Een kleurboek en kleurkoffer voor zoon, boekje, jurkje en haarspeldjes voor dochter. Slingers en een opblaas-4
Een tuinpaviljoen, een hondenkussen en wat kussens als deco voor de tuinset. Bij thuiskomst bleek alleen dat ik drie kussentjes te weinig heb gekocht, dus kan nog een keer terug haha
Flesje ijsthee green, blikje cola vanille, zakje snoepjes, bus pringles en een 2 literpak bar le duc. Gingen een stukje touren met een vriend
Eieren en pure chocolade. Mijn moeder en ik zijn beiden net jarig geweest, maar ze was op vakantie. Een uur terug kreeg ik een appje of ze morgen lang kan komen. Dus nu sta ik snel een taart in elkaar te flansen.
Een tuimelrek... een wat? Een tuimelrek hahahah Een wens van mijn nichtje... want in de speeltuin bij opa en oma speel ik daar altijd zo fijn op. Van mijn broer krijgt ze een glijbaan met huisje, dus van haar Peetoom en tante een mooi bijpassend “tuimelrek”!
ben wel nieuwsgierig naar die bed organizer. Ik heb geen ruimte voor een nachtkastje aan 1 kant en leg altijd de afstandsbediening en flesje water op de rand van mijn boxspring.
3 sapph bh's met 1 bijpassende onderbroek. Normaal kosten de bh's 34.95 per stuk.. was nu voor alles 25 euro kwijt
Hahaha Moet gelijk denken aan de oud-collega en tevens goede vriend van mijn moeder. Hij zei tegen onze overbuurman (die nog niet uit de kast was toen, maar hijzelf was de enige die het nog niet wist): he wat leuk! Wij zijn familie! Buurman: ehhh nee??? Vriend: ja hoor we zijn nichten hahahaha (En dat heeft hij ook wel eens tegen klanten gezegd haha, t is een type zonder filter haha)
Vandaag alleen wat boodschapjes gehaald voor broodjes gezond. Gister 3 potten tuin beits en rollers + kwasten.