Dankjewel. Ik had gewoon een "normale" maxi-jurk van mijn zusje geleend. Normaal kan ik (en zij ook niet ) zo'n jurk niet aan. Veel te lang. Dus dan komt een buikje wel van pas..
Bekijk bijlage 626350 Nog op vakantie: 31 + 4 ! Hij voelt heel groot die buik, maar zo op de foto vind ik het wel weer meevallen.
Jaa ik kan ook eindelijk mee doen met deze topic. 13 weken buikje. Altijd al een buikje gehad maar nu een mini mensje buikje haha.
Alweer 34 weken, in deze jurk te erg te zien maar inmiddels is Mn buik ook Mn billen voorbij. En laat ik het zo zeggen ik heb in verhouding behoorlijke billen.
Wat een mooie buikjes allemaal in dit topic Bij mijn dochter 6 jaar geleden was ik ook echt wel groot. En begon de buik ook al snel. Nu heb ik intussen een magverkleining gehad 40 kilo kwijt geraakt. En wat er nkg zat zat ook alleen op mijn buik. Nu 13 weken zwanger en hij is echt al heel erg ben heel benieuwd hoe de zwangerachap verder verloopt
Hahahaha. Je ziet verder ook nergens aan af dat ik zwanger ben. Geen bol gezicht (ben juist wat mager in mijn gezicht want echt fatsoenlijke porties eten lukt lastig, zoals je misschien wel begrijpt.. Geen ruimte) of vocht of ecbt heel veel bredere heupen. Vk moet altijd wel lachen. Als ik zeg dat ik bang ben dat mijn lichaam het niet aankan oid zegt ze: 'oh jawel hoor.. ws beval je gewoon ietsje eerder en hoppa, straks is de buik weg en kun je gewoon weer alles doen.'
Bij de eerste precies zo trouwens. Komende dinsdag heb ik een groeiecho en ben erg benieuwd of ik ook weer zoveel vruchtwater heb..
34 weken. Over 6 weken ben ik letterlijk uit mn vel gescheurd vrees ik.. dan hoef ik niet meer te beballen. Dan is hij al via mn navel naar buiten gekropen.