betrouwbaar..
Nja, je ontkomt natuurlijk sowieso niet aan dagcurves etc. En met een koolhydraatarm dieet kom je misschien al ver in de regulering van eventuele zw diabetes - dus hopelijk hoeft @MotherOfAnAngel niet zoveel te veranderen/geen insuline. Maar ik was dus case reports aan t bekijken en er worden waarden tot 12 gerapporteerd als vals positieven. Blijkbaar kun je echt een (tijdelijk) flink verlaagde of vertraagde glucose tolerantie krijgen van koolhydraat arm eten. Dat t zoveel kon zijn wist ik ook niet In grote studies zie je trouwens dat niet iedereen vals positieven krijgt - maar eigenlijk nog niet eens de helft van de onderzoeksgroep. Da’s ook best gek (en ik denk dan: misschien zijn dat toch de mensen die wat meer aanleg hebben?)
En laat ik maar niet beginnen wat ik zelf van de oggt denk.... heb zelf ook even wat artikelen zitten doorspitten is duidelijk waarom ze hem niet meer gebruiken om de diagnose diabetes te stellen.
@Poolvos ze gaan een onderzoek onder zwangere ook opstellen om te kijken of de afkapwaarde sowieso niet naar boven kan.
Nee, laten we dat maar niet doen. Ik vind t ook helemaal niks. Maarja we doen t er maar mee. Edit: Wel beter als ze de afkapwaarde veranderen. Sowieso hier op t forum al verschillende waarden voorbij zien komen. Snap ik ook niet helemaal. Weet wel dat ze in andere landen soms 1,5u of 3u hanteren. Dan snap ik andere afkapwaarden..
@Poolvos Beterschap! Ik zou het ook niet erg vinden om nu te mogen bevallen hoor.. lichamelijk ga ik het ineens echt merken. En ik geef niet gauw toe dus auw! Ik roep vanaf begin zwangerschap dat ze op 1-9-19 komt haha.. Zou wel mooi zijn maar ik reken er niet op, met zoonlief riep ik dat die op 1-2-12 Zou komen en dat lukte wel haha.. vind dat zulke leuke datums!
@Poolvos Natuurlijk mag jij ook bij het clubje hahaha. Hoop voor jou ook dat het dit keer uit zichzelf gaat en gewoon op tijd. @Lotion Ik ben ook echt benieuwd of het anders is om 'gewoon' te bevallen dan wanneer je ingeleid wordt. @Siepie85 Wel gek ja dat je ijzer zo laag blijft. Goed dat ze daar even verder naar kijken.